@sara_nur@ bebeği geliyor!!!!!

saranurcum hayırlı doğumlar canım merak ediyodum bende seni doğum hikayeni yazarsın inş canım yerimseniben

Kızlar saranur'dan dün haber aldım ama ancak yazabiliyorum.
Yeğenimiz 24 saat önce doğmuş bulunmaktadır.

Şekerliğimizin minik saranur' u 2970 gram ağırlığında çikinmi çikinmi, mini minnacık bir şey :asigim:
Bebek çok sağlıklı ama saranur biraz bitkin. Normal doğum yaptı. Ben bir daha doğurmam diyo:roflol: Umarım bugün hastaneden çıkar.

Hikayesinide size kendisi anlatır artık.
Darısı diğer arkadaşlarımızın başına.
Saranur' um Allah analı babalı büyütmek nasip etsin bebişini. Asıl maraton şimdi başlıyortatlicadiarzu

saranurcum gözünüz aydın canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah şevval ecrinimize allah uzun ömür versin

Betülcüm senin için haziran anneleri sayfasına da minik kızının doğum haberini yazdım. Ama yine buraya da yazmak istedim. Canım benim o minik bebişin daha gelmeden önceki msn yazışmalarımızı, telefon ile görüşmelerimizi hatırlıyorum. Ne kadar umutsuzdun.Gelmesin artık istemiyorum diye defalarca isyan ettin. Ben her seferinde gelecek sadece seninki biraz nazlı bir bebek diye teselli ettim seni. Sonra gecikince reglin başının etini yedim hadi test yap diye. Sana birşey olmuştu o zamanlar normalde bir saat gecikse regli test yapan hatun birden bire test yapmamak için direnir olmuştun. Ama 36.güne geldiğinde artık sende dayanamadım yaptın testi.Ve o dünyanın en güzel iki pembe çizgisini gördün. Telefondaki sesini dün gibi hatırlıyorum nasıl da mutluydun. Senin için asıl şimdi başlıyordu maraton.Bebek iyi mi? Ya keseyi göremezsem? Ya bebek düşerse? Ya dış gebelikse vs. Canıma okudun. Seni defalarca telkin edip bebişin iyi olduğunu ve kollarına alacağını söyledim. Hatta bu bebişin mucize olduğunu, Allahın hediyesi olduğunu söyleyip bebişinin adını Ecrin koymanı istedim. Sende beni kırmadın. Şimdi uzaklar da hiç görmediğim ama çok sevdiğim bir arkadaşım ve yeğenim var. Ben onun isim annesiyim. Ve hayatımın sonuna kadar o benim de kızım olacak. Hoşgeldin Şevval Ecrin. Hoşgeldin minik prenses. Betüşüm canım gözün aydın. Allah kızın ile bir ömür boyu mutluluk versin sana...

canım arkadaşım allah analı babalı büyütsün zaman ne çabuk geçti diyecem saranurda bana tabi tabi sen bide bana sor diyecek:))) yüreği güzel betülcüm tebrik ederim gelin olduğu günleride görürsün inşallah

bu siteye üye olma kararı vermemdeki en büyük etkendin sen sara nur.o zaman bebeğini kollarına almak isteyen bu mutluluğu tatmak isteyen ama kavuşamamış biriydin.
o yazıların,o altın değerindeki fikirlerin beni etkiledi ve hep yazılarını arar oldum.bikaç ay sonra bi baktım aaaaaaaaaaaaaa hamişsin.dünyalar senin oldu ve tabiki dua edenin bir gün duasına kavuşacağını kanıtlamıştın.o gün bugün 9 ayın bitti de bide bebişini aldın kucağına...
maşallah sana da kızına da...inşallah bu güzel mutluluk benim gibi tüm kavuşamayanların da başına gelir...tekrar kutlarım. analı babalı büyüsün şevvalin...senin gibi hayırlı bir insan olsun...

betül canım bebeğin hayırlı olsun canım kavuştun meleğine. ecrin hoşgeldin bu güzel annenin özel bebeğisin sen hoşgeldiiinnnn.
size artık anne diyebilirmiyim

Saranurcummmm gözün aydın canım Allah size bağışlasın yavrunuzu, sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah, ohhh misss gibi bebek kokuyodur şimdi heryer negüsel, maşallah ikinizede canım benim

onlar erdi muradına bizede bebeği sevmek düşer artık geçmiş olsun saranurum Allah analı babalı büyütsüna.s.:hooray:

sara nur tebrik ederim kızınla ve eşinle sağlık ve mutluluklar diliyorum darısı isteyenlere nasip etsin rabbim

saranur hayırlı ugurlu bır evlat olsun inş allahım analı babalı buyutsun nınıcık kuzunu

Çok şükür Yarabbi güzel haberini aldık..
Saranurcum,çok mutlu günleri olsun yanında sevdikleri ile birlikte inşallah..
Bebişin bahtı ve şansı hep açık olsun inşallah

ay ne güzel bir haber,sagol varol canavar güzel haberler verdin.:1hug:
Allah anali babali büyütsün sansi bahti acik olsun insallah,

3 kisi daha var, Allahim onlara yasatsin bu güzel olaylari, insallah yarabbim ...

Cok sevindim ya biran once gelsede anlatsa hikayesini :)
Bersule ne yapti onunda bu aralar degilmiydi dogumu

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nasıl sevindim anlatamam bende seni çok merakediyorum .
ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI BÜYÜMESİNİ NASİPEYLER İNŞALLAH.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…