sarkık göğüsler

guloglutrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
23
0
32
merhaba bir konuda fikirilerinizi almak istiyorum ben .gögüslerim çok sarkık çok şikayetçiyim bu durumdan dik ve toplu durması için kullanabilieceğim denediğiniz pozitif sonuç aldığınız bir ürün var mı ? yardımlarınızı bekliyorum (((

ah ya benimde problemim bu.ama kimse bişey yazmamış.hamilelik emzirme derken mahvoldular.emzirmem bitti şimdi çareler arıyoyum..ne iyidir neyi kullanmamız lazım kullananlar varsa bizimle paylaşırsa sevinirim...

herhangi bi vücut losyonuyla yapılan yukarı doğru masaj bile,göğüslerin toparlanmasına yardım ediyor..
fakat düzenli yapılmalı..
günde 2 kez..
(çilek yağı için de dikleştirmede başarılı deniyor..)

dikleşmesi için mersin bence kullan, mersin ben de kullanıyorum, mersin yağını kullananların çoğu sertleştirdiğini söyledi

arkadaşlar sade ve sadece egzersiz diyorum! gerekli kas yapıcı egzersizleri internetten bakarsan ve bunları sık sık düzenli yaparsan sertleşir ve dikleşir emin ol bana özellikle şnav çekmen ve dik oturmana dikkat etmen şekline çok etki eder :)

Ben de aynı dertten muzdaribim.Ben de çözümler aradım ,ürünler kullandım.Eğer göğüslerinizde yumuşama varsa yani pörsümüş bir görüntüsü varsa sertleştirmek için çok basit ve masrafsız bir yöntem söyleyeceğim.Günde 1 veya 2 su bardağı yeşil çay içmek.Ben sallama poşet çaylardan limonlu olanını hergün 1 bardak içiyorum ve göğüslerim sanki silikonlu gibi sertleşti.Daha evvel fındık yağıda kullanmıştım.Ancak bırakınca göğüs tekrar yumuşuyor.Üstelik yağ sürmek daha zor ve uğraştırıcı.Yalnız yeşil çay şekersiz içilecek.Yeşil çayın bir çok çeşidi var fakat ben limonlusundan daha çok fayda gördüm.Çünkü C vitamininden dolayı bence o da cildi sıkılaştırıcı etki yapıyor.Ancak yeşilçay sadece sıkılaştırıyor ama sarkıklığı gidermiyor.Ben şimdi fulirim dikleştirici aldım.Burada kullanan bir arkadaş memnun kalmış.Eğer etkisini görürsem sizinle de paylaşırım.

fibrokistik meme rahatsızlığınız olup olmadığını bilmeden,piyasada yada eczanelerde satılan meme toparlayıcı dikleştirici yada büyütücü jelleri yada kremleri kullanmamalısınız..

içinde bitki özlü östrojen olduğu için (fito-östrojen) ,memeye etki etme başarısı bulunan bu kremlerin,fibrokistleri büyüttüğü ve zararlı kistler haline dönüştürebildiği söyleniyor doktorlarca..

ben 18 yaşındayı henüz ama göğüslerim hafif sarkık malesef .bu durumdan rahatsızım .

kiloma göre göslerim küçüktü kilo aldım onlarda büyüdü tabi :roflol:

birde pek dışarı çıkan bir insan değilim. dışarı çıkarken sutyen kullanıyorum .kışın evdeyken altıma atlet giyerim bir tek yazın askılı bluzlerin altına giyiyorum sutyen .o yüzden hafiften sarkma var ne yapayım ben ya :1no2:

kıslarr kesınlıkle sporr en basittinden elinize bi adet kilotluu corap alın ve boynunuzun arkasından iki ucunu tuttun ve kollarınzı acabıldıgınız kadar acın kapayın cok fayda edio corapı lastik yerine koyunn yani:))))) ne kadar anlatabıldım bilmiormm=( 2. yontemde su şişşeesini dolu bi biçimde ellerininz arkayaa gelicek sekılde boynunzdan dogru ındırn kaldırınn buda cok büyük bi faydaaa ( biraz karışık oldu biliormm )

Arkadaşlar her zaman yaptıgım ve memnun kaldıgım 30 snlik bir yöntem sunuyorum size.
Gögüslerim cok dik cogu zaman sütyensiz bile dolasabiliyorm.
biraz büyükler ama olsun dik olması onları güzelleştiriyor..

Her banyodan sonra sadece gögüslerinizi soguk suya tutun 30 sn yeterli.
ama her banyodan sonra. kısa süre sonra etkisini görüceksiniz.
Suyun soguk olmasına dikkat.
Gögsünüz istedigi kadar sarkık olsun mutlaka deneyin!

emsalus 30 sn yeterli mi acaba 2 seferdir deniyorum ben de ama öyle 1-2 dakika dayanamıyorum soğuk suya.bir de göğsün üstündenmi nasıl tutuyoruz benim de sarkık toparlar mı acaba iki günde bir yapsak.

suyu yuvarlak hareketler yapip mi acaba,ben de tam bilmiyorum...
su an emziriyorum..emzirmem bitince soguk suyu denicem..kizken yapiyordum..o zamn sarkik deildi ama.gogus sagligi icin onemli oldugunu hatirladim simdi..

hem egzersiz hemde soğuk su ikiside çok önemli

benim egzersiz önerim basit. eller yukarda çocukken yaptığımız elma toplama hareketi vardı ya onu yapıyoruz ama birazcık kollar yanacak sonra yanlara açıyoruz kolları ve yine yandayken sıkıp bırakıyoruz çok faydasını göreceksiniz
umarım yardımım olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…