🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sorma canım yedikçe yiyorum ama bu gün yerken dedim bu hafta yok artık yeter

Kısıtlama geldi beni okul kısmı ilgilendirdi, zorlanacağız ama hayırlısı ne diyelim, elden bir şey gelmiyor

okul kısmı kötü oldu eşim alışverişi hafta sonuna bırakır o tamamen bana kaldı şimdi sağlık heşeyin başı üzerimize düşeni sevdiklerimiz için yapmalıyız

Benimkilerin umurunda değil sevindiler sanırım, okul olsa bir türlü olmasa başka türlü, burada vakalar çok arttı, belki böylesi daha iyi olur
Kısa süreli bir şok geçirdik oğlan zaten hiç gitmeden tatli oldu burda yazın pik yaptı dediler ne kadar doğru bilmiyorum cevremizde çoğu insan oldu aşı olmadan olmayacak sanırım

Kısa süreli bir şok geçirdik oğlan zaten hiç gitmeden tatli oldu burda yazın pik yaptı dediler ne kadar doğru bilmiyorum cevremizde çoğu insan oldu aşı olmadan olmayacak sanırım
Bir ara Malatya pik yaptı şimdi biraz daha iyi sanırım , bizim burası da baya yoğun pozitif vaka var iş yerinde de var

Bir ara Malatya pik yaptı şimdi biraz daha iyi sanırım , bizim burası da baya yoğun pozitif vaka var iş yerinde de var
Şu anda çevremde daha az duyuyorum bir var diyorlar bir yok diyorlar bizde neye inanacağımızı şaşırdık gerçekten dünya ekonomisini vuran bu konu cin de 6 ayda bitti dünya halen toplanamadı şu bedua eden teyzelere valla kızmıyorum artık

Çin de bitmedi sadece verileri paylaşmıyorlar, şu ara Türkiye pik noktasında sanırım, o ilk 3 ay boşuna tedbir alınmış, asıl tedbir şimdi lazım bence

Çin de bitmedi sadece verileri paylaşmıyorlar, şu ara Türkiye pik noktasında sanırım, o ilk 3 ay boşuna tedbir alınmış, asıl tedbir şimdi lazım bence
yazın bir ara hoplayıp zıpladılar ya çok sinirim bozulmuştu
başta hepimiz çok tedbirliydik çok gevşetmemek lazımdı hemen hemen normal hayata geri döndük sonuç kötü olmaz inşallah

yazın bir ara hoplayıp zıpladılar ya çok sinirim bozulmuştu
başta hepimiz çok tedbirliydik çok gevşetmemek lazımdı hemen hemen normal hayata geri döndük sonuç kötü olmaz inşallah
İnşallah canım, inan ben kendi adıma çalışıyorum ve elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ama nereye kadar sürecek sonuçta bir çok insanla karşılaşıyoruz, birinde olmasa diğerinde oluyor, çocukların okula gitmesi zaten çok mantıklı değildi ama nereye kadar bilinmeyen bir süreçteyiz, insanlar bıkkın artık,

Anlıyorum siz hergün dışardasınız biz ara ara ihtiyaç için çıkıp geri vicdan azabıyla eve dönüyoruz
yeri geliyor biz bile gevşiyoruz geri geliyor toplanıyoruz ne yapsak yapalım özgürlük istiyoruz.buna şükür desekte maskenin içinde soluk soluğa kalıp rahat bir nefes alamadıktan sonra özgürlüğümüz kısıtlanmış oluyor.sizin için bu durum her gün aynı Allah kolaylık ve sağlık versin bu süreç kötü bir tecrübe olsada en büyük etkilenen çoçuklar oldu inşallah şu süreç bir geçsin çoçuklar bir toparlansın eski rütinlerine geri dönsün istiyorum
anne baba üniversitesi vardıda bizimi okumadık çoçuk kendi yaşıtını istiyor 40 yaşındaki bir insan hayatın verdiği yorğunluğu ile geri çocuk olamıyor yılıngınlık geliyor bazen hadi koşalım ev üç adım onla koş san nereye kadar hadi oynayalım akşama kadar bir kadın ya mutfak yada banyoda çamaşır bulaşık derken annemin bir tabiri var dil dışarda kalıyor hadi oyun oynayalım o kadar ruhun olsa diğer işlere yetişirsin bir yanda da bazen boynunu büküp köşesine çekilmesi beni çok üzüyor bu süreç bizden çok onları yıprattı

Arada kıvanı bende tutturamıyorum
kırdıktan sonra ocağı altını kıs üzerini cam kapakla kapat
cam kapagı kıvanı takip için tercih ediyorum
Yarın tekrar deneyeceğim inşallah seninki gibi güzel olur

Kolay gelsin güle güle kirlensin ellerine sağlık
Sagol kuzum
Aklima takialcagina sileyim gitsin dedim
Geç kaldım değil mi afiyet olsun
Yoo yine yaparız daha güzelini
Çok güzel afiyet olsun, beni bu çekirdek pestil mahvedecek
Sorma ya ben bıraktım biraz üzüm isini bugun cok sukur
Eski gunlerimden bir gun gecirdim
Yarin az bisi eksi olacak gibime geliyor hadi hayırlısı
Kolay gelsin canım
Sagol kuzum
Sildim bitti
Havada Yagmurlu bu hafta ama olsun napim
Öğleden sonra pestil ve çekirdek yedim

Akşam
Orman kebap
Az pilav

Bu gün çok tembelce geçti günüm
Afiyet olsun
Porsiyon kontrolu varsa hic biri sorun degil
Aynen öyle bir başladınmı bırakması öyle zor ki

Menumu yazayim
Sabah klasik kahvaltim
Ara kahve 1 avuc uzum fındık badem
Aksam 1 parmak tavuk,5-6 kasik yogurt icine ceyrek muz,3-5 uzum
Cayla 5 cekirdek
On bin adım

Sorma canım yedikçe yiyorum ama bu gün yerken dedim bu hafta yok artık yeter

Kısıtlama geldi beni okul kısmı ilgilendirdi, zorlanacağız ama hayırlısı ne diyelim, elden bir şey gelmiyor
Calisan annelerin Allah yardımcısi olsun cok zor

Kızım okulları tatil eden o amca kim baba diye soruyor bir yandan güldüm bir yandan üzüldüm
yerim onuu
Valla dogru kuzu ne guzel yazmışsın cocuklar cok etkileniyor
Egitim zaten sene gitti cocuklarin
Akran yok

Yalan yok ben cok üzüldüm bu duruma(Kısıtlamalara)
Ne desek bos
Yasak olsa bi dert olmasa bi dert

Zor imtihandan geciyoruz
Allah sonumuzu hayreyleye

Çocuklar çok etkilendi maalesef, hepimiz yaşıyoruz bu süreci, siz evde biz dışarıda ama hepimiz tedirginiz,

Ya siz ne yapıyorsunuz ben kaçırdım, kahve mi yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…