Samatya Hast.doğum Yapan Varmi Kizlar ?

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
Slm kızlar ben Nisa hastanesine gidiyorum ama evime bayağı bi uzaklıkta normal doğum düşünüyorum kısmet olursa innnşalllah.Samatya Devlet Hast. bize fazla uzak değil hem bide bi devlet hastanesinede kaydımı yaptırım ne olur ne olmaz diyerekten acil bi durum olur malum ist. trafiği hem bayağı bi yenilenmiş diyolar yeni doğan ünitesi doğumhane odalar vs.Samatyada doğum yapıp memnun kalanınız varmı ?yerimseniben

• Konu Sahibi hanimiş
valla ben geçen gün kayınvalidemle gözü için gittim çok temizdi heryer kadın doğum bölümünü görmedim ama her yeri çok temizdi sanırım yenilenmiş

• Konu Sahibi hanimiş
Slm kızlar ben Nisa hastanesine gidiyorum ama evime bayağı bi uzaklıkta normal doğum düşünüyorum kısmet olursa innnşalllah.Samatya Devlet Hast. bize fazla uzak değil hem bide bi devlet hastanesinede kaydımı yaptırım ne olur ne olmaz diyerekten acil bi durum olur malum ist. trafiği hem bayağı bi yenilenmiş diyolar yeni doğan ünitesi doğumhane odalar vs.Samatyada doğum yapıp memnun kalanınız varmı ?yerimseniben

canım ben bundan tam 11 yıll öne orada doğum yaptım.. memnun kaldım.. ama şimdi dahada temiz.. yenilendi evt.. dr larıda iyi.. tavsiye ederimm.. hayırlııs olsun..

X