şaşkınlık

bilmiyorum ki ablam ya birde yeni bi tane daha eleman alıyoz eski elemanımızdı geri çagırıyoz dediler.:KK43:( sakın yanlış düşünme sen istemediğin sürecede seni çıkarmayı düşünmüyoruz dediler ama yinede kötü oldum kendimi geri plana atılmış hissettim ve ben böyleşeylere karşı çok hassasım açıkcası kendimi bi işe yaramamış gibi gördüm :KK43:

artık takılma böyle şeylere sen hamileliğini güzel geçirmeye gayret et. zaten doğum iznine gidip geri döndüğünde hiç bir şey bıraktığın gibi klamayacak bebeğini düşün sen boşver beya...

artık takılma böyle şeylere sen hamileliğini güzel geçirmeye gayret et. zaten doğum iznine gidip geri döndüğünde hiç bir şey bıraktığın gibi klamayacak bebeğini düşün sen boşver beya...

iştee takmamak elimde değil ki ya daha şimdiden geri plana atıldım çok üzücü bi durum nasıl yani ne gibi değişiklikler olabilir ki

iyiyim ablacım allaha çok şükürler olsun gittim ve sonuç 4 haftalık 10 gün sonra tekrar kontrolüm var :KK43: ama işe canım sıkıldı ya ben bu haldeyim diye beni diger magazaya almayacaklar aynı yerimde kalacam burdada bayan olarak tekim ve fazla iş yogunlugu yok ben yogun çalışmayı sevdiğimden ve alıştıgımdan çok üzüldüm onun dışında iyiyim allaha çok çok şükür sen nasılsın ablacm
Çok şükür Allah'ımıza. İyi olmana sevindim. İş için ya da başka bir şey için üzülsende sevinsende Allah ne yazdıysa o olacak. O yuzden çok yıpratma derim kendini.. Neler yaşayacağımız Allah'ımız tarafından belirlendi yani..
Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin... Bebişe iyi bak :KK34:

Çok şükür Allah'ımıza. İyi olmana sevindim. İş için ya da başka bir şey için üzülsende sevinsende Allah ne yazdıysa o olacak. O yuzden çok yıpratma derim kendini.. Neler yaşayacağımız Allah'ımız tarafından belirlendi yani..
Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin... Bebişe iyi bak :KK34:

öyle tabi ablacım.. ama işte ne biliyim ya zoruma gitti konuşmayı düşünüyorum ama ben bu utangaçlıkla konuşamıcam galiba ama tabii allahtan dua edip ondan dilemesi en hayırlısı ablacım ilgin için saol ne kadar teşkkür etsem azdır. amin cümlemizin hakkında hayırlısı olsun inşallahh.... tşkr ederim ablacm :)) sende kendine çoook dikkat et

evvet gitttim ve birazdaha iyiyim allaha çok şükür ultrasyona aldı daha çok yeni dedi 4 haftalık dedi kalp atışı falan duyulmuyo ama herşey gayet normal dedi 10 gün sonra tekrar gitcem test falan yapılacakk

hayırlı olsun canım. Çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişini :)

X