Salı gününe kadar gönlünüz den geçen dualar

Merhaba, sonuçlarınız cıktı mı?
Evet bugün doktora gösterdik iyi huylu görünüyor ama emin olmak için emar çekelim dedi gerekirse biyopside yapıcaz dedi önümüzdeki haftaemar cekilicek

Evet bugün doktora gösterdik iyi huylu görünüyor ama emin olmak için emar çekelim dedi gerekirse biyopside yapıcaz dedi önümüzdeki haftaemar cekilicek
Biyopsiye gerek dahi kalmadan iyi huylu olduğunun ortaya cıkmasını diliyorum

Çok sağolun İnşallah bende onun için dua ediyorum bu mübarek günde Rabbim herkesin dualarını kabul etsin inşallah
Çok geçmiş olsun büyük bir ihtimalle önemli bir şey değil siz sadece tedbiren muhtemelen 6 ayda bir kontrole gidersiniz ultrason çektirirsiniz canınızı sıkmayın kötü huylu bir şey yazmıyor ultrason sonucunda. Ayrıca hemen herkeste var zaten kistler hepsi kötü huylu olmuyor korkmayın çok geçmiş olsun

Yani memegrofide çekildi emar cekilcek önümüzdeki hafta emar dan sonra biyopsi de alabiliriz deyince korktum iyi huyluysa emar istedin tamam ama biyopsi nedir anlamdim yani emardan sonra biyopsi denirse başka doktora gidicem özel çünkü burası para içinmi yapıyorlar bilmiyorum artık bu mübarek günde beni korkutmaya ne hakları var ultrason memegrofi emar bide biyopsi diyor ya nasıl anlamıyorlar en son iyi huylu ama biz seni ameliyata alalım mi diycekler

Aynen öyle size önerim iyi bir üniversite hastanesinde proftan randevu alın özele güven olmaz. Para almak için gözünüzün yaşına bakmazlar riskli bir durum olsa zaten şimdiye kadar mutlaka çıkardı en fazla tedbiren size kontrole gel diyecekler canınızı sıkmayın. Geçen yıl anneme de neler söylediler kadın ayıldı bayıldı perişan oldu özelde yaşandı bunlar devlete gittik hiç alakası yokken para almak için neler istemişler canım anneciğimden. Yaşadığımız korku üzüntü yanımıza kar kaldı. Sizde bence beklemeyin devlette bir uzmana görünğn geçmiş olsun. Buradan iyi haberlerinizi bekliyorum dualarım sizinle

Çok sağolun gerçekten öyle devlet hastanesine randevu alıcam zaten biyopsi dedikleri an bir daha gitmem o hastaneye moral bozmaktan başka bir işe yaramıyor bizim banyadaki doktorumuzda baktı sonuçlarima hiç bişeyin yok dedi bana şu emarda çekilsin de bir daha özele gitmem

Aynen öyle bu tarz önemli şeylerde gerçekten üniversite hastanelerine gitmek lazım özele anca serum yemeye falan gidilir basit şeylerde

Aynen öyle bu tarz önemli şeylerde gerçekten üniversite hastanelerine gitmek lazım özele anca serum yemeye falan gidilir basit şeylerde
İstanbulda öyle bir hastane bulmam gerek araştırıyorum inşallah bulurum

İstanbulda öyle bir hastane bulmam gerek araştırıyorum inşallah bulurum
Biz ankarada hacettepeye gitmiştik istanbulda çapada falan o şekilde ücret karşılığında profa muayene olayı olmuyor mu

Yok malesef randevu almak gerekiyor onuda iyi araştırmak gerek işte
Biz acil gitmemiz gerektiği için hacettepede prof olan ama özelde de muayenehanesi olan bir hocaya randevu alıp gitmiştik. Adam bizimle çok ilgilendi hemen aynı gün hastanede işlerimizi hızlandırdı tüm sonuçları almıştık, şu birime gidin şu doktor size şu tetkikleri yapacak vs vs gibi yani. En sonunda da tüm sonuçları değerlendirmişti. Son çare sizde böyle yaparsınız. Yakın tarihe randevu bulmanız diğer türlü zor olabilir. İnşallah hiç gerek kalmaz sonuçlarınız iyi çıkarda

İnşallah çok sağolun emar sonucundan sonra ne olacağına bakacağım sanırım artık

Sık sık kitle olur göğsümde doktorların hepsi stres kaynaklı dedi, diyor..
Kötü bir şey olsa ağrı yapmazmış.. İçinizi rahatlatayım dedim..

Allah şifa versin, inşallah sonuçlar güzel çıkar
Burada bir arkadaşımız şifa ayetleri paylaşmıştı ben de ondan almıştım, siz de okuyabilirsiniz.

Sık sık kitle olur göğsümde doktorların hepsi stres kaynaklı dedi, diyor..
Kötü bir şey olsa ağrı yapmazmış.. İçinizi rahatlatayım dedim..
Çok sağolun evet kötü huylu olanlar sinsi olur diyorlar hep ağrı olmuyormuş geçen ay regli olamamıştım ben stres kaynaklı bu ay gayet normal regli oldum ve ağrım tamamen geçti bu cumartesi emar çekilicek pazartesi de doktora göstericem yine iyi huylu görünüyor ama biyopsi yapalım derse başka doktora gidicem çünkü ticari amaçlı isteniyor gitiğim hastanede çalışan tanıdıklar var onlar bile öyle söyledi para için emar filan istiyorlar dedi bende parasında değilim ama cidden artık bu bekleyiş beni delirtcek pskolojim iyice bozuldu endişeyle beklemekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…