🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende bitki çayı alayım bugün eşim çay istemedi
eşimden pil istedim değiştim arada bugün ile arada iki kilo fazla tartıyor yarın sabah tartılıp size durumu bildireyim çok sinirim bozuk bakalım ne olcak.senin dediğin gibi 5 kilo su ile tartıldım 5 kilo 200 gr fazla bile tartı hiç anlam veremedim ben bu işe galiba pil sorunsalı gibi

Yarın yine bakıp olmadı değiştirirsin, ben tartısız yapamıyorum ya , çamaşır makinası gibi ayrıca tartı olmayınca insan kendini çok salıyor

Sen bir eczane isini yap canım
Fazla ya da eksi neyse bilirsin
Ona göre tartılırsın
Tartıyım degistirmeye de gerek yok hep ayniysa tarttığı kac kilo verdigini yani eksini gosterir zaten

Yarın yine bakıp olmadı değiştirirsin, ben tartısız yapamıyorum ya , çamaşır makinası gibi ayrıca tartı olmayınca insan kendini çok salıyor
Bende yapamıyorum
Bir yere gidince valize koyasım geliyor
Eger ben tartılmak istemiyorsam gidisat hic iyi degildir demk oluyor zaten

Sabah tavada yumurta,domates,biber,1 dilim t.b ekmegi,2 zeytin 1 dikimmpeynir
Aksam 1 kase sehriye corbasi ,2 kasik menemen
Cayla 2 ceviz ,5-6 üzüm

Bugun 14500 adımla günü kapadım
Esim begenmedi gerci
Az yürümüşmüşüm

Almam mı
Bugun ictim ama bir tane daha icerim
Tursu yaptım
Balkon temizledim
Camasir katla
Banyo temizle
Aksam baya is gordum
Simdi oturdum
Su kaynatıyorum
Bir yesilcay iceyim dedim yatmadan önce
Ellerine sağlık canım, ben günü kurtarıyoruz bu ara bi tembellik geldi bana, geçen haftanın acısını çıkartıyorum resmen
Afiyet olsun canım iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…