🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

afiyet olsun kızlar süpersiniz

öğle yemeğinde tonbalıklı salata yaptım ben de kendime

ama akşam doğumgünü var ne yicez bilmiyorum :olamaz:
Daha hafif olanlardan bol bol yersin bence. İllaki salata tarzı bulgurlu patatesli yoğurtlu ikramlar vardır ☺ küçük bir dilim pasta ile bence rahat bir şekilde atlatırsın. Çünkü bu özel günler hiç bitmeyecek... Kendimizi alistirmamiz lazım. Her seferinde her şeyden çok yersek eğer sonu hep hüsran olur.

Sağlıklı olanlardan çok, zararlı olanlardan tadımlık yersek bence bu iş oldu demektir

Son düzenleme:
afiyet olsun kızlar süpersiniz

öğle yemeğinde tonbalıklı salata yaptım ben de kendime

ama akşam doğumgünü var ne yicez bilmiyorum :olamaz:
saraycanın dediği gibi kuzum ilaki sana uygun bir şeyler vardır onlarla bugünün Akşam öğününü tamamlarsın :KK19:
Evde vardı çocuklara oyun hamuru yapınca renklendirici olarak kullandım bitti. Aktara gideceğim zaman tekrar alayım.
şu dönem için helede salgın artık bukadar ilerlemişken bağışıklık sistemi için güzel bir seçim olur:rapci:.Bende küçük kızıma köri alıp her öğününe eklemeyi düşündüm:KK72:

Bu gün toplam 60 dk bisiklet sürdüm. Bu günlük spor yeterli bence 👍😄

IMG_20200827_173908.jpg

saraycanın dediği gibi kuzum ilaki sana uygun bir şeyler vardır onlarla bugünün Akşam öğününü tamamlarsın :KK19:

şu dönem için helede salgın artık bukadar ilerlemişken bağışıklık sistemi için güzel bir seçim olur:rapci:.Bende küçük kızıma köri alıp her öğününe eklemeyi düşündüm:KK72:
Kesinlikle kullanmak gerekir 👍

Saat 16 dan 17 ye kadar zoom dan veli toplantısı yaptık. Teknoloji sağolsun. Covit 19 neler yaptiriyorsun bizlere. Bir an önce gitsen çok iyi olacak.😔

943F8832-966A-4DAE-A33D-5A9DAD8359F1.jpeg
son öğünüm aslında bugüne protein düşündüm ama evde ki hesap çarşıya uymadı çoçuklar farklı bir şey isteyince bende kendime yulaf lapası yaptım bugünde böyle tamamladık.

Bugünkü menümü yazıp köşeme çekileyim
kahvaltı
1 yumurta ile Menemen
2 dilim kadar peynir
5 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
domates salatalık kekik çayı

ara 1 sade Türk kahvesi 1 maden suyu

öğlen
1 büyük kase yoğurtlu ıspanaklı köfte

1 en küçüğünden minik bir muz 1 sade Türk kahvesi 1 maden suyu

akşam
muzlu sütlü yulaf lapası

su henüz yarım litre 😏

Eki Görüntüle 2681303
son öğünüm aslında bugüne protein düşündüm ama evde ki hesap çarşıya uymadı çoçuklar farklı bir şey isteyince bende kendime yulaf lapası yaptım bugünde böyle tamamladık.
Bugünkü menümü yazıp köşeme çekileyim
kahvaltı
1 yumurta ile Menemen
2 dilim kadar peynir
5 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
domates salatalık kekik çayı

ara 1 sade Türk kahvesi 1 maden suyu

öğlen
1 büyük kase yoğurtlu ıspanaklı köfte

1 en küçüğünden minik bir muz 1 sade Türk kahvesi 1 maden suyu

akşam
muzlu sütlü yulaf lapası

su henüz yarım litre 😏
Afiyet olsun yine harika bir menü 🧿🧿🤩🤩🤩🤩🧿🧿

Su olayını cozecegine inanıyorum. Çok etkili ödem atmada. Ben fazla bile içiyorum. Çok içtim diye kendimi frenledigim oluyor😀

Afiyet olsun yine harika bir menü 🧿🧿🤩🤩🤩🤩🧿🧿

Su olayını cozecegine inanıyorum. Çok etkili ödem atmada. Ben fazla bile içiyorum. Çok içtim diye kendimi frenledigim oluyor😀
Benİm hiç normal değil su olayımda :110:bedenimin susuz olduğunu biliyorum hatta bazen yanlarım ağrıyor yinede içemiyorum büyük kızım maşallah:nazar: 3 litre su içiyor banada şaşıyor:eek: Eğer çok koşturmalı bir günse Bazen aklıma gelmiyor:işsiz:

Size su ile ilgili bir anımı anlatayım.Bundan 1 Bucuk yıl evvel Böyle yüzüne bakıp bir şeyler söyleyen baktığı kişiyle ilgili bir şeyler anlatan garib bir adamla rasgele karşılaştım burda şehri hergün bir başından başlayıp sonuna kadar kuşlara Yem veren Bir adam eşimle dikkatimizi çekmisti bizde kuşlara bakarken Yanımıza geldi bizde konuştuk öyle bana baktı baktı kuşlar senin su içmediğini söyledi dedi Tabi ben :KK57:böyle kala kaldım sağlığına dikkat et dedi.Eeee dedim içimden artık kuşların bile haberi var benim su içmediğimden:KK70:

Benİm hiç normal değil su olayımda :110:bedenimin susuz olduğunu biliyorum hatta bazen yanlarım ağrıyor yinede içemiyorum büyük kızım maşallah:nazar: 3 litre su içiyor banada şaşıyor:eek: Eğer çok koşturmalı bir günse Bazen aklıma gelmiyor:işsiz:
Buna bı çare bulmak gerekiyor. Neden istemiyor vücut. Hele de yaz sıcağında 😔

Size su ile ilgili bir anımı anlatayım.Bundan 1 Bucuk yıl evvel Böyle yüzüne bakıp bir şeyler söyleyen baktığı kişiyle ilgili bir şeyler anlatan bir garib bir adamla rasgele karşılaştım burda şehri hergün bir başından bir sonuna kadar kuşlara Yem veren Bir adam eşimle dikkatimizi çekmisti bizde kuşlara bakarken Yanımıza geldi bizde konuştuk öyle bana baktı baktı kuşlar senin su içmediğini söyledi dedi Tabi ben :KK57:böyle kala kaldım sağlığına dikkat et dedi.Eeee dedim içimden artık kuşların bile haberi var benim su içmediğimden:KK70:
Çok ilginç ya😬, kuşlar başka ne diyor diye sorsaydin 😀

Canım böbrekler için suyu artirmalisin. İlla 3 litre değil ama 1-1.5 litre icebilsen iyi olur.🤗

X