🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Asker yolu bekledik kiz sevdiceğimde sevdiceğim diye diye zayıfladın
Allah bağışlasın bana yetişmişsin
seni gecmeliyim
Zayıfladım evet epey de zayıf kaldım doğumla geldi kilolar, doğumdan sonra kilo verdim oğlan 1.5 yaşındayken yine hamilelik şu bu geri kilo aldım kızım da şuan 1.8 yaşında aslında kilo vermiştim 59 a inmiştim ama pandemi vs derken yedim yedim geri aldım
Kilo vereyim bir de göbeğimi kestireceğim

Kızlar dün araştırıken bir şey daha öğrendim ara öğünlerde meyve birden alınca kan şekeri fırlarmış o yüzden meyveyi kahvaltıyla alınması gerekiyormuş bugün kahvaltıma 2 hurma ekledim bakalım doğrumu

Hemen buna yazmak istedim. Çok doğru meyve tek haliyle tüketilirse içerdiği fruktoz sebebi ile kan şekerini hızlıca yükseltir bu yüzdendir ki yanında mutlaka yoğurt, kefir ya da ayranla tüketilmelidir ara öğünlerde :)

Halen kahvaltı yapmadım cidden rekora gidiyorum
Bende cok gec yaptım
Ama seninki seni rekorun tabi
Biraz geç de olsa günaydın kızlar
Biraz gecte olsa gunaydın canım
Mis mis afiyet olsun canım
İdeal kilo araligindasin
Cok sıkma kendini verirsin
Emziriyor musun?
2 hamilelik sonrası cok iyi hep zayıflamışsın
Valla ben bunun boyle oldugunu deneyimledim
Vaktiyle ne zaman meyveden araogun yapsam
Biraz sonra bayılacak gibi oluyodum
Simdi yogurda filan koyup yiyorum
Gayet iyi oluyor
Bugunde boyle yiyeyim bari canım cekti

slm kızlar
geçen hafta endokrin doktoruna gittim.3 seneye yakındır insülin direnci için ilaç alıyordum bana bir faydası olmuyordu.
açlık şekerinden sonra bir de tokluk şekerine bakıldı.bunun için 3000 kalorilik bir kahvaltı verdiler.doktor geliyor gidiyor bu tabak bitecek diyor.düşünsenize hayallerimdeki doktor.sonra hastaneye yatış yaptılar.her yarım saatte 3 tüp kan alındı.
benim insülin 13 ken yarım saat sonra 73 sonra da 206 ya fırlamış.dalgalanmalar olmuş
ilaca başladık. acıkmıyorum tatlı isteğim de bitti .hadi hayırlısı bakalım

Cooook gecmis olsun canım
İlac diyetle duzene girip,atlatırsın ins
2 sorum var
1. Si tabakta ne vardi oyle 3 bin dile kolay
2. Si sır gibi sakladığın kilonu bize açıklayacak msın

Evet çok etkilenmedi dünkü kaçamaktan dolayı sanırım
Çok çok geçmiş olsun ilaçlar önler biraz
zayıfladığım halde bende halen açlık atakları geçiriyorum benimde ünsilin direncime baktırmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…