Sat 12 kasım civarı olan arkadaşlar

mavisler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
77
0
Merhab benim SAT 12 kasım, yani benim periyoduma göre bugün beklenen adet günüm. hafif ağrı var sağ kasığımın üstünde sanki.. 4 gün önce kan testi yaptıdım beta hcg 28,46 çıktı.. gebelik başlangıcı olduğunu söyledi doktor, pazartesi de tekrarlıycam kan testini.. bugünde idrar testi yapıcam bakalım... sizlerde durumlarınızı paylaşırsanız bilgi alışverişinde bulunmuş oluruz...

Merhab benim SAT 12 kasım, yani benim periyoduma göre bugün beklenen adet günüm. hafif ağrı var sağ kasığımın üstünde sanki.. 4 gün önce kan testi yaptıdım beta hcg 28,46 çıktı.. gebelik başlangıcı olduğunu söyledi doktor, pazartesi de tekrarlıycam kan testini.. bugünde idrar testi yapıcam bakalım... sizlerde durumlarınızı paylaşırsanız bilgi alışverişinde bulunmuş oluruz...

herkese merhaba tekrar, idrar testini yaptım ( miratech marka:- 4 tl) ve çift çizgi çıktı :) sanırım artık hamileyim diye haykırabilirim :) ama yine de ultrasonda görmeden annelere bile söylemiyoruz bakalım hafta içinde doktora gideceğiz...:CüvCüv:hihoyyyt:sm_cool:

Evet şeker ,benim de SAT 14 Kasım, beklemedeyim .Sekiz aydır deniyoruz. ılk defa bu ay günüm geçti.

eğerki çok merak ediyorsan bu gün eczaneden fortel gebelik testi alıp hemen uygulayıp sonuç alabilirsin, ben inceledim erken sonuç veriyor.... bizi de haberdar et yaparsan.. :)

eğerki çok merak ediyorsan bu gün eczaneden fortel gebelik testi alıp hemen uygulayıp sonuç alabilirsin, ben inceledim erken sonuç veriyor.... bizi de haberdar et yaparsan.. :)

Tamam, ben bi eczaneye gidip test alayım o zaman...
Haber veririm
Sen de bize katılsana... Smart_girl'ün açtığı bi topic,gel bekleriz, seni de hamileler listesine eklesin.

Merhaba kızlar, ben yeni üyeyim. Haftalardır çeşitli topiclerdeki yazıları takip ediyorum.
SAT 12 Kasım tıpatıp bana uyduğu için yazmaya karar verdim. :)

Öncelikle mutlu haberlerini alanları tebrik ediyor, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin diyorum.
Benim hikayeme gelince, 2009 Haziran ayında bebeğimin kalp atışı olmadığı için zorunlu bir kürtaj yaşadım. Doktorun önerisiyle ara verdik, tabi ben arayı çok uzattım. :uhm:

Ama kürtajdan sonra eskiden 34 günde bir olan adetim bir türlü düzene girmedi. Hatta ekim ayında olmadı bile. Testler yapıldı birşey çıkmadı. Adet söktürücü kullandım. Sonra da doktorum adeti düzene sokmak için klomen kullandırdı.

Şimdi döngümün tam olarak kaç gün olduğunu bilmediğimden sadece ümit ediyorum... :Saruboceq:
Geçen hamileliğimde 34 gün olan döngümün 33. günü sabah idrarında çok silik çıkmıştı (31, 32. günler hiiiç birşey yoktu), aynı gün kan testinde 75ti değerim.

Bugün 30. günüm. Dün akşam evde test yaptım, negatifti. Ama atmadım, koydum bi kenara, sabah bi baktım silik bir çizgi belirmiş. Başka bir forumda bu şekilde bile hamileliğini farkedenler olduğunu okumuştum. Neyse dedim, yarın öbürgün yine test yapacağım. Ne olur dua edin bana...

Bir de beni esas hamile miyim diye düşündüren garip bir durumum var: Kollarımdaki sililceler. Geçek hamileliğimin en ilk dönemlerinde çıkmıştı, kürtajdan sonra gitmişti. Şimdi 9 Aralıktan beri bunlar yine belirdi :)

Sizlerle tanışmak çok güzel, her zaman görüşmek üzere...a.s.

merhaba hoşgeldin aramıza, hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz inşallah... olumlu düşün olumlu olsun...

X