Salavat-ı Tefriciyenin 2. Turu, Yeni Kişi Alınmayacaktır.

İkinci turda hangi duayı okuyalım ?

• 4444 Salavat-ı Tefriciye

OY: 11 33,3%
  • 1001 Fatiha

OY: 1 3,0%
  • 10.000 İhlas

OY: 4 12,1%
  • 9999 İnna fetahna leke fethan mübina

OY: 3 9,1%
  • 313 Ayetel Kürsi

OY: 11 33,3%
  • Diğer ( Yorum olarak belirtin )

OY: 0 0,0%
  • Duaya katılmayacağım

OY: 3 9,1%

• Ankete Katılan
    33
Ben salatı tefriciye dedim ama inşallah doğru olanı seçmek nasip olsun hepimize. birde lütfen arkadaşlar bi gün okuyup ikinci gün okumayacak olan arkadaşlar başkasının hakkına girmesin. kati suretle katlıacaklar bulunsun ve yürekten okuyalım nolur.

Canım benim bu liste daha önce var olan ve elzem durumlar olmadığı taktirde düzenli olarak okuyan arkadaşlarımız. Sadece son 5 kişi ilk kez katılıyor bize ve şunu peşinen söyleyeyim düzenli bildirimde bulunmayan okumayan vs.. olursa direk listeden çıkaracağım. Beni bir çok kişi tanır burda diğer okumamızdan ben listenin aksamaması için gerçekten çok uğraştım internet sorunu olanlara telefonumu dağıttım irtibat kopmasın diye

BACILARIM BU OKUMADA BULUNMAYACAK OLANLAR LÜTFEN BURAYA YORUM OLARAK YAZSIN Kİ LİSTEDEN ADINI SİLİP OKUMA ÖNCESİ SON LİSTE DÜZENLEMESİNİ YAPAYIM. BİR DE YAPTIĞINIZ OYLAMALARI DA LÜTFEN YORUM OLARAK YAZIN AYRICA BİR KAĞIDA N
Bende once ihlas dedim ama ayetrl kursi olarak degistirdim oyumu 1 gunde biter bile sayiyi boldugumuzde
Aynen canım ayetel kürsi olursa en geç 2 günde 1 yeni kişiye geçeriz ve okumamız tamamlanınca da başka bir duaya geçebiliriz katılmak isteyenlerle ..

BACILARIM BU OKUMADA BULUNMAYACAK OLANLAR LÜTFEN BURAYA YORUM OLARAK YAZSIN Kİ LİSTEDEN ADINI SİLİP OKUMA ÖNCESİ SON LİSTE DÜZENLEMESİNİ YAPAYIM. BİR DE YAPTIĞINIZ OYLAMALARI DA LÜTFEN YORUM OLARAK YAZIN AYRICA BİR KAĞIDA NOT ALIYORUM KİMLER OYLAMA YAPMIŞ VE NE OKUNMAK İSTİYOR DİYE TAKİBİNİ YAPIYORUM.

Ben salatı tefriciye diyorum kardeşim.

Neden yeni kişi alınmıyor merak ettim :S
Canım biz bu kadroyla daha önce okuduk ve birbirimizi tanıyoruz. bir önceki okumamızda yeni kişileri de kabul ettik ve bazı arkadaşlarımızda sorunlar yaşadık zamanında okumama, uzun süre bizlere haber vermeme gibi ..
Ve bu durum hem okuma hızımızı yavaşlattı hem de bu sorunlardan dolayı ayrılanlar oldu. Bu yüzden bildiğimiz insanlarla devam edeceğiz aynı şeyleri yaşamamk için

Anlıyorum. Teşekkür ederim hayırlı geceler :)

Bencede... Herkesten bir cevap yok. sanırım katılım olmayacak fazla

Bence hemen baslayalim

Arkadaşlar hevesinizi anlayabiliyorum lakin birçok arkadaşımız sanıyorum bu topici henüz görmedi ve geri dönüş olmadı. Ben listeyi yaparım bu kez ben katılmayacaktım derler hadi sayıları baştan düzenle gıldır gıcık işler olur .. Bu nedenle cumaya kadar bekleyeceğim ki durumumuz netleşsin ..

Çıkan sonuca ben uyarım, ne çıkarsa canım eklersin benide..

Dualarda buluşmak temennisi ile ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…