🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Biraz önce 74.8 yavaş yavaş iniyor kahvaltı yapmadım halen şişkinliğim var sabah bir soda çoçuklara hazırlılarken bir iki lokma peynir bir minik parça ekmek aldım çay ve kahveyle ikindiye kadar geçiştirmeyi planlıyorum.sadece kahvaltı canım istiyor bugünü tek öğünle atlatıp yarın normal düzenime geçerim artık.
Bu gün karbonhidrat almazsan yarına gider ödemlerin bence🤩 ben fırına gittim mis gibi kokular var evde ve kendime detoks çayı hazırladım, 2 adet 9 lu çay demleyip soğuyunca madensuyu ve limon katıp gün boyu içeceğim, akşam yemeği olarak yumurta salatası yapacağım, bakalım yarına ne olur, benim çok artım var😬

Öğünlerin dolu dolu yersen sorun kalmaz bence, yapman gereken az karbonhidrat bol sebze ve protein ile beslenmek, birazda spor yaparsan yürüyüş vs. Tez zamanda ideal kilona ulaşırsın, belki kendiliğinden gelir bebiş, hiç tedaviye gerek kalmaz, çünkü kilo verince vücut yenileniyor 🤩
çalışırken çok zorlanıyorum ya ... dün çok acıktım iki tane hamburger yaptım kendime:KK17: snra da pişman oluyorum... bugün öğle yemeğinde ne yesem acaba:skandal:

Bu gün karbonhidrat almazsan yarına gider ödemlerin bence🤩 ben fırına gittim mis gibi kokular var evde ve kendime detoks çayı hazırladım, 2 adet 9 lu çay demleyip soğuyunca madensuyu ve limon katıp gün boyu içeceğim, akşam yemeği olarak yumurta salatası yapacağım, bakalım yarına ne olur, benim çok artım var😬
annem iyi kuzum çok şükür 🤲🏻
Bende bu saatte kadar bekledim İnan halen şişim barmaklarım kapanmıyor gibi hissediyorum😒
Akşam yemeğini yaptığım yerde kendime kahvaltı hazırlıyayım 😉

annem iyi kuzum çok şükür 🤲🏻
Bende bu saatte kadar bekledim İnan halen şişim barmaklarım kapanmıyor gibi hissediyorum😒
Akşam yemeğini yaptığım yerde kendime kahvaltı hazırlıyayım 😉
Allah iyilik versin inşallah 🙏
Ben bu gün karnabahar yemeği ve fırında köfte yaptım ikisi de güzel aslında ama 2 yumurta yedim, kendine ceza 😬 yalnız koruma evresi biraz zorlayacak bizi onu anlıyorum 😬

Allah iyilik versin inşallah 🙏
Ben bu gün karnabahar yemeği ve fırında köfte yaptım ikisi de güzel aslında ama 2 yumurta yedim, kendine ceza 😬 yalnız koruma evresi biraz zorlayacak bizi onu anlıyorum 😬
Şimdi bir greyfurt suyu birde kefir içtim şekerim hızla yükselmesin😒daha yemedim bir saat daha bekleyeyim akşama yakın olsunki akşam açılmayayım bugünü böyle kapatırsam yarın bayağı ödem gider
Başladığımız zamanda dedim vermekten çok koruma korkutuyor beni bu şekilde öğreneceğiz kuzum 🤕önceden olsa nasıl olsa verdim biraz da sefasını süreyim der bugünde yemeye yumulurdum çoçuklar bugün tantuni istedi ben kahvaltıyla geçiştirmeyi tercih ettim

Bugünkü menüm
Çay,kahve .greyfurt suyu, kefir,maden suyu
Akşam
Tavada 2 yumurta
1 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
Yeşillik
Şimdi kahve içiyorum çayla günü kapatırırım

Son düzenleme:
X