Salı gününe kadar gönlünüz den geçen dualar

gucci

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
3.942
5.272
Bugün sol göğsümde ki ağrı için genel cerrahiye gittim kitle tesbit edildi salı günü ultrason ve memegrofi çekilecek sonuclarimin iyi çıkması için gönlünüz den geçen duayı okurmusunuz benim için Rabbim affetsin ama çok korkuyorum

Güncelleme : Dün emar sonucumu Doktora gösterdik çok şükür temiz çıktı ağrıyan gögsümde ki kist iltihap yapmış ondan ağrımış 6 ayda bir konturole gidicem dua eden herkese çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden

Son düzenleme:
Senin için dua ettim Allah'ım kabul eder inşallah. Rabbim korktuğuna uğratmasın sağlık sıhhat versin

Allah şifa versin, güzel sonuçlar alın. Hemen panikleyip kendinizi strese de sokmayın lütfen. Önemsiz bir kist bile olabilir o sertlik. Vesvese yapmadan beklemeye çalışın ultrason gününüzü.

Senin için dua ettim Allah'ım kabul eder inşallah. Rabbim korktuğuna uğratmasın sağlık sıhhat versin
Amin çok sağolun Allah razi
Allah şifa versin, güzel sonuçlar alın. Hemen panikleyip kendinizi strese de sokmayın lütfen. Önemsiz bir kist bile olabilir o sertlik. Vesvese yapmadan beklemeye çalışın ultrason gününüzü.
Aslında kitle hissetmedim ben elime bişey gelmedi hiç sadece 3 haftadır agriyirdu ilk bi hafta çok ağrıdı sonra regli oldum sadece dokununca hafif bir ağrı vardı tam reglide olamadım ondan heralde dedim sonra göğüs kanseri geçiren bir arkadaşım ihnal etme git baktır deyince bugün gittim doktor elle muayenede ağrıyan yerde bi kitle tesbit etti baskı yaptığı için ağrıniz var dedi korkmayın yüksek ihtimal iyi huyludur ama önlem amaçlı ultrason ve memgrafi çekelim dedi inşallah iyi huylu bi kist çıkar ama salı gününü düşündükçe korkudan ne yapacağımı bilemiyorum o bekleyıl hepsinden kötü

Sakin olun lütfen, doktorlar el ile muayenede az cok tahmin edebiliyorlar kistleri. Ayrıca memedeki kistler adet ve yumurtlama döneminde ağrı yapar , meme daha hassas olur

Sakin olun lütfen, doktorlar el ile muayenede az cok tahmin edebiliyorlar kistleri. Ayrıca memedeki kistler adet ve yumurtlama döneminde ağrı yapar , meme daha hassas olur
Reglim biteli ön gün oldu hala ağrı var ama dokununca sadece yinede bugün gittim ben kendim elle konturol ettiğim de bi hile hissetmedim ama doktor tesbit etti oda korkmayın yüksek ihtimal bişey yoktur dedi ama önlem amaçlı Tetkik yapıcak inşallah dediğiniz gibi olur

Öyle olacak buna inanın, dua edin Allaha sığının. Tertemiz gelecek sonuçlarınız

Sonuçlarınız nasıl inşallah temizdir
valla sadece ultrason çıktı memegrafi 6 ekimde bir de emar istediler bu pazar çekilicek ultrason sonucunu eke koyuyorum

Eklentiler

• MEME ULTRASON.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…