salavat-i tefriciye zinciri

Haydi arkadaşlar bismillah deyip başlayalım artik ben niyetini aldım başlıyorum herkes aldığı kadar tefriciye sayısını bildirsin iki kişinin duasına katılma yanı listeden cikaricam su an kişi sayisi tam belli değil paylastiramiyorum alanlar bi yazsın ona gore ayarlicam ben

esraceliq canim ilk sana mi oluyoruz. Niyeti ona gore edeyim :) eğerkimse oolmazsa biraz benim baslanmis var.ikimiz bitiririz :) benim ezberimde Hizli okuyorum

esraceliq canım yalnız niyet için dualar yapılması gerekenler olması lazım. Niyet sahibi içinde, çekenler içinde onları da paylaş istersen.

esraceliq canim ilk sana mi oluyoruz. Niyeti ona gore edeyim :) eğerkimse oolmazsa biraz benim baslanmis var.ikimiz bitiririz :) benim ezberimde Hizli okuyorum
Canım buradaki herkes kayboldu ben başladım aynen bende ezberden okuyorum yardimlasiriz olmazsa ben binlere geldim baya

Canım buradaki herkes kayboldu ben başladım aynen bende ezberden okuyorum yardimlasiriz olmazsa ben binlere geldim baya
Sana da yardim ederim bide burada zor oluyor bu isler ya facebook kullaniyorsan orada var okuyan gruplar ve çok güzel ilerliyor ben orada okuyorum ayriyeten sanada yardim ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…