şansımız nisan ayı olsun diyenler

daha yenı ılk korunmasız ayımız ben 21 marttan sonra yanı1 nısanda basladım e sımdı kısmet ınsallahhh bugune oldu. agrı ıse pazartesı ıs yerındeyım. bırden bır karın agrısı ve kasık agrısı karısımı sıddetlı bır agrı hıssettım ve mıgdem bulnıyordu ıkı buklum yere oturdumm ancak agrı gecıyordu bır ara dusucem sandım.oturunca agrı gecıyor kalkınca devam edıyordu hatta ıs yerındkeıler karnıma sıcak kompress koydular kımse hamıle oldugumu duusnmuyordu cunku:)))) ama nafıleee agrım dınmedı ve benım ıl tepkım su: galıba ben dusuk yapıyorum. 2 de bır lavaboya gıtmekten bır hal oldum. sonra hemen kadın doguma gıttım zaten hastanede calısyorum. tahlık vermek orunda kaldım kı apandısıtten suphelendım. degerım yuksek cıkınca anladım kı yerlesme agrısıı:))

şimdi dahade sevindim hem senin hem kendi adıma bendede var ağrı adetim 21-22 nisan gibi gelcek (gelmesin istemiyorum:KK20:) sadece kasık ağrım var bide hafif gaz ama sadece bağırsaklara bağlı bişeyde olabilir ne bilim çok merak ediyorum nasıl beklenir 5 gün sabir diliyorum allahtan ve bebiş :)) 20si evlilik yıldönümüm çok güzel bir hediye olur olursa :KK49:

canım sanırım yumurtlama gunlerımıde aynı o zaman gec dollenme bıle olmus olsaa kanda cıkar kı benımkısı oyle oldu senın en son adet gunun tam olarak kacc?

hosgeldın cnm bence baktır eger varsa cıkar zaten benımde 21 nisan ama benım normal agrılarım var tutturamadım galıba baktırmakta ıstemıyorum sıtres yaptım 3 aydır :KK43:
hoşbulduk canım baktırıp hüsrana ugramaktan korkuyorum çünkü benim adet belirtilerimin hepsi gebelik belirtisiyle aynı:KK43:((4 yaşında bi oglum var o çok istiyor kardeşi rabbim inş isteyen herkese en kısa zamanda nasip eder .stres yapma lütfen çünkü naparsak yapalım rabbim ne zaman dilemişse ozaman oluyor inş hayırlı zamanda saglıklı bir bebişin olur:)

canım sanırım yumurtlama gunlerımıde aynı o zaman gec dollenme bıle olmus olsaa kanda cıkar kı benımkısı oyle oldu senın en son adet gunun tam olarak kacc?

o bi muamma işte :)) ayın 19 u leke 21 adet geldi yumurtlama testi yaptım bu ay. ayın 7-8 pozitifi gördüm. inşllh öledir ama beklemek istiyorum her ay aynı hüsran bu ay sabretcem en azından adet günümü beklicem

eger son adet tarıhın 21 mart ıse duzenlı adet goruyorsan bugun adet olman gerekıyor .olmazsan bıle en gec 21 nısanda olman lazım 28 gunde bır oluyorsan ama. bence sımdı bellı olmustur ..sen yıne de gununu bekle en temız ıss...

eger son adet tarıhın 21 mart ıse duzenlı adet goruyorsan bugun adet olman gerekıyor .olmazsan bıle en gec 21 nısanda olman lazım 28 gunde bır oluyorsan ama. bence sımdı bellı olmustur ..sen yıne de gununu bekle en temız ıss...

30-32 gün arası oluyo adetim. yumurtama 7si ise +14 21ine denk geliyor. beklim biraz daha hayal kırıklığı yaşamk istemiyorum. tşkkr ederim. inşllh sende güzel bi gebelik geçirirsin hayırlısıyla tamamına erer :KK34:

kızlar degerım 40,07 ye yukselmısss cokkk mutluyummmmm 2 gun once 13,57 ıdı. Rabbım tum ısteyenlere versın ınsallahhh vee onemlı olan kesenın olusmasıı:KK43:(

canım cok mutlu oldum saglıklı bırsekılde kucagını almayı nasıp etsın allah ınsallah

kızlar benin sağ boşluğum agrıyor mıgdemede bırsey oluyor hafıften :KK3:

inşllh hamilesindir :) benimki gelicek galiba acayip kasıklarım ağrıyo ve hep bi islaklık hissediyorum gidiyorum bakıyorum yok bişey akıntı gelmiş kafam allak bullak oldu. Ama çok ağrım var geldim geliyom diyo bu ayda olamdı çok canım sıkkın

inşllh hamilesindir :) benimki gelicek galiba acayip kasıklarım ağrıyo ve hep bi islaklık hissediyorum gidiyorum bakıyorum yok bişey akıntı gelmiş kafam allak bullak oldu. Ama çok ağrım var geldim geliyom diyo bu ayda olamdı çok canım sıkkın

hamilelik belirtileri adet belirtileriyle aynı bende kaç kere lavoboya gittim oldum diye bisey yoktu kırmızıları görmeden umudunu yitirme

merhaba arkadaşlr inşallh nisan ayı hepimize güzel haberler getirir.benim adetime 4 gün var heyacandan günler geçmek bilmiyor. o kadar sabırsızımki bundan üç gün önce test yaptım ve tek çizgi çıktı yani adetime 7 gün varken yapmış oldum..buna ragmen halen içimde bir ümit var inşallah hamileyimdir gerçi çok fazl bir belirtide yok ama ben herşeyi hamilelik belirtisi olabilirmi diye kendi kendime yoruyorum... hayırlısı artık diyorum

benım adet olurken bır hafta onceden baslıyordu sancılarım ama bu ay olmadı suan gayet normalım yalnız arada sag bosluguma agrı gırıyor acaba dıyorum kanda baktırsammı ama bıryandanda eger varsa enınde sonunda ogrenıcem dıyorum benım 18-21 arası degısıyor adetım . agrılarıda normal dıyorlar ama belkı senınde oyle olabılır umudunu yıtırme bence hep olumlu dusun

merhaba arkadaşlr inşallh nisan ayı hepimize güzel haberler getirir.benim adetime 4 gün var heyacandan günler geçmek bilmiyor. o kadar sabırsızımki bundan üç gün önce test yaptım ve tek çizgi çıktı yani adetime 7 gün varken yapmış oldum..buna ragmen halen içimde bir ümit var inşallah hamileyimdir gerçi çok fazl bir belirtide yok ama ben herşeyi hamilelik belirtisi olabilirmi diye kendi kendime yoruyorum... hayırlısı artık diyorum

hakkında hayırlısı canım ınsallah hamılesındır

sahi bide gaz var çok

canım bencede hamilelik belirtisidir çünkü benim aynen öyle olmuştu
bende onu yumurtlama belirtisi sanmıştım adetimi 1-2 gün geçince test yaptım çift çizgi çıktı sonrada hemen hastaneye gittim hamileliğim onaylandı sakın erken davranma kanda bilr çıkmıyor illaki adetine 3-4 gün yaklaşsın en az kanda baktıracaksan yeterli velevki idrar yapacaksan illaki adetin geçmesini bekle yoksa hüsrana uğrar belkide hamiş olduğun halde boş yere üzülürsün.........:KK50:

canım arkadaşım adete 7 gün varken yaptığın testte negatifi gördün die üzülüyosun yapma lütfen o günlerde daha kana bile geçmemiştir bekle biraz daha

benım adet olurken bır hafta onceden baslıyordu sancılarım ama bu ay olmadı suan gayet normalım yalnız arada sag bosluguma agrı gırıyor acaba dıyorum kanda baktırsammı ama bıryandanda eger varsa enınde sonunda ogrenıcem dıyorum benım 18-21 arası degısıyor adetım . agrılarıda normal dıyorlar ama belkı senınde oyle olabılır umudunu yıtırme bence hep olumlu dusun

haklısın ama ne bilim adet ağrısımı başka bişeymi bilmiyorum kan testinde çıkar artık yaptırmak istiyosan yaptır ben beklicem ayın 21 ini ne kaldıki şunun şurasında

haklısın ama ne bilim adet ağrısımı başka bişeymi bilmiyorum kan testinde çıkar artık yaptırmak istiyosan yaptır ben beklicem ayın 21 ini ne kaldıki şunun şurasında

X