Sarımsak çayı ile zayıflama

Sevgilimin altan alta laf sokmalarından sonra kesinlikle denemeye başlıycam yarın umarım işe yarar,yarasın,yaramalı!!!

Arkadaşlar baska sonuc alan varmi bu cayi icerek yazin lutfen

Çok teşekkür ederim canım vermiş olduğun sarımsak çayı tarifi için

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba arkadaşım rica etsem tarifi yazarmısın ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben bugun icmeye basladim garlic sarimsak cayini.bugun icin belki biraz erken ama simdilik istah kesici gibi geldi bana.yemeklerden 30 dk once ictim 3 kere

Merhaba,
Gecenlerde bir sebepten dolayi her gece bir diş sarmisak yutmaya başladim. Diyetteydim ama sarimsak kesinlikle zayiflamayla ilgili degildi. Diyette oldugum icin hersabah tartiliyordum..hergun 200-300 gr vermeye başladım. Ben cok zor kilo verdigim icin sasirdim tabi.farkli olarak ne yapiyorum diye düşünün ce sarimsak aklima geldi. Arastirdim metabolizmayi hızlandırıyormus. Daha oncesinde bilmiyordum. Ben gece bir dis yutuyorum ama ikiye cikaricam. Sarımsak cayina filan hic gerek yok bence. Yutun yeter. Kesinlikle kokmuyor bilginize...:))) bir sure ara vermistim bugün tekrar basladim diyete..gelismeleri yazarim.

Bugün başladım sarımsak çayına. Tarifim 3 parça (parmak ucu kadar) zencefili 6 dakika kaynattıktan sonra söndürüp içine karınlarından deldiğim iki adet sarımsak ekliyorum sonra bir tatlı kaşığı limon 1 çay kaşığı bal. Hadi bakalım inşaallah işe yarar. Ben aynı zamanda sıvı diyeti de yapıyorum şu anda 1 haftada 3 kilo vermiş bulunuyorum diyetle zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…