Salatı tefriciye incelikleri

bkotprovula

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
85
61
Merhaba arkadaşlar 4444 salati tecrifiye yapmak istiyorum . Daha önce yapan ve ya inceliklerini bilenlerden fikir almak istiyorum bazı kaynaklarda kıbleye dönüp 7 kere ayet el kursi 3 kere ihlas okunması gerektiği yazıyor. Bazı kaynaklar abdestli bazıları abdestsizde devam edebileceğini söylüyor. 7 günde bitmesi gerektiğini söyleyen de var . Yardımcı olursanız çok sevinirim

Ben bir çok kez yaptım kabul oldu şükürler olsun. abdestli kıbleye dönük şekilde okudum. Başlamadan ve bitince niyetimle sadakamı verdim başlamadan bi tesbih Estagfurullah el azim okumuştum. yani ihlas ve özen göstermek önemli diye düşünüyorum.7 günde bitirmiştim ama biraz annemden de destek almıştım yetişmesi için :)

Bende yaptım . İlki iş icindi da daha yarısında iş buldum ama güzel gitmedi işten çıktım. Diger niyetim için tamamladım gerçekleşmedi.

Ya böyle olumlu pozitif şeyler duyunca daha çok hevesleniyorum tabiki ibadet sadece Allah'a ama insanda nefis sahibi istiyor . Reglken okunuyor mu acaba bilginiz varmi ?

Bende yaptım . İlki iş icindi da daha yarısında iş buldum ama güzel gitmedi işten çıktım. Diger niyetim için tamamladım gerçekleşmedi.
Yaa olsun sonuçta Allah sizi duymuş içinizde de kalmamış is mevzusu . Diğer niyetiniz belki hayırlı değildir sizi daha çok uzerdi belki olsaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…