🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Canım 3 ay önce ben öyleydim her gün diyet ve her hafta artı gelmek psikolojimi bozuyordu :KK43: , hepimiz yaşıyoruz bu durumu, ama bir şekilde kendimizi toplamanız gerekiyor, seninde bu sefer daha istikrarlı olacağına ben çok inanıyorum🤩
ben de öyle inanıyorummm:rolleyes:

görüldüğü üzere 20 gün olmuş 65.9 bir al bir ver dönüp dolaşıp aynı kiloya gelmişim :KK43:
Kaçamak oldu elbette inkar etmiyorum demek ki daha dikkatli olmazsam ancak koruma yapacağım , bu nedenle karar verdim 1 kiloluk kaçamak yapmamalıyım hadi 300-500 Gr olur ama bu ani artışlar demoralize ediyor beni😔
Screenshot_2020-11-26-12-38-19-115_com.fatsecret.android.jpg

görüldüğü üzere 20 gün olmuş 65.9 bir al bir ver dönüp dolaşıp aynı kiloya gelmişim :KK43:
Kaçamak oldu elbette inkar etmiyorum demek ki daha dikkatli olmazsam ancak koruma yapacağım , bu nedenle karar verdim 1 kiloluk kaçamak yapmamalıyım hadi 300-500 Gr olur ama bu ani artışlar demoralize ediyor beni😔
Eki Görüntüle 2728291
☹️ Benimde öylem kuzum
Ama gecen ayda bu sekilde kilo vermistik aslında
Bence hic kacamak yapmamalıyız
Birde detoks duyu yapayım
Zencefilli filan
Vaktin olursa sende yap bakalım
Faydasını gorucekmiyiz

Kız cok az
Sen bendende az yiyon
Su ara iyi benim fena degilde
İlk zamanlarîmdan
Afiyet olsun 😘

Tartilmiyosun ki bilemeyiz
1 ay sonra gorcez artık 😂

16 gibi mi canım
Ben hep o vakitlerde Yiyordum aksam öğünümü
Simdi tekrar o saatlwre alsam iyi olacak galiba
O yuzden veremiyorum diye düşünmeye başladım
Sen kacta yiyorsun
Ayyyy dayanamadımmmm baktım açlıktan ölüyor gibiyim akşam 1 sandviç daha yaptım :KK70: toplam 800 kalori ettim yaniii... bir tabak çorba içeydim acıkmazdım da :)

Eki Görüntüle 2728291
Benim de 9 gün oldu hala 65.800 deyim :KK43: dün 66 dıydı ondan önceki günde 65.800 dü bir inip bir çıkıyor. Menünüzü okumuyorum ama genel olarak nasıl besleniyorsunuz birde su tüketimi nasıl? kabızlık varmı bunlar çok etkiliyor

☹️ Benimde öylem kuzum
Ama gecen ayda bu sekilde kilo vermistik aslında
Bence hic kacamak yapmamalıyız
Birde detoks duyu yapayım
Zencefilli filan
Vaktin olursa sende yap bakalım
Faydasını gorucekmiyiz
Ben 9 lu çay yaptım sabahtan onu içiyorum, canımı sıkan mevzu abartınca çok abartıtorum ertesi gün artı çok oluyor, bu sefer sıkmaya başlıyorum, anlayacağın kısır döngü içerisindeyim :KK43:

Benim de 9 gün oldu hala 65.800 deyim :KK43: dün 66 dıydı ondan önceki günde 65.800 dü bir inip bir çıkıyor. Menünüzü okumuyorum ama genel olarak nasıl besleniyorsunuz birde su tüketimi nasıl? kabızlık varmı bunlar çok etkiliyor
Cuma tartıda sonra 1-2 gün abarttığım için böyle oluyor, normal düzende beslensem sorun olmaz da🤔
Senin yine çok artın olmuyormuş, telafi edebilirsin, 👍

X