🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bugün başka tartıyla tartıldım o da simbo eltiminkini aldım 3 tartıyı Yanyana koyup tartıydım
etiminki 77.8
simbo olan 77.6
benimki 75. 1
benimki pil den önce daha eksiydi
akşam tok karnına tartıldım sabah aç karnıma tartılıp tekrar yazarım ama 2 3 kilolüks fark çok 1 kilo olsa yine kendimi 1 kilo fazla diye hesaplardım

akşamki menümüzde yazayım
1 kase tarhana çorbası
tavuk izgara
1 çatal bulgur pilavı
salata ayran közde soğan

şimdi pitki çayı (doğadanın büyülü bohça serisi bu çok güze tavsiye ederim çok rahatlatıcı bir tadı ve kokusu var )
sanırım böylede bugünü kapatırım akşam meyve yersem yazarım yememeyi düşünüyorum
1 tane çiğ köfte

Son düzenleme:
Canım bazı tartılar öyle olabilir, bence değiştirme kendi tartı kilonu baz al ne dersin

Afiyet olsun çok güzel menün

Canım bazı tartılar öyle olabilir, bence değiştirme kendi tartı kilonu baz al ne dersin
birde diyetisyenede gideyim bakalım kuzum değişmeyi düşünüyorum kısmet ne zaman artık bugün eşimle öylesine konuştuk zaten şu anda bununla tartılacağım bunu baz almak zorundayım değişirsem size durumumu bildiririm

Biraz eksik tartıyormuş pili degistirince olmus bence
Cokta pahalı tartıymış
Eger ayni sekilde tartmaya devam ederse bence değiştirme yazık gunah dünya paraymış

Yok kuzum ya çok üzüldüm benim takımlarda yarışırken aldım bu tartıyı yine baya fiyat farkla aldım diyetisyenle arada 1 kilo oynuyordu her zaman ben kiyafete yoruyordum olur o kadar dedim
Cocuklar cok hopladıysa filan kafası gitmis olabilir
Bence duzelir az dinlenirse
Yag kas ölcen cinsten degul mi o kadar pahali bide

Afiyet olsun canım nasıl tarifi tavuk dünyasına hiç gitmemiş olabilirim
Bosver gitmesende olur kendin yapar yersin
Bzi seviyiruz
Cocuklar bayılıyor
Refika tavuk dunyasi kekiklim yaz
İzle canım

Bencede ya degistirme
Ya da bana ver efser
Akşam
Pırasa
Ayran
Salata
15 dk yürüdüm
Cok guzel afiyet olsun kuzum

Afiyet olsun cok guzel

Bir kaç haftadır içme bir kurt düştü burda da yazdım acaba filan derken oldu olacak şu an zaten olur olmaz konuştuk zaten bir daha ya çok basit bir tartı alacağım yada size gösterdiğim fiyattan olandan alırım bu benim 2. Tefal tartım bu arada bir kere daha almıştım ismi lazım değil bir vataş götürdü getirdi tartı gitti o zamanda galiba çoçuklar hopladı dedik bu seferde galiba benim spalar oynadı balatayı sıyırmış bir kaç hafta kaldırayım bakayım belki dinlenirse düzelmezse düşüneyim evet kas yağ ölçümü yapıyor ama yeni çıkanlar gibi pratik değil biraz uğraştırıyor onun için ayarlamadım birde evdekilerde tartıldığı için benim bilgilerimle onlarınki karışıyor o yüzden düz tartılıyordum ya kuzum canına kurban olsun gönül ister yeni alayım bir tane yollayayım bu da bozuk gibi

Ama bozuk değil ki tartı farkı her baskülde olur, boşuna para harcama derim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…