sanırım hamileyim

mahser58

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2012
22
0
Merhaba,

Aslında ben dün üye oldum ama aktifleşmem bugünü buldu :)

Arkadaşlar evleneli henüz 1.5 ay oldu. Adetim üzerinden 6 gün geçti 3 gün önce test yaptım çizgilerden biri silikti. Adet olmamam dışında herhangi bi hamilelik belirtisi yok bende. Ne ağzımın tadı değişti, ne herhangi bi yerimde ağrı falan var ne de uykuya eğilimim var... Acaba hamile miyim? ilk aydan hamile kalma olasılığı nedir ki? Bana da yardımcı olun lütfen

cizgilerden biri silik ciksa bile hamile oldugunu belirtiyor.ilk aydan hamile kalan arkadaslarim vardi bu olabilri tabi.belirtilerden en buyugu zaten adet gecikmesi.kesin emin olmaz icin ya 4 gun daha bekle yada bir an once bir doktoru ara.allah gonlune gore versin insallah.

Öncelikle aramıza hoşgeldn =) Taze gelinsin demek,yanında eskidim =) Bende 8 ay oluyor evleneli.. Eğer çift çizgiyi silikte olsa gördüysen hamilesindr. (tabi test bozuk değilse ki bu 100 de 1 ihtimal)

hayırlısyla kucağına alman dileğiyle

Daha çok erken yaw :) Miniğimi bu kadar erken beklemiyodum.. Cumartesi kan tahlili yaptırcam bakalım sonuç ne çıkacak

hoşbuldum saol...

Silik çizgi muhakkak hamileliğe mi yorumlanıyor

hoşbuldum saol...

Silik çizgi muhakkak hamileliğe mi yorumlanıyor

bende geen ay test yapmistim oyle silik ciktiki esim inanmadi ama ben goruyordum 45 dakka sonra tekrar yaptigimda ikincisi birazdaa belirgindi ama tam net degildi.doktora godterdigimizde hammilesin demisti fakat fazla uzun surmedi kimyasal bir geebelik yasamisim meger.neyse onumuzdeki maclara bakiyoruz :) alahtan hayirlisi.

kimyasal gebelik ne oluyor ki?

Genellikle çizgi silik çıksa dahi gebelik canım. Kimyasal gebelikte,sperm ile yumurtalık hücresi birleşiyor tıpkı normal gebelik gibi fakat rahim içinde tutunamadan kayboluyor ve adetle atılıyor.

Genelde tüm kadınlar yaşarmış bunu ben öyle duymştm..

Aslında benim için çok erken bi süpriz oldu ama gelene yok denmez hayırlısı olur inşaALLAH.. Yarın kan testi yaptıracağım bakalım ne olacak

kızlar yaa

bugün koyu kahve rengi akıntım oldu. Sanki adetimin son günlerindeyim de artık koyu az akıntı geliyo gibi... Bana yardımcı olun nedir bu şimdi :S

Bende bilmiyorum ki. Panik yapma, dinlen biraz. Uzan.
Tahlil yaptırdın mı canım?
Ayrıca adet günün kaç gün gecikti?

iş yerindeyim en son 24 nisanda hayız olmuştum. Sanki belimde ağrıyo gibi ya da ben mi korktuğum için öyle hissediyorum bilemiyorum... Ya bebeğe mi bi şey oluyo yoksa normal mi bu

canım belki yerleşme kanaması olabilir bebeğin rahmine tutunurken kanama olabilirmiş bazı kadınlarda
yada adet olacaksındır gönlün hangisini istiyorsa Rabbim onu versin

ya eczaneden test yaptırdım pozitif çıktı sonuç cumartesi de doktor kontrolüne gideceğim. Çalıştığım için hafta içi gidemiyorum geçen hafta sonu da doktor yoktu bu hafta sonuna kaldı... Cumartesi için randevu aldım

canım belki yerleşme kanaması olabilir bebeğin rahmine tutunurken kanama olabilirmiş bazı kadınlarda
yada adet olacaksındır gönlün hangisini istiyorsa Rabbim onu versin

6 haftalık bebekte de yerleşme kanaması olabilir mi? Çünkü eğer hamileysem yaklaşık 6-7 haftalık olması gerek

dr.git ultrasonda bebek olup olmadığı gözükür. dr.'a gidene kadar ilişkiye girme, düşük tehlikesi olmaması için.

bebek yerleşirken kiminde hafif kan lekeleri gelirmiş. benim ikisinde de aşırı karın ağrısı olmuştu. test pozitifse kesin hamilesin. kendine dikkat et, hayırlı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…