şaşkınlık

remziyee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2013
117
5
merhaba ben dün test yapmıştım çift çizgi çıktı test kesin sonuç verirmi birde beklemediğim bi anda oldu kafam çok karışık nolur yardımcı olun

evet kesin sonuç verir hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün...

evet kesin sonuç verir hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün...

gerçekten mi( ben buna hazır olmadıgımı düşünüyorum yanlış i kaarar vermek istemiyorum yardımcı olurmusun nasıl düşünmem gerekiyo çok erken benm için

gerçekten mi( ben buna hazır olmadıgımı düşünüyorum yanlış i kaarar vermek istemiyorum yardımcı olurmusun nasıl düşünmem gerekiyo çok erken benm için

bence bu duruma sevinmelisin. biz eşimle çok istiyoruz ve 2 aydır bunun için uğraşıyoruz. bi umutla beklerken adet olduğumu görünce yıkılıyorum. eğer eşinle aranızda bi problem yoksa ya da bebek sahibi olduğunuzda bi sıkıntı yaşamayacaksanız bence bu size Rabbimin bi armağanı. Allah inşallah gönlüne göre verir :)

amin canım inşallah ama maddiyatda çokönemli bizimde maddiyat çok kötü o yüzdende korkuyorum bilmiyorum ya canm benm rabbim inşallah en kısa zamanda sana da nasip etsinn

amin canım inşallah ama maddiyatda çokönemli bizimde maddiyat çok kötü o yüzdende korkuyorum bilmiyorum ya canm benm rabbim inşallah en kısa zamanda sana da nasip etsinn

tabi ki maddiyatta önemli. ama onun varlığı her şeye değer. Allah inşallah eşinle birlikte güzel mutlu günler gösterir size :) Rabbim hiç bi evi çocuk sesinden mahrum bırakmasın inşallah

Bu sizin için bir süprizse başta memnuniyetsizlik, ne yapacağını bilememe, şaşkınlık hatta isteksizlik bile yaratabilir. Ama ne mutlu ki sana.. Bir sürü kişi (bende dahil)bebeklerimiz olsun diye Allah'ım izin verirse uğraşıp duruyoruz. Senin kısmetin bugüneymiş
Arkadaşlarımdan duyduklarıma göre, keşke daha erken düşünseymişiz,çok harika bir duygu anne olmak,evin neşesi geldi gibi sözler işitiyorum sürekli. O yuzden korkulacak bir durum olmadığını düşünüyorum.. Tabi sağlığın elverdiği sürece.. İlk günlerde biraz tedirgin olabilirsin haklı olarak düşünmediğiniz için. Fakat zaman geçtikçe bebeğine duyacağın sevgi artacaktır diye düşünüyorum..içini ferah tut.. Allah'ımızın verdiği hediyelerden en güzellerinden biri...

tabi ki maddiyatta önemli. ama onun varlığı her şeye değer. Allah inşallah eşinle birlikte güzel mutlu günler gösterir size :) Rabbim hiç bi evi çocuk sesinden mahrum bırakmasın inşallah

inşallah balım inşallah çok tatlı konuşuyosun rabbim gönlüne göre versinn inşallah.. korkuyorum ben yaa hala inanamıyorum birde:)

Gelen bebek rızkıyla gelir derler.. Maddi konular bir şekilde halloluyormuş o dönemde.. Çok sıkıntı yapma onun için. Allah'ım yardımcınız olur İnşallah.

teşekkür ederim yaa böle sayenizde içim kıpırdanmaya huzurlanmaya başladm belkide bu bize şans ve bereket getirecek.. herşeyin hayırlısı yaa o zmn heyecanlanmalımıym :) birde yaşım çok küçük daha 23 yaşındayken

inşallah balım inşallah çok tatlı konuşuyosun rabbim gönlüne göre versinn inşallah.. korkuyorum ben yaa hala inanamıyorum birde:)

beklemediğin için onun şaşkınlığı var bence şu an sende :) ama onun içinde olduğunu kıpırtılarını hissettiğinde kalp atışını duyduğunda iyi ki var diyeceğinden eminim. birde kucağına alıp kokusunu duyduğunda bütün dünyan o olacak :) Allahım sağlıkla versin inşallah

amin inşallah canım bilmiyorumm ya içimde çok farklı duygular böle fırtınalar kopuyo şaka gibi geliyo yaa canım benm bu kadar çok istiyosunya rabbim inşallah sanada nasip eder yaa

canım benim aklına kötü şeyler getirme bebeğini de üzme bir topikleri gez bakalım arkadaşlarımız yıllardır bekliyo şuan senin yaşadığın anı yaşayabilmek için. canını verebilecek insanlar var. bebeğin seni hissediyo artık. bir zaman geçtikçe sende onu hissedeceksin. bu anın tadını çıkar eşinle birlikte. bak benim de borcum var ev kredisi başımda bir kv bir görümce bir çokcuk var bunlara rağmen bebeğim olacağı için çok mutluyum rabbim verir rızkını üzme ne kendini nede bebeğini. hadi şimdi bi hamilelik takvimi oluştur. ve hergün nasıl bir mucize oluyo oku okut Alah a emanet ol...

aslında sizlerin sayesinde kendimi daha değişik daha özel hissettim :/ çok teşekkürler allah hepnizden razı olsun rabbim hepinizin sorunlarına yardımcı olsun inşallah ama daha kan testi yaptırmadım ( akşam iş çıkışı hastaneye gitsem yaparlar mı sizce ?

amin inşallah canım bilmiyorumm ya içimde çok farklı duygular böle fırtınalar kopuyo şaka gibi geliyo yaa canım benm bu kadar çok istiyosunya rabbim inşallah sanada nasip eder yaa

amin canım inşallah :) Rabbim en iyisini en hayırlısını bilir verir. vardır bir zamanı. Allah isteyen herkese tattırır inşallah bu duyguyu :)

bugün ctesi ya bilemiyorum. ptesi sabah a bir randevu al bence keseyide görürler belki ne kadar geçti günün?

amin canım inşallah :) Rabbim en iyisini en hayırlısını bilir verir. vardır bir zamanı. Allah isteyen herkese tattırır inşallah bu duyguyu :)

amin canım inşallah senin güzel duygularını önce başkaları için istiyorsun ya işte bu allah katında daha önemli kul kendisi için istediğini başkası için istemedikçe olmayacaktır deniliyor tıpkı sende öylesin bütün güzellikleri hakediyosunn

ben acilde yaptırdım bi kaç kere ama idrar testi yaptılar. kan testi yapıyorlar mı bilmiyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…