Sanırım Hamileyim

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
2 gündür adet gecikmesi yaşıyordum 3 aydır hep hüsranla sonuçlanıyordu yaptığım testler bu sefer beklemeye karar verdim ama dayanamadım gidip test alıp evde yaptım şimdi baktım ama 2,inci çizgi hafif silik durumda acaba hamilemiyim yoksa buda geçen seferki gibi yanılma olabilir mi.

• Konu Sahibi kraker kız

evet cnm hamilesin tebriklerrr gununde gecmis zaten ilk kutlayan ben olayim seni cnm:teytey::teytey:

• Konu Sahibi kraker kız
hamilelik olabilir ama en azından 2 gün daha bekle sonra bi idrar testi daha yap renkte koyulma varsa hamile olma olasılığın cok yüksek.sonrada doktora gidersin zaten 10geçikince.

• Konu Sahibi kraker kız
Canım işallah hamilesindir
Rabbim gönlüne göre versin
biraz daha bekle ve kan testi yaptır
kesin sonuç belli olur ordan
hadi işallah hamilesindir :1hug:

• Konu Sahibi kraker kız
eşime söylemedim bile sadece teste baka kaldım elim ayağım tutmuyor sağlık ocağında test yapmadan inanamayacağım sanırım yarın didip öğrenmek daha iyi olucak sanırım ama inşallah hamilayimdir allah isteyen herkese nasip etsin

• Konu Sahibi kraker kız
krakercim inşallah hamilesindir ama benim 10 gün geçmişti ve 2.çizgide oldukça netti ama 11.gün adet oldum bu testler 100%100 vermiyo kan testi yaptır o kesin çıkar seni üzmek istemem ama ben bunları yaşadım sen yasamazsın umarım

• Konu Sahibi kraker kız
bu testlere aslında hiç güvenim yok birazdan sağlık ocağına gidicem canım beklemek fayda atmeyecek nasılsa evimin hemen yanında sağlık ocağı sabah gittim özel hastaneye 35 ytl istediler kan testi için vazgeçtim geldim eve

• Konu Sahibi kraker kız
canım bence kan testi yap o kesin sonucu verir inşallah hamilesindir

• Konu Sahibi kraker kız

canım inşallah hamilesindir kan tahlili sonucunu alınca inşallah tebrklerrrrr gelicek :dance:

• Konu Sahibi kraker kız

İnşallah hamilesindir canım. Bu sefer yanılma olmaz ve sen de anne adayı olursun artık. Eğer hamileysen şimdiden sağlıkla kucağına almanı dilerim. Değilsen de tez zamanda meleğine kavuşmanı dilerim canım.

• Konu Sahibi kraker kız
kan testide adetin 1 hfta geçmediyse tam çıkmaya biliyo1 hafta bekle diyolar ben evde 3 test yaptım hep çizgi çıktı kan testinde de hanile çıkmadı ama kan değerin yüksek olabilir dedi doktor o zaman çok kafam karışmıştı umutlanmak ve yıkıma uğramak çok kötü sen en iyisi önce biraz sakin ol canım ve sağlık ocağina git bakalım ne diyecekler ha bize de haber ver.

• Konu Sahibi kraker kız
birazdan çıkıp gidicem en güzeli en azından kesin ve net bir cevap alırım rahatlarım bende eşme bile söylemedim ümitlenmesin diye sonrasında yıkım olabilir onun için

• Konu Sahibi kraker kız
evet evet söyleme ben 9 ayır çocuk düşünüyorum ve her ay kendimi hamile sanıp olmadığım için nerdeyse eşime espri konusu oldum hem oda değilse boşa sevinmesin ama emin olursan güzel bi şekilde müjdelersin.

• Konu Sahibi kraker kız

hayırlısı olsun canımm.bence hamılesın ama kesın sonuc ıcın kan testı yaptır o yuzde yuz sonuc verıyor.ben adet tarıhımden 1 gun sonra yaptırdım ve cıktı.senıngıbı ıdrar testım sılık cızgı ıdı.hadı canım hayırlısı olur ınsallah...haberlerını beklıyoruz bagır burdan hamıleyım dıye ınsallahhhh..:dance:

• Konu Sahibi kraker kız
AY INSALLAH HAMILESINDIR CANIM
DARISI BASIMIZA INSALLAH
BU SENE BUTUN KK LILERRRRR HAMILE OLURUZ INSALLAH TOPLU BIR SEVINC YASARIZ :enbuyukkk::teytey:

• Konu Sahibi kraker kız
ezgim benimde çift çizgi çıktı 2 çizgi çok net değildi ama vardı daha sonra adt oldum hiç böyle bi durum duydunmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…