salavat-i tefriciye zinciri

esraceliq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2014
54
23
40
Kardeşlerim selamını aleykum dileklerimiz için salavati tefriciye zinciri başlatmak istiyorum okuyabilecekler ben okurum yazar mi lütfen birbirimize yardımcı olsak

Esraceliq
Suleeem
Redvelvetcake
Muhat
Nil-86
Nhrada
Arkadaşlar listemiz bu varmı başka katılmak isteyen

Slm arkadaşlar esra çim ya vasi tiopigide dua devam etmezse katılırim ederse duruma göre katılmaya çalışırım beni de eklermisin listeye

Kızlar bende varım ben kendim için başladım bugün dedim okurum ama yetişmicek sadece 200 tane okuyabildim bu ay 3. Aşılamamı yaptırdım bugün 6. Günüm sonuca 8 gün var yani bu 8 günde bitirmem lazım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden Allah hepinizden razı olsun..

Aslında bende katılmak isterim ama 2 dua daha takip ediyorum çalışıyorum ve evde de işler biz kızlara baktığı için kendime güvenemedim.Fazla kişi olursa hemencecik biter güzel olur.

ARKADASLAR ZINCIRI BASLATIYORUM SON BI YOKLAMA YAPALIM GOREN ARKADASLAR BURDAYIM YAZSIN LISTE YAPICAM DUALARLA BULUSMAK UZERE...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…