sarıyer altınkum bayanlara özel plaj ne durumda?

ya aynı soruyu ben de soracaktım. yorum okudum nette hiçiyi şeyler yazmamışlar. ama bizim millet abartmayı da sever dedim güvenemedim. yarın gidicektim çok da seviniyordum ama okuduğum yorumlar canımı sıktı. güneşlenmeyi sevmeyen sadece denizi için plaja gidicek bi müşteriyim. ama pisse denzi de işe yaramıyorsa onca yolu tepmek istemiyorum. yakın zamanda gideniniz var mı? acele cevap gelse pek bi memnun olurdum ki eminim bu ihtiyaçta bi sürü kullanıcı vardır forumda. sevgiler

bence de vardır. arkadasımın arkadası memnunmus semtlerın bellı yerlerındne servısle alınıp bırakılıyomus denızı pıs olsaydı heralde memnun kalmazdı ben de yorumları gorunce gıtmekten cayar gıbı oldum oyuzden buraya danısım dedım ama yanıt alamıyorum :/

Gecen dene tesetturlu kuzenim yuzunden ilk kez gitmistim allahım o ne pislikti oyle denizin ustunde ped gördüm resmen ya ha birde dibinde karma plaj var zaten adam kafasini kaldirsa net ne var ne yok görüyor çokta kadin plaji degil yani birde tekneler cirit atiyor zaten berbatti gidicekseniz kilyos solar beach yada tirmataya gidin hafta içi sakin oluyor ayrica temizde

oow fena ya ped med

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…