🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hiç sorma kuzum küçük kız babasıyla kaç zamandır evcil hayvan alalım fikrine girdiler benim 3 de alerjik bünyeli toza tüye hassasiyetleri var yoksa bende çok severim ilgilenirim ama şu dönemde hiç istemedim 🥰kaç gün kedi diye yalvardı büyük kızın kesinleşmiş kedi tüyü alerjisi var misafir kedi geldi eve acillik olduk 😬ondan zar zor vaz geçtik kuş diye tutturdular şu dönem hep evdeler sanırım kendine arkadaş arıyor psikolojisine girdi hadi ona gölüm razı oldu 2 gündür evde 2 muhabbet kuşumuz var bu seferde ay yemek yediler ay yemediler yok üşüdüler bebek gibi onların peşindeyiz zavallılar bizim ilgimizden strese girdiler sanırım onlarda yemek yemiyorlar 😏inşallah bize çabuk alışırlarda binide strese sokmazlar 🙈
Canım hayırlı olsun 2 tane olması iyi olmuş😀 bizde aynı durum ben direniyorum, bizede en sonunda muhabbet kuşu olacak sanırım
Tavşanımız var ama memlekette getirmedik 😀

Eki Görüntüle 2737264
bu hafta kayıt almamış ben aldığını zannediyordum bu grafik geçen haftan sonra bugünün takibi
geçen hafta 73.25
bu hafta 72.95
aradaki fark 300 gr
hafta sonu kaçamakları temizlemem 3 günümü aldı sonrada eksi 300 bile iyi geldi bana 🥰
Tebrik ederim canım ❤️ 300 az mı hele bu kiloda, sen 30 kilo verdin zaten çoğu başardın, şimdi 200-300 Gr bile bizim için çok iyi ❤️🤩👏👏🧿🧿

Kahvaltım😊

IMG_20201211_090928.jpg

Günaydın arkadaşlar ❤️

Regl den oldu bu ödemeler dün 65.00 tim :KK43:

Geçen hafta 65.50 kg
Bu hafta 65.35 kg
Fark - 150 Gr 😬
Fotoğraf da böyle çıkmış, biraz moralim bozuk doğrusu, bunu hiç beklemiyordum 😔
Eki Görüntüle 2737274
Moralini bozmak yok almadık ya çok şükür 🥰100 gr artı olsaydın bundan daha üzgün olacaktın 😘
Canım hayırlı olsun 2 tane olması iyi olmuş😀 bizde aynı durum ben direniyorum, bizede en sonunda muhabbet kuşu olacak sanırım
Tavşanımız var ama memlekette getirmedik 😀
Sağol aslında tek olsun istediler ben kıyamadım o kalabalık ortamdan eve getirdik depresyona girdiler sesleri bile çıkmıyor tek olsa daha çok üzülürdüm 😏bu dönem çoçuklara belki evcil hayvan iyi gelir 🥰
Tebrik ederim canım ❤️ 300 az mı hele bu kiloda, sen 30 kilo verdin zaten çoğu başardın, şimdi 200-300 Gr bile bizim için çok iyi ❤️🤩👏👏🧿🧿
1 kilo 1 kilo giderken 300 gr tuhaf olsada artık ona bile sevinir olduk 🥰
Afiyet şifa olsun 🥰

Moralini bozmak yok almadık ya çok şükür 🥰100 gr artı olsaydın bundan daha üzgün olacaktın 😘

Sağol aslında tek olsun istediler ben kıyamadım o kalabalık ortamdan eve getirdik depresyona girdiler sesleri bile çıkmıyor tek olsa daha çok üzülürdüm 😏bu dönem çoçuklara belki evcil hayvan iyi gelir 🥰

1 kilo 1 kilo giderken 300 gr tuhaf olsada artık ona bile sevinir olduk 🥰

Afiyet şifa olsun 🥰
Yok üzülmek geldi geçti, artı değil sonuçta😬😃

Efser , çocuklar çok istiyorlar bir kedi alsam bakamam diye korkuyorum, yine tavşan mı alsam acaba çok kararsızım😔 bana kalsa hiç bir şey almam bu kesin, kendimize zor bakıyoruz, 😃😬

Başlarda 1 kilo iyi ama sonlara doğru az gidiyor, acelemiz yok varsın az gitsin😃👍❤️

Hiç sorma kuzum küçük kız babasıyla kaç zamandır evcil hayvan alalım fikrine girdiler benim 3 de alerjik bünyeli toza tüye hassasiyetleri var yoksa bende çok severim ilgilenirim ama şu dönemde hiç istemedim 🥰kaç gün kedi diye yalvardı büyük kızın kesinleşmiş kedi tüyü alerjisi var misafir kedi geldi eve acillik olduk 😬ondan zar zor vaz geçtik kuş diye tutturdular şu dönem hep evdeler sanırım kendine arkadaş arıyor psikolojisine girdi hadi ona gölüm razı oldu 2 gündür evde 2 muhabbet kuşumuz var bu seferde ay yemek yediler ay yemediler yok üşüdüler bebek gibi onların peşindeyiz zavallılar bizim ilgimizden strese girdiler sanırım onlarda yemek yemiyorlar 😏inşallah bize çabuk alışırlarda binide strese sokmazlar 🙈
Benimkilerde kedi diye tutturuyor ara ara
Küçükken bi travmam var
Karanlıkta ustume atlamıştı
Ogün bugun cok korkuyorum.
Evinizin yeni uyeleri hayırlı olsun canım
Brn simdilik balikla idare ettiriyorum benimkileri😂
hayırlı Bereketli cumalar 🥰
Hayırlı cumalar güzellik 🥰
Eki Görüntüle 2737264
bu hafta kayıt almamış ben aldığını zannediyordum bu grafik geçen haftan sonra bugünün takibi
geçen hafta 73.25
bu hafta 72.95
aradaki fark 300 gr
hafta sonu kaçamakları temizlemem 3 günümü aldı sonrada eksi 300 bile iyi geldi bana 🥰
Ooooo 72 yi görmüşüz 🤩👏
Günaydın arkadaşlar ❤️

Regl den oldu bu ödemeler dün 65.00 tim :KK43:

Geçen hafta 65.50 kg
Bu hafta 65.35 kg
Fark - 150 Gr 😬
Fotoğraf da böyle çıkmış, biraz moralim bozuk doğrusu, bunu hiç beklemiyordum 😔
Eki Görüntüle 2737274
Regly bitince muthis eksilme olacak🤩
Almamak şans bizim icin😍
harika afiyet sofa olsun kuzu
Sen bu ara yumurta yemiyosun sanki
Bana mı öyle geliyocok severdin🤭

Eki Görüntüle 2737304 eşim sabah evde kahvaltı yaptı ekmek diye çıktı yine tüm pastane bizim evde 🤪
tam tahıllı simiti biraz kaçırmış olabilirim 🙈1 simit yedim yaaa 😔
afiyettt sifa olsun balımm
Günlük karbonhidrat hakkını kullanmis oldun
Pür dikkat devam Aksama😍
Bende mi gitsem fırına 😂 cok guzel görünüyor

Yok üzülmek geldi geçti, artı değil sonuçta😬😃

Efser , çocuklar çok istiyorlar bir kedi alsam bakamam diye korkuyorum, yine tavşan mı alsam acaba çok kararsızım😔 bana kalsa hiç bir şey almam bu kesin, kendimize zor bakıyoruz, 😃😬

Başlarda 1 kilo iyi ama sonlara doğru az gidiyor, acelemiz yok varsın az gitsin😃👍❤️
Tavşandansa kedi daha kolay tavşanın tuvalet eğitimleri olmuyor malum koku yapıyor kedi o sorunu yok kumunu hergün temizlersen koku yapmıyor 🥰

Benimkilerde kedi diye tutturuyor ara ara
Küçükken bi travmam var
Karanlıkta ustume atlamıştı
Ogün bugun cok korkuyorum.
Evinizin yeni uyeleri hayırlı olsun canım
Brn simdilik balikla idare ettiriyorum benimkileri😂

Hayırlı cumalar güzellik 🥰

Ooooo 72 yi görmüşüz 🤩👏

Regly bitince muthis eksilme olacak🤩
Almamak şans bizim icin😍

harika afiyet sofa olsun kuzu
Sen bu ara yumurta yemiyosun sanki
Bana mı öyle geliyocok severdin🤭

Eki Görüntüle 2737304 eşim sabah evde kahvaltı yaptı ekmek diye çıktı yine tüm pastane bizim evde 🤪

afiyettt sifa olsun balımm
Günlük karbonhidrat hakkını kullanmis oldun
Pür dikkat devam Aksama😍
Bende mi gitsem fırına 😂 cok guzel görünüyor
Kedi alsam bayılırlar sevinçten ama bakamam diye tedirginim, birde evin içinde dolanıp duracak bende korkarım gece 😀
Dün yumurta yedim, bu sabah üşendim haşlamaya, hafta sonları telafi ederim artık😀

Tavşandansa kedi daha kolay tavşanın tuvalet eğitimleri olmuyor malum koku yapıyor kedi o sorunu yok kumunu hergün temizlersen koku yapmıyor 🥰
Ay bilmem ki akşam bi istişare edelim bakalım artısı eksisi neler, ama bana çok zor geliyor , bir o kadar da ev şenlenir biliyorum zaten tek ağır basan tarafı o😀

günaydın kızlar hayırlı cumalar ben de bildirimyapayım ama yeni gördüm mesajı sarayca canım pazartesileri tartılıyodum yarın sabaha yazar bildidirim ekler misin tatlım
Günaydın canım ❤️ tabiki eklerim, zaten eklisin🥰 hadi bu ay hepimiz kararlıyız en azından bu ay bırakmayalım hiç birimiz💪👍💐

Ay bilmem ki akşam bi istişare edelim bakalım artısı eksisi neler, ama bana çok zor geliyor , bir o kadar da ev şenlenir biliyorum zaten tek ağır basan tarafı o😀
dediğim gibi annem temizlik konusunda problemLi herkes hayret ederdi kedi beslemesine annem yapabiliyorsa herkes yapar
sana tavsiyem yavru ve dişi kedi alın 😬
erkek kedinin kızgınlık döneminde bölge işaretlemek için arada kazalar yapabilirler 😬 bildiklerim bunlar 🙈

X