Sanırım Hamileyim

Kızlar benim de bugün 41. günüm:KK43: idrar testlerinde malesef birşey çıkmıyor. Kan içinde bekleyeyim biraz daha diyorum. Geçen ay 35. gün hastlanmıştım. İlk kez bu ay bu kladar gecikiyorum, sizce bukadar gecikmeyle idrarda çıkmama olasılığı nedir? Cumaya kadar olmazsam kan yaptıracam ama bence hamile olsam idrarda çıkması gerekir ama...? Kafam karıştı valla..

mrb nurder aynı şeyi bende yaşadım 45.günde adet oldum dr çocuk düşünenlerde böyle gecikmeler olabilir dedi kafam çok karışmıştı aslında hala daha karıık niye o zaman öyle oldu diye çünkü benim evde yaptıım 3 testtede 2 çizgi vardı kan testide hormon değerim yüksek çıkıyordu ama kesin hamile demedi doktor zaten sonrada oldum bilemiom kadın olmak ne çok dert

kraker naptın doktora gittinmi merakettim

mrb nurder aynı şeyi bende yaşadım 45.günde adet oldum dr çocuk düşünenlerde böyle gecikmeler olabilir dedi kafam çok karışmıştı aslında hala daha karıık niye o zaman öyle oldu diye çünkü benim evde yaptıım 3 testtede 2 çizgi vardı kan testide hormon değerim yüksek çıkıyordu ama kesin hamile demedi doktor zaten sonrada oldum bilemiom kadın olmak ne çok dert

haklısın canım gerçekten çoookk zor kadın olmak. Gerçeği söylemek gerekirse çok kafaya takan biri değilim. Evet artık anne olmak istiyorum ve bunun için de yumurtlama takibi felan yapıyorum ama ille olacak demedim hiç olmayacak fikrine de kapılmadım hep herşeyin hayırlısı olsun derim bende pko da var sanırım adetler ondan gecikiyor ama dediğim gibi ilk kez bu kadar geciktim ve geçen ay çok umutlanıp kan testi yaptığım ve hüsranla sonuçlandığı için bu ay yapmıyorum işte. Yien ve herzaman aynı şeyi diyorum hayırlısı olsun hepimiz için...

kraker naptın doktora gittinmi merakettim

canım gittim ama karnımın aç olması gerekiyormuş o yüzden yarın sabah 9:30 gibi gel dediler ordada idrar restini tekrarladılar aynı şekilde 2 çizgi ama doktorun dediği kesin ve net kan tahlili verir bu sonucu.yarın sabah erkenden gidicem bakalım ne diycekler

Tebrikler Canim...
Rabbim Tamamina Erdirsin Hayirlisiyla Kucağina Almayi Nasip Etsin...

canım gittim ama karnımın aç olması gerekiyormuş o yüzden yarın sabah 9:30 gibi gel dediler ordada idrar restini tekrarladılar aynı şekilde 2 çizgi ama doktorun dediği kesin ve net kan tahlili verir bu sonucu.yarın sabah erkenden gidicem bakalım ne diycekler

selam canım. bence hamişsin. buarada belirti falan var mı.

kan testi içinmi aç olmam gerekiyormuş ben işten çıkınca yaptırmıştım çıktı

eğer ikinci çizgi çıktı ise değişik marka bir kaç test daha alıp deneyin. Hpsi aynı ise pozitiftir. Bende de silik çıkmıştı. Bir sürü farklı marka aldım hepsi silik çıktı. Kan testimde değer düşüktü ama gebelik vardı. Şimdi 17 haftalık hamileyim. Yarın 3'lü testi var oğlumun :)

kraker canım bence de hamilesin. iyi haberlerini bekliyoruz ona göre unutma bize yazmaya

kraker kiz,hadi hayirli olsun canim Allah tamamina erdirsin insallah..
anali babali buyusun ...darisi diger arkadaslarin basina insallaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh..

ezgim benimde çift çizgi çıktı 2 çizgi çok net değildi ama vardı daha sonra adt oldum hiç böyle bi durum duydunmu

ewet canım duydum bazı arkadaslardan..bazen olabılıyor ama bılıyosun bazende gebelık ustune adet gormede cok ama cok ender olarak olabılıyor..:eek:

2 gündür adet gecikmesi yaşıyordum 3 aydır hep hüsranla sonuçlanıyordu yaptığım testler bu sefer beklemeye karar verdim ama dayanamadım gidip test alıp evde yaptım şimdi baktım ama 2,inci çizgi hafif silik durumda acaba hamilemiyim yoksa buda geçen seferki gibi yanılma olabilir mi.

valla canım hayırlısı olsun bendede öle oldu hamisim..gözün aydın...:nazar:

kızlar kan testini aldım sonunda 135.2 değeri doktor aceleyle bakabildin doğuma giricekti bugün daha ayrıntılı görüşmek için haftaya gidicem

doktorun söylemesine göre 3 haftalıkmış

çok sağol canım rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın

Allah tamamına erdirsin tebrik ederim.a.s.

X