sanirim sevgilimden ayrildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
herkese merhaba,

sevgilimle yaklasik uc gundur konusmuyorum ve gorusmuyorum. artik dolma noktasina geldim sanirim bilmiyorum. normalde cozum odakli olacagim durumlarda bile ona karsi icimde bir bosluk var, bir sey yapmak veya ugrasmak istemiyorum. yine buyuk bir rezillik cikardi ve ben hayatimda boyle bir insan isteyip istemedigimden hic emin degilim.

pazar aksami telefon geldi kendisi isik hiziyla cikti evden. hicbir seye cevap vermedi. saat 3 gibi babasi bunu karakoldan almis eve goturememis annesi gormesin diye, bana getirdi. kasi acilmis, dudagi patlamis, birkac morlugu daha vardi. babasi da bir yandan bagirip cagirip hakaret ediyor gercek bir kaos yani. neyse babasini gonderdik ben olayi sordum anlatti iste bir arkadasinin bilmemne olayi varmis cart curt, onu dovmusler bunlar da onu dovenleri dovmeye gitmisler sanki teksasta yasiyoruz gerizekalilara bak.

ben de bir sey demedim acikcasi. onu o sekilde ilk gordugumde gercekten aglamistim sonucta dayak yemis gibiydi yani. sonradan kendini baskasi icin tehlikeye atabilen biri icin uzulmenin yersiz oldugunu dusundum. gece salonda yat sabah da bana bir sey demeden cikip git bir sure konusmayalim dedim. dedigim gibi de yapmis cidden sagolsun. o andan sonra da hic konusmadik arayinca acmadim.

ben artik bu sekilde taskinliklari hayatimda istemedigimi dusunuyorum. belki lisede olsam aaa ne kadar havali yaa falan derdim ama su an kavga eden insana insan gozuyle bakmak bile icimden cok gelmiyor. tamam birlikte cok eglendik guzel vakit gecirdik ama artik biraz daha durgun en azindan normal seviyede bir iliski istiyorum sanirim. ve o asla durulmuyor. onu degistirmeye calismaktansa ben birakmayi tercih ediyorum cunku kimsenin annesi veya babasi degilim. ailesinin bile dizginleyemedigi birinin hayatimda yaratacaklarini ongoremiyorum ve bitirmek istiyorum sanirim. ama uzgun degilim de diyemem. degisik hissediyorum. geriye baktigimda onu tesekkur edecegim cok seyim var. degisecegine inanmak istiyorum ama inanamiyorum belki de bu yuzden uzgunum bilmiyorum.

Ben babanın tavrını anlamadım. Eşi değilsiniz neden size getiriyor, sizin evinizde nasıl tartışabiliyorlar? Çok saçma. Kavga edip karakolluk olmak ne demek? Yargı dağıtmak sevgilinize mi kalmış?? Saçmalamış kısaca. Siz haklısınız

normalde birlikte yasiyoruz o yuzden bana getirmesinde bir sorun yoktu. zaten cok kez ozur diledi. hayatimda tanidigim en kibar insanlardan biridir babasi, onu bile cildirtacak noktaya getirdi artik.

herkese merhaba,

sevgilimle yaklasik uc gundur konusmuyorum ve gorusmuyorum. artik dolma noktasina geldim sanirim bilmiyorum. normalde cozum odakli olacagim durumlarda bile ona karsi icimde bir bosluk var, bir sey yapmak veya ugrasmak istemiyorum. yine buyuk bir rezillik cikardi ve ben hayatimda boyle bir insan isteyip istemedigimden hic emin degilim.

pazar aksami telefon geldi kendisi isik hiziyla cikti evden. hicbir seye cevap vermedi. saat 3 gibi babasi bunu karakoldan almis eve goturememis annesi gormesin diye, bana getirdi. kasi acilmis, dudagi patlamis, birkac morlugu daha vardi. babasi da bir yandan bagirip cagirip hakaret ediyor gercek bir kaos yani. neyse babasini gonderdik ben olayi sordum anlatti iste bir arkadasinin bilmemne olayi varmis cart curt, onu dovmusler bunlar da onu dovenleri dovmeye gitmisler sanki teksasta yasiyoruz gerizekalilara bak.

ben de bir sey demedim acikcasi. onu o sekilde ilk gordugumde gercekten aglamistim sonucta dayak yemis gibiydi yani. sonradan kendini baskasi icin tehlikeye atabilen biri icin uzulmenin yersiz oldugunu dusundum. gece salonda yat sabah da bana bir sey demeden cikip git bir sure konusmayalim dedim. dedigim gibi de yapmis cidden sagolsun. o andan sonra da hic konusmadik arayinca acmadim.

ben artik bu sekilde taskinliklari hayatimda istemedigimi dusunuyorum. belki lisede olsam aaa ne kadar havali yaa falan derdim ama su an kavga eden insana insan gozuyle bakmak bile icimden cok gelmiyor. tamam birlikte cok eglendik guzel vakit gecirdik ama artik biraz daha durgun en azindan normal seviyede bir iliski istiyorum sanirim. ve o asla durulmuyor. onu degistirmeye calismaktansa ben birakmayi tercih ediyorum cunku kimsenin annesi veya babasi degilim. ailesinin bile dizginleyemedigi birinin hayatimda yaratacaklarini ongoremiyorum ve bitirmek istiyorum sanirim. ama uzgun degilim de diyemem. degisik hissediyorum. geriye baktigimda onu tesekkur edecegim cok seyim var. degisecegine inanmak istiyorum ama inanamiyorum belki de bu yuzden uzgunum bilmiyorum.
Onkadar düzgün konusuyorsun ve o kadar güçlü duruşların var ki .sen ne yapacağını iyi bilirsin bence😍elbette ki ayrilmak

normalde birlikte yasiyoruz o yuzden bana getirmesinde bir sorun yoktu. zaten cok kez ozur diledi. hayatimda tanidigim en kibar insanlardan biridir babasi, onu bile cildirtacak noktaya getirdi artik.

Çok üzüldüm.Yazık ailesine de. Babasını bile üzmekten imtina etmiyorsa sizi de üzmesi olası. Hep böyle şeyler yapar mı? Sorunu varsa tedavi olsun, sevenlerini böyle üzmeye hakkı yok. O arkadaş çevresinden de uzaklaşması gerekiyor kesinlikle.

Benim de böyle olgunlaşamamış bir sevgilim vardı. Bana davranışı, hali tavrı da o kadar yumuşak ve anlayışlıydi ki. En yakın arkadasimdan da yakındı.
Sonuç olarak dayanamayıp terkettim ve sırtımdan büyük bir yük kalktığını hissettim.
Yaşarken insan anlamıyor ama olgunlaşmamış erkekler gerçekten buyuk yük oluyor insana.
Senin sevgilini biliyorum konulardan; seni seven, fedakarlık yapan, sözlerine değer veren , hastalığında yanında olan güzel bir adam.
Ama inanıyorum ki ayrılsan sana da o rahatlama gelecek.
Sirf iyi diye bizi yoran insanlarla yolun sonuna kadar yürümek zorunda değiliz

*Eklemeden göndermeye içim el vermedi. Benim bahsettiğim pamuk , onu terkedip mutlu bir ilişkiye başlayınca oldu diken. Erkek milletine çok da iyi demeye gerek yok. Sonuçta beraberken herkes iyi, asıl yüzü ayrılma aşamasında belli oluyor çoğunun

Çok üzüldüm.Yazık ailesine de. Babasını bile üzmekten imtina etmiyorsa sizi de üzmesi olası. Hep böyle şeyler yapar mı? Sorunu varsa tedavi olsun, sevenlerini böyle üzmeye hakkı yok. O arkadaş çevresinden de uzaklaşması gerekiyor kesinlikle.

cok fazla yapmaz aslinda yani 3 yildir birlikteysek birkac kez olmustur. en son trafik kazasi yapmisti mesela onun icin son demistim bir daha boyle bir seyi kabul edemem gibi. simdi de bu cikti. gun gectikce sacmaladigini fark ediyorum. durmak nedir bilmiyor yani bu yaptigim seyin ne gibi sonuclari olur diye dusunemiyor. degisecegini bilsem gercekten devam ederim o kadar da cok seviyorum kendisini ama degismeyecek biliyorum.

herkese merhaba,

Gördüğüm kadarı ile iyi bir eğitim almış, kültürlü bir bayansınız. Benim zamanım da lise de bile bu tipleri normal karşılamıyorduk biz. Biri bir bıçak çıkarsa ya yanlışlıkla katil olur ya da canından olabilirdi. İnsan hayatı kısa ne zaman nerede sorun çıkaracağı belli olmayan biri ile tüketmemeli

Ben seni başka konulardaki yorumlarindan da hatırlıyorum, gayet aklı başında birisin bence. Daha önceki birkaç konunu da okumuştum ilgimi çekmişti zekice yorumların. Bu çocuğun daha önce de böyle birkaç olayı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Üstte biri de yazmış bence de sen ne yapacağını bilirsin. Kalbinden böylesi geçiyorsa doğru karardır zaten. bir süre bu şekilde uzak kalıp kendini dinlemen iyi gelebilir 🌺

Son düzenleme:
Kiminle , neden dövüşmüş peki??

cok yakin bir arkadasinin sevgilisini rahatsiz etmisler, arkadasi da rahatsiz edenleri bulup kavga cikarmis ve dayak yemis. sevgilimi ve diger arkadaslarini aramis bu salaklar gitmisler. karsi taraf da arkadaslarini cagirmis birbirlerine girmisler. karsi taraf sikayetci falan olmus.

cok fazla yapmaz aslinda yani 3 yildir birlikteysek birkac kez olmustur. en son trafik kazasi yapmisti mesela onun icin son demistim bir daha boyle bir seyi kabul edemem gibi. simdi de bu cikti. gun gectikce sacmaladigini fark ediyorum. durmak nedir bilmiyor yani bu yaptigim seyin ne gibi sonuclari olur diye dusunemiyor. degisecegini bilsem gercekten devam ederim o kadar da cok seviyorum kendisini ama degismeyecek biliyorum.
Bir ilişkiyi sürdürmek için sevgiden çok daha fazlası gerekiyor. Gecenin üçünde siz hiç bir şey söylemeksizin basıp çıkabilir misiniz evden? Eve hırpalanmış şekilde dönseniz ne yapar? Siz ne söyleseniz ne yapsanız haklısınız ona. İsterseniz tedavi olma ve arkadaş çevresini değiştirme şartıyla bir şans daha verin ama o şiddetin bir gün size yönelmeyeceğini bu şartlar altında asla tahmin edemezsiniz

Durumunuz bu olsa gerek ,;
20200527_222029.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X