Salatı Tefriciye Sayısı

neslilocke

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
10
3
26
Arkadaşlar 4444 tefriciye niyeti ettim. Maalesef zikir matik bozulduğu için 10 taneden emin değilim. Fazla çekmiş olsam sorun olur mu? Ayrıca birden fazla niyet için 4444 tane tefriciye çekebilir miyim? Tek başıma 1 hafta içinde bitirmeyi düşünüyorum inşallah.

Yok birşey olmaz sanirsam allah senin niyetini biliyor 10 taneyide bagış yap bitirdin sonra fazla cektiysem bagiş yapiyorum allahim de.bende bazen sayilari kariştirip sayi fazlada olabiliyor arastirmalarima göre fazla olduysa sorun olnuyormuş

İnşallah ya içim rahatladı çok büyük hevesle başlamıştım çünkü
Allah senin niyetini biliyor .şeytan icine kuşku birakmiş .allah cektigin zikiri inşallah kabul eder dert etme vesvese olmuş sana 10 tane fazla zarar cikmaz bagiş yaparsin icini ferah tut .tekrardan allah kabul etsin.bende şan 70 bin tane la ilahe illallah cekiyorum hatim olarak ce 100 de salavat cekmem lazim bazen 110 oluyor cekiyorum .allah bizim niyetimizi biliyor yeterki allaha yakin olalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…