şaşkınlık

bugün ctesi ya bilemiyorum. ptesi sabah a bir randevu al bence keseyide görürler belki ne kadar geçti günün?

keseyi de görürler derken? anlamadı :/^ 10 -12 gün ama enm kanımda trombosit düşüklüğü var böle gecikmeler çok oluyodu sonraları hastalanıyodum ama testi çift çizgi görünce şok oldum ne yapacamı bilemedim

hayırlısı bakalım canım hala bi tedirginlik bir korku utangaçlık var ya bilemiyorm çokçeşitli dugular var içimde yaa

bende bi yandan bebek isterken bi yandan doğum korkusu doktor kontrolleri konusunda bi çekinme yaşıyorum. ama yine de değer :)

Canım öyle deme bende çok yeni evliyim ama hamile kaldım ilk haftadan istemiyordum oluncada hem şaşırdım üzüldüm sevindim şimdi ise kabul ettım hediyeyi....
Pişman olma üstelik çalişiyorum :)

aynen yaa ay bilmiyorum ki egerki ben gerçekten hamileysem çok korkuyorum düşünmek bile korkutuyo yaa

benim annemin canı çok tatlıdır. hasta olduğunda bi iğne bile olmaz dayanamaz ama 3 çocuk sahibi olabildiğine göre o kadar da korkulacak bi durum yoktur deyip rahatlatıyorum kendimi :)

Canım öyle deme bende çok yeni evliyim ama hamile kaldım ilk haftadan istemiyordum oluncada hem şaşırdım üzüldüm sevindim şimdi ise kabul ettım hediyeyi....
Pişman olma üstelik çalişiyorum :)

ahh canım benm o zaman sende bendensinn yaa uff bende düzelmek istiyorum ama çok utanıyorum herkesten çokkk

benim annemin canı çok tatlıdır. hasta olduğunda bi iğne bile olmaz dayanamaz ama 3 çocuk sahibi olabildiğine göre o kadar da korkulacak bi durum yoktur deyip rahatlatıyorum kendimi :)

senin anne bana çekmiş bende çok korkarım doktor hastane igne deince ben hemen iyiyim bişeyim yok dmeye başlarım:))) ama benm kaynana yaklaşık her gün hastanede bir ayın yarısını hastanede geçiriyor :)))

senin anne bana çekmiş bende çok korkarım doktor hastane igne deince ben hemen iyiyim bişeyim yok dmeye başlarım:))) ama benm kaynana yaklaşık her gün hastanede bir ayın yarısını hastanede geçiriyor :)))

ben alışkınım iğneye. migrenim olduğu için ağrım olduğunda sadece ağrı kesici iğne iyi geliyor. acildekiler tanıyor artık bizi yine mi migren diye karşılıyorlar :)

ben alışkınım iğneye. migrenim olduğu için ağrım olduğunda sadece ağrı kesici iğne iyi geliyor. acildekiler tanıyor artık bizi yine mi migren diye karşılıyorlar :)

o da çok kötü dayanılmaz bi agrı allah yardımcın olsun canm igne ile can dostu olmuşsunuz sanırım ::)))

Ben bide hemen anladım hamile olduğumu regl günüm gelmeden çubuk testi yaptım pozitif çıktı sanırım 2 haftalık bile değil

Ben bide hemen anladım hamile olduğumu regl günüm gelmeden çubuk testi yaptım pozitif çıktı sanırım 2 haftalık bile değil

dogru canım benm ya:)) ben hala erken die düşünmeme ragmen canım benm hayırlı olsun teberik ederimm hangi şehirdesin

Doktora gidip keseyi görmeden ve kalp atışlarını duymadan kimselere süprizi söyleme istersen canım. Ben o hatayı yaptım. Ümitlendirdim insanları. Sonra kese oluşmadı falan sıkıntılar çıktı.. Herşeybir kesinleşsin, ailelerinize sonra müjdeyi verirsiniz İnşallah..
bu arada İstanbulda bazı özel hastanelerde 7/24beta hcg kan tesi(hamilelik testi)yapılıyor bilgin olsun. Sende yaşadığın şehirde özel hastaneleri ara tel. İle sor istersen. Ama pazartesi mutlaka doktora gitmeni tavsiye ederim. Dktorda bir baksın bakalım.. Senin için İnşallah herşey güzel olsun...
Allah'ımız isteyen herkese ve bana da bu mutlu duyguyu yaşatsın İnşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…