Salonumuz ve Annemin Marifetleri:)))

annenin ellerine sağlık işlemeler çok güzel olmuş ayrıca salonunuzdaki uyum çok güzel

Anne eli değdiği belli oluyor zaten gamyoncuiremsu
Ellerine sağlık annenizin.

Anneciğinin ellerine sağlık,inan hepsi harika el emeği göz nuru..Rabbim sanada sağlıkla ,huzurla oturabileceğin bir ev nasip etsin.Bu arada herkezin bayramını kutluyorum a.s.

süpeer çok güzel olmuşlar annenin ellerine sağlık çok emek vermiş gerçekten bu arada evinizde sağlıkla huzurla oturun inşallah

güle güle oturun canım annenin de ellerine emeğine sağlık harika işler yapmış tablo gibi maşallah

hepsi cok güzel görünüyor annenin ellerine emegine saglik...
evinizde agiz tadiniz bozulmadan oturun insallah canim...

Çok güzeller annenin elleine sağlık canım maşallah
evinizde güle güle oturun

ay ne kadar tatlı şeyler bunlar.annenin eline sağlık.harika olmuş hepsi.güle güle oturun

çok teşekkürler kızlar...bana çeyiz de yaptı bi sürü evde koycak yer kalmadı ...annem öğretmen emeklisi emekli olunca bunlarla uğraşmaya başladı can sıkıntısından....

cok guzel eviniz benim evimde bordo ve krem kendi evime benzettim allah sanada nasip etsin

saol cnm mobilyalar onceden kremdı aldıktan 1 ay sonra rengini değiştirdik bundan oncekı mobilyalarımız da krem diye ....

Güle Güle oturun canim eviniz cok hos..

Anneninde ellerine saglik, harika olmus hersey.. Emegine saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…