🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kahvaltım
Peynirli marul dürüm ve 2 kaşık patatesli omletten(ev ahalisi istemişti) salata,ayrıca 9 zeytin 2 ceviz 1 çk bal 2 çeri

Çoktandır ekmeğe sardım.bu ekmeksiz bir kahvaltı olduğu için mutluyum.sakın bana patates de ekmek ama demeyin :oops:

Eklentiler

• 20201207_111910.jpg
    20201207_111910.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 20201207_110033.jpg
    20201207_110033.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 19
Kahvaltım
Peynirli marul dürüm ve 2 kaşık patatesli omletten(ev ahalisi istemişti) salata,ayrıca 9 zeytin 2 ceviz 1 çk bal 2 çeri

Çoktandır ekmeğe sardım.bu ekmeksiz bir kahvaltı olduğu için mutluyum.sakın bana patates de ekmek ama demeyin :oops:
Patateste ekmek ama🤣
Afiyet olsun

Olmaz mı çay, çaysız bir dünya düşünülemez, Çinliler ; çaysız kalacağıma 3 gün aç gezerim derlermiş, adamları sevmem ama bu konuda hak verdim🤩🥰
Çinli deyince bütün kan dunyacak beynimize sıçrıyor :sopa:
Afiyet olsun kuzu
Kahvalti ozellikle caysiz olmuyor

Kahvaltım

Afiyet olsun ❤️ben patatese sebze olarak bakıyorum :KK48:hiç ekmek gibi gelmiyor 🤪diyetlerimde ayda 1 kere 2 kere yerim 😉

O yüzden salatalığın kart olanından yaparız incecik salatalıktan olmaz
Buradaki insanlar yenilmeyecek durumda olan salatalığı değerlendirmek için yapmışlar en kart salatalık bile suyu çekilince küçüçük kalıyor
Eskide herşey değrrlendirilirmiş.tiritler , iskender kebap tarzı şeyler de hep öyle oluşmuş.

O yüzden salatalığın kart olanından yaparız incecik salatalıktan olmaz
Buradaki insanlar yenilmeyecek durumda olan salatalığı değerlendirmek için yapmışlar en kart salatalık bile suyu çekilince küçüçük kalıyor
Dogru canım bak boyle soyleyince cokta mantıklı geldi
Eminim sen yaparsanda cok ta guzel oliyodur😘

X