Sanki Dünya Bir Anda Durdu

Arkadaslar bugün aksam İstanbula gitmek için ola cıkıyoruz. :çok üzgünüm: Bu dört günde o kadar cok dua ettik ki anlatamam.Sadece kendimize değil İsteyen herkese Allah hayırlı evlat nasip etsin diye . :çok üzgünüm:
Şimdi benimde hepinizin duasına ihtiyacım var.Tek istediğimiz Eşimin sorununun çözümsüz bir hastalık olmaması.:sm_confused::sm_confused:
Sanırım doktor damarların tıkalı dese bile biz orda bayram edicez.Genetik derse hiç şansımız olmıyacak.:çok üzgünüm:
Yinede heyseyin hayırlısını istiyorum rabbimden.Bana hep destek oldunuz.:enbuyukkk: Şimdide dualarınızın bize destek olmasını bekliyoruz.Hepinize tesekkür ederim.a.s. :a015:

Arkadaslar bugün aksam İstanbula gitmek için ola cıkıyoruz. :çok üzgünüm: Bu dört günde o kadar cok dua ettik ki anlatamam.Sadece kendimize değil İsteyen herkese Allah hayırlı evlat nasip etsin diye . :çok üzgünüm:
Şimdi benimde hepinizin duasına ihtiyacım var.Tek istediğimiz Eşimin sorununun çözümsüz bir hastalık olmaması.:sm_confused::sm_confused:
Sanırım doktor damarların tıkalı dese bile biz orda bayram edicez.Genetik derse hiç şansımız olmıyacak.:çok üzgünüm:
Yinede heyseyin hayırlısını istiyorum rabbimden.Bana hep destek oldunuz.:enbuyukkk: Şimdide dualarınızın bize destek olmasını bekliyoruz.Hepinize tesekkür ederim.a.s. :a015:

arkadaşım dualarımız seninle inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz..Ama bu Allahın bize bi imtihanı bunu sakın unutma.Mevla ne eylerse güzel eyler gelen her şey Allahtandır..yeterki dua et..Eşinin senden daha çok desteğe ihtiyacı var..Allahım yüze mevlam inşallah seninde bizlerinde duasını kabul ederde hayırlı haberler alırız:teselli:

canım üzme hiç kendini. benim arkadaşımın eşindede böyle bir sorun vardı.doktor ona yüzde 30 demişti. ama şimdi doğurdu bebişini. sen hiç korkma üzülme hep umud et. çaresi var bak hem. allah çaresiz dert, ölümler vermesin. inşallah gönlünüze göre olur herşey

canım ne kadar üzme kendini desek de boş, sana duyduğum bir şeyi anlatayım: seda sayanın programında tüp bebek yapan bir adam var ya hani bir kere onu dinlemiştim, hiç spermi olmayayan insanlardan dahi ümit kesilmemesi gerekiyormuş, inancınızı yitirmeyin canım,
şimdi yapmanız gereken ilk şey bir üniversite hastanesinde iyi bir hoca bulmak, Allah yardımcınız olsun arkadaşım.

X