🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Enerjimiz hiç bitmesin. Hep eksi görelim ve bu sefer 2020 yi iyi yönüyle de hatırlayalım inşallah
2020 kaçamak olayını aza indiren yıl bence çok güzel
Her ay 3 kilo versek bile Aralık sonunda -12 kilo düşünün ne kadar fark ediyor
benim hedef kilom 12 kilo olunca bitiriyorum 6 Aralık doğum günü Bana büyük hediye olur hadi bakalım

2020 kaçamak olayını aza indiren yıl bence çok güzel

benim hedef kilom 12 kilo olunca bitiriyorum 6 Aralık doğum günü Bana büyük hediye olur hadi bakalım
2020 yi hep kötü mü hatırlayalım.

Ay benim 1 Kasım doğumgünüm. 2 ay var biraz hızlı versem ne güzel olur 65-66 ya razıyım 10 kilo çok mu veririm belki

yoğurtlu ıspanaklı köfte (yöresel bir yemek )
içinde minik minik irmikli unlu köfteler var et yok (buraya has yarma yada unlu Köftelik dediğimiz bir karışım)
Ispanak ve sarmısaklı yoğurt.ben kasenin sonuna doğru zerdeçal ekleyip yedim. Zerdeçal yoğurtla vücutda çözümlümü daha iyi oluyorumuş diyetisyen söylemişti

Son düzenleme:
Bilmez miyim çok lezzetli afiyet olsun. Çok nadir yöresel yemek yapıyorum. Ama eş ve çocuklar pek sevmedi. Yoksa bizim oraların yemekleri çok sağlıklı

Bilmez miyim çok lezzetli afiyet olsun. Çok nadir yöresel yemek yapıyorum. Ama eş ve çocuklar pek sevmedi. Yoksa bizim oraların yemekleri çok sağlıklı
Atalarımız çok lezzetli yemekleri yiyip yiyip kilo alırız diye Diyet yemeklerinde düşünmüş
benim çoçuklarda hepsini yemiyor bunu seviyorlar ben sık yaparım çorbaya alternatif oluyor
gelirsen ben sana yaparım

Ellerine sağlık canım. Oraya ancak yeğenim evlenirse gelebilirim. Yani şimdilik öyle gözüküyor. Onun da evleneceği yok gibi. İnşallah görüşme fırsatı olur, belki yemek değil ama bu kahve içmek isterim seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…