sanırım bende hamileyim

yaseminumut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
11
0
40
slm arkadaşlar.bu benim size ilk msjım.bu güne kadar birçok soruma sizin sayenizde cvp bulabildim tşkler.ben 1 yıllık evliyim.bu ay hap kullanmayı bıraktım ve adetim 4 gün gecikti tahlil yaptırdım yüzde 80 hamilesin dediler.ama yarın 10. gün tekrar tahlil yaptıracağım kesinleşecek.sevinlimiyim evet şaşkınmıyım peki evet.bu kadar erken beklemiyordum.sizce ilk doktor konturolümü ne zaman yaptırmalıyım?

darısı bütün isteyenlerin başına.allahım sağlıklısını nasip etsin.yarın belli olacak hamilemiyim değilmiyim.

Tebrik ederim cnm,hayırlı olsun bebeğin,bence dr.a hemen gitmelisin,10.gün dediğine göre adetinden 10 gün geçmiş,1 haftadan fazla yani,belki kapl atışlarını bile duyabilirsin

canım 10 gün geçtiğine göre eğer hamileliğin kesinse doktora bence hemen gitmelisin çünkü hem kalp atışını duyman muhtemel hemde ilk üç ayda kullanman gereken ilaçlar var

tşkler arkadaşlar bana yanıt verdiğiniz için bugün tahlil yaptırdım ve hamileliğim kesinleşti.en kısa zamanda da dr gideceğim.allah isteyen herkese nasip etsin

X