sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Nasılsınıız gününüzün en güzel anından bahsedinsenize mesela benim en çok eve girince oğlumun beni gördüğü an attığı tatlı kahkahalar mutlu etti :KK16::KK16::KK16::KK16:

Nasılsınıız gününüzün en güzel anından bahsedinsenize mesela benim en çok eve girince oğlumun beni gördüğü an attığı tatlı kahkahalar mutlu etti :KK16::KK16::KK16::KK16:

Babamı arayıp ona piyanoda parça çaldım babam hoparlöre verdi telefonu annemle beraber dinlediler

yarım saat kadar çaldım ben de buna mutlu oldum

beni özellikle mutlu eden bişey olmadı.. ama mutsuz eden bişey de olmadı..
bu da iyi bişedir sanırım,galiba,belki de.. :)

ipek sen kimlerdensin hangi köydensin :KK53:
kısaca kendini tanıtır mısın canım??

Seve seve :87: 25 yaşında olan fakat daha büyümemiş buna rağmen 10 aylık minik bir erkeğe ve yolda olan bir bebeğe sahip bunlar da yetmezmiş gibi hepimizden daha çocuk olan bir eşe sahibim :KK1: Sosyoloji mezunuyum şuan çalışmıyorum evin ve arkadaşların keyfini sürüyorum :KK51: çok neşeliyimdir hatta bazen çevremdekiler enerjimden sıkılır :KK17: vee veee gribim bir iyileşemedim :KK25:

Seve seve :87: 25 yaşında olan fakat daha büyümemiş buna rağmen 10 aylık minik bir erkeğe ve yolda olan bir bebeğe sahip bunlar da yetmezmiş gibi hepimizden daha çocuk olan bir eşe sahibim :KK1: Sosyoloji mezunuyum şuan çalışmıyorum evin ve arkadaşların keyfini sürüyorum :KK51: çok neşeliyimdir hatta bazen çevremdekiler enerjimden sıkılır :KK17: vee veee gribim bir iyileşemedim :KK25:

Seni çok sevdim birden :KK53:

Geçmiş olsun canım inşAllah bir an önce iyileşirsin

2.bebeğin ne zaman doğacak ?

Ben de 20 yaşımdayım üniversite öğrencisiyim

Seni çok sevdim birden :KK53:

Geçmiş olsun canım inşAllah bir an önce iyileşirsin

2.bebeğin ne zaman doğacak ?

Ben de 20 yaşımdayım üniversite öğrencisiyim

Canım benim :KK39: bebek nisan sonlarında doğucak öyle bekliyoruz bakalım :emir_bebek: senin bir ilişkin var mı ? sanırım var ama :KK23:

yaşıt sayılırız yani.. bende 25.9 yaşındayım :KK1: (hala 1 ay sonra 26 olacağımı kabullenemedim de :kk77:)
çalışmıyorum şu anda.. yani anlican ne iş ne eş konusunda bi başarım yok.. :KK53: bari birinden biri olaydı iyiydi.. :KK9:
ben öyle çok neşeli değilimdir biraz sinir var bende ama öyle insanların enerjisini de sömürmem uyum sağlarım genelde.. böyle işte :)

X