şansımız nisan ayı olsun diyenler

canııııııııım azından bal damlıyo valla ümitlendim şimdi ya :))) bu ayda boşa çıkarsa sen yaparsın bana bebek bak karışmama DD

kimseden kıpırtı yok galiba adet tarihlerimiz hemen hemen aynı hepimizin

kzlar bende bu ay braktm korunmayı blmyrm ay snunda oluckmı ama sze br sorum war ocakta dğum yapmk zr olmaz mı?

kzlar bende bu ay braktm korunmayı blmyrm ay snunda oluckmı ama sze br sorum war ocakta dğum yapmk zr olmaz mı?

canım kesşke bıraktığın gibi olsada doğum yaptığın ayı dert etmek kalsa bak ben mesela 5.aydayım ve hala bebek yok buay kalmış olsan aralık sonu doğurcam

Kizlar ben bugun yaptim test adetimi 2 gun gecmisti positiv fakat bi sorum olacak ben sabah idrarimi bir bardaga yaptim bir saat sonra falan testi aldim geldim o idrarla yaptim testi beklemis idrarla yani positivdi ins bisey olmaz kizlar sizin bir bilginiz varmi beklemis idrarla yapilirsa yanlis cikma sansi olabilirmi

bırsey olmaz canım hayırlı olsun anne oluyorsun :)

merhaba hamilelik belirtilerin varmıydı?varsa neler olduğunu bizlerle paylaşırmısın? bu arada tebrik ederim allah analı babalı büyütsün:))

Son düzenleme:
off kızlaryaaa bıktım şu tek çizgileri görmekten.kontrol çizgisi inadına kıpkırmızı gözüm silikte olsa çizgi arıo artık halüsinasyon görüyorum silik çizgi varmış gibi.
bugün 28. günüm adet olcak gibi ara ara şiddetli sancılasr gelio bide akıntı var nerden çıktıysa adet zamanı. 30.32. güne kadar adet olrum heralde.
sizce inanayımmı bu teste sabahta yapsammı yada yarın kan mı versem.
oysaki bu ay klomen kullanmıştım 3 tane yumurtam vardı progesteronum 21.6 çıktı yani çatlamış yumurtam beceremedik sanırım gene beslemeyi yumurtayı
allahım isteyen herkesin kucağını boş bırakma umutsuzluğa süşürme unutma bizi.gönlümüzden geçipte dilimizle söyleyemediğimiz dualarımızı kabul et...

"emellinn" kız hadı hayırlı olsun bence hamılesınnnnn.aynı bende de oyle oluyorduuu.bak bence baktır kanda artık gorunur.. korkmaa neyse o olacak zatenn .bak haberlerını beklıyorum. bu topıktekı arkadasların bat tarıhlerı hemen hemen aynı meraklanıyorum hadı cabuk olunnn sabırsızlanıyorummmmm

canım arkadaşım adete 7 gün varken yaptığın testte negatifi gördün die üzülüyosun yapma lütfen o günlerde daha kana bile geçmemiştir bekle biraz daha

canım 7 gun kala kanda gorunm uyorr. en azından bende gorunmemıstı benım adetıme 2 gun kala baktırdıgımda gorundu yanı 16 nısanda normalde 11 de baktırdıgımda negatıftı 0.33 tu.meraklanma o hemen yukselıyor bıraz daha beklee sonra baktırrr

merhaba canım ben ıkı aydır klomen kullanıyorum gecen ay bırsey olmadı hatta benım prolaktınım cok yuksek oldugu ıcın dr ayrıca hap verdı duzenlı bırlıktelık olsun dedı bır aksam aralıklarla benımde 18-21 arası degısıyor adetım sabırsızlıkla beklıyorum suanda adet belırtısı yok bende ama allah bılır umudunu yıtırme sakın allah sana nezamn nasıp ederse ozaman olacaktr benıma rk var 6 yıldır olmuyor bız yın ecoook sanslıyız

canım ya cok guclendırdın benı ama benım cesaretım yokkkkkkkkk ya olmadıysa nebılm ya 18-21 arası olurdum ben olmadım henuz ay beklesemmı yaptırsammı

emellll hadı artık baktırr senınle benım bat aynı bende 18-21 arası beklıyordum. bak 5.haftasındayım ınsallahh.bır aksılık olmaz ıse kalp atıslarınıda duyucam ınsallahhhhhh. kesınlıkle bellı olmustur Allah'ın ınıyle. korkmaa olmadıysa da dua et sakın kendını bırakmaa. bu da ımtıhan unutma!!!opuyorum.haberlerını beklıyorum haaa

tmm cnım korkorum ben ((((

canım benım bu kadar korkma olmaz dıye.. bılıyorsun hayatta bır seyı cok ama cokk ıstedıgın zaman Rabbım onu sana nasip edecekse de uzatır ve ımtıhan eder. hepımız emın ol cokk ıstedık ama korkmaa sakın sadece Rabbım'e guven ve ona bırakk bızım elımızden sadece bebek olması ıcın kısıtlı sartlar var ve bazen ona ragmen bıle olmaz bılıyorsun. sakın korkma dua ett. hayırlısı de tamam mı...

haklısın canm agrım var hastamı olcam ne psikolojım bozldu heeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…