Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Santim olarak yazalm m?

eza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
44
0
bu başlığa uygun olarak santim bazında nekadar büyüdü onu yazalım ne dersiniz?
ilk olarak ben yazayım 7cm hadi bayanlar artıran varmı?zemuszemus
5 ayda filan süre olarak yaniturkbayragi:nazar:

Heheh bu topigi begendim bak;D Da kac ayda büyüttügünü yazmamissin canimmm dur bende yaziyim ...
Ben subat'ta basladim 75 cm di ben basladigimda gecen ay ölctügümde 78,8cm gelmisti 79 da diyebiliriz...
Üzerinden bir ay gecti de bir süre daha ölcmiyim diyorum biraz daha büyüsünler öylee ozaman da da mutlu olurum, yani toplam 4cm büyüme var kizlar:KK70:D

Heheh bu topigi begendim bak;D Da kac ayda büyüttügünü yazmamissin canimmm dur bende yaziyim ...
Ben subat'ta basladim 75 cm di ben basladigimda gecen ay ölctügümde 78,8cm gelmisti 79 da diyebiliriz...
Üzerinden bir ay gecti de bir süre daha ölcmiyim diyorum biraz daha büyüsünler öylee ozaman da da mutlu olurum, yani toplam 4cm büyüme var kizlar:KK70:D

4 cm midelikafadulden

5.5 ayda 7 cm buyume oldu dahada buyuyecegıne ınanıyorum ben ıns bı 7 cm daha buyuse yeter galıba bu kadar buyuduyse neden daha da buyumesınkı dıye dusunuyorum ben acıkcası kızlar zemuszemus

5.5 ayda 7 cm buyume oldu dahada buyuyecegıne ınanıyorum ben ıns bı 7 cm daha buyuse yeter galıba bu kadar buyuduyse neden daha da buyumesınkı dıye dusunuyorum ben acıkcası kızlar zemuszemus

nasıl oluyor bu santimler biri bana anlatsın??fisfisfis

nasıl oluyor bu santimler biri bana anlatsın??fisfisfis

canım normal mezroyu gogus ucundan olcuyosun ıste yanı bıde cup olcusu var onu bulmak ıcınde gogus altından olcuyosun bıde sırtından yanı gogus ucu olcunden bu rakamı cıkartıyosun mesela benım 87 ust 78 alt benım cup olcum 9 bu durumdasırnaşık şey

benim mezuram yok kii:sm_confused:7 santim büyüme oldu demişsin onu nası başardın wallaa helal sanavereliniortak

arkadaslar benim gogus altim 76 gogus cevrem eskiden 86ydi simdi bazen 90 bazen 89 geliyor. ama gozle gorulur bi sey yok

büyütenler buraya 1cm deyip geçmeyin 1 cm de 1cm dir böyle yazarsak daha çok hırslanırızkaydirigubbakcemile3 hadi kızlar otlarla büyümez diyenlere moral olsun bizimkisi
:lepi:eek:puyorumnanaktan

lolitacığım burda yazılan bütün yöntemleri kafana göre uygula zaten bütün yapılanlar olumlu sonuç veriyor sana ençok yarayan neyse onla devam et. her deneme süren en az 15 gün olsunki farkı anlayasın veya 1 ay olsunki sonuçtan emin olopuyorumnanaktan

küçle rezene yagı ve adacayı yapıorum ama milim fark yok..saol canım yine deopuyorumnanaktan

küçle rezene yagı ve adacayı yapıorum ama milim fark yok..saol canım yine deopuyorumnanaktan

ölcüm eskiden 85 ti şimdi 90 cm ve gözle görülür derecede fark var.
75 B dolgulu kullanıken şimdi dolgusuz yumuşak sütyenleri rahatlıkla kullanıyorum.
Ayrıca yaklaşık 1 aydır küç ve bitki caylarını kullanamıyorum hem üşengeclikten hem de sıcaklardan.
Ama haftada 2 kez masaj yapıyorum ihmal etmeden hiç küçülme yok arkadaşlar...

ben bugün aldm aktardan narcekirdeği yağı, rezene çayı, nar-çilek çayı ve şerbetçiotunu... :) 1.70e yakın yine kilo vermişim 47den 45e düşmüşüm :KK43: göğüs ölçüm 86...inş birkaç ay snra bu foruma ben de gelişmeleri yazarım...ama sanırım en iyi yol bnm için kilo almak :S

ben bugün aldm aktardan narcekirdeği yağı, rezene çayı, nar-çilek çayı ve şerbetçiotunu... :) 1.70e yakın yine kilo vermişim 47den 45e düşmüşüm :KK43: göğüs ölçüm 86...inş birkaç ay snra bu foruma ben de gelişmeleri yazarım...ama sanırım en iyi yol bnm için kilo almak :S
Anee kiiiiz ne zayifsiiin seeeen wuuyh bence biraz kilo alirsan daha da kolaylik olur :eek:klava:

alamıyorm cnm ya...grip için bile doktora gitsem doktor hep sen cok zayıfsın deyip iştah acıcı surup yazardı ezelden beri..smdi balık yağı hapı aldm bakalm inş kilo alırım :):)

benim mezuram yok kii:sm_confused:7 santim büyüme oldu demişsin onu nası başardın wallaa helal sanavereliniortak

canım valla dahada buyumeye devam edıyo zemuszemus bugun olcdum bayadır olcmuyodum 88 cm geldı 87 gelıodu reglıme de cok var daha yanı soguk sıcak cok fayda edıyo kan dolasımını hızlandırdıgı ıcın bıde buz masajı ve yagla masaj canım tavsıye ederım 6ay olacak ama nerdeyse duzenlı masaj yaptım hep ben:lepi:

alamıyorm cnm ya...grip için bile doktora gitsem doktor hep sen cok zayıfsın deyip iştah acıcı surup yazardı ezelden beri..smdi balık yağı hapı aldm bakalm inş kilo alırım :):)

eee ama zayifmissin güzelim bende 1.68 im kilom 56 felan senden 11 kilo fazla sen benden biraz uzunsun ve 11 kilo daha incesin bence baya az bir 5 kilo alsan bari belki bakarsin gögüslerin büyür kendiliginden belki zayif oldugun icin büyük degilllerdir de bilemiyorum kiii

X