🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bu kiloda ayda 200-300 Gr bile çok iyi olacak fark edeceksin, yavaş yavaş koruma evresine hazırlan💪
kış evresi biraz uzaya bilir çünkü kışın ben çok Çok üşüyorum :rolleyes:
üşüdüğüm için vücut kaloriyi yakmıyor tutuyor:63:
şu sıra 42 beden biraz genişledi yanı biraz ara bedenim:confused:sağım solum Bir yerlerden föşkürmüyorda Varsın yavaş yavaş gitsin:KK23:

kış evresi biraz uzaya bilir çünkü kışın ben çok Çok üşüyorum :rolleyes:
üşüdüğüm için vücut kaloriyi yakmıyor tutuyor:63:
şu sıra 42 beden biraz genişledi yanı biraz ara bedenim:confused:sağım solum Bir yerlerden föşkürmüyorda Varsın yavaş yavaş gitsin:KK23:
Belki soğuk hava da kalori yakiyordur :rolleyes:
40 beden desek bir beden kaldı 6 kg yani 💪😀

Belki soğuk hava da kalori yakiyordur :rolleyes:
40 beden desek bir beden kaldı 6 kg yani 💪😀
Yakiyomus kız normal sartlarda bir diyetisyen öyle demisti ne kadar dogru bilmiyorum 🙈vucut kendini sicak tutmak icin daha fazla çalışıyormuş
Ben normalde yazin asla diyet yapamazdim
Benim icin diywt ayi eylul,ekimdi
Bu sefer Allahtan temmuzda başladım
Yol uzundu🥴

Canım anlıyorum seni, nereden nereye geldin, inan artık güzel kilo verdin ama anlıyorum 69 olunca tam olarak insnasaksin☺
Yemiş sayilmazsin bir ısırık mi aldın ☺
Kucucuk bir ısırık aldım😂 lokma bile degildi
Ama yedigim en ufak seyi yazmazsam vicdan yapıyorum
hep kilo verirken bir 73 olsam tamam biraz zayıfladım dicem diyodum kendi kendime
Simdi anca 69 olunca zayıfladım dicem diyorum🙈

Yakiyomus kız normal sartlarda bir diyetisyen öyle demisti ne kadar dogru bilmiyorum 🙈vucut kendini sicak tutmak icin daha fazla çalışıyormuş
Yol uzundu🥴
Ne iyi etmişsin başlamışsın erkenden, bende Ağustos ortasında başlamışım 😀 yazın meyve dondurma vs. Diyet gerçekten zor biz zoru basarmisiz 👏😄

Kucucuk bir ısırık aldım😂 lokma bile degildi
Ama yedigim en ufak seyi yazmazsam vicdan yapıyorum
hep kilo verirken bir 73 olsam tamam biraz zayıfladım dicem diyodum kendi kendime
Simdi anca 69 olunca zayıfladım dicem diyorum🙈
Yemeye devam etmefigin müddetçe küçük ısırık hiç bir şey yapmaz👍

Canım brnde 63-64 e düşünce evet kilo verdim diyeceğim, gerçi şimdi de 75-76 ya göre çok iyi ama 63-64 kg alışmışım üstü çok fazla geliyor😬

Yol uzundu🥴
yok kuzum 3 diyetimdede kışın kilo vermem yavaşladı ben sebebini yazın kaybettim yağ hücrelerine kışın bedenin geri ihtiyaç duyması diye bağladım 🤪tabi ben kendi bedenime göre bağladım 😁
Yani nereden nereye, mide ameliyatı olanlar ancak bu kadar veriyor, 🧿🧿🧿 aman masallah diyeyim. Efser Efser bundan sonra az az gitsin ama kalıcı gitsin kilolar 👍😀
gecen sonbaharda başladığım diyet kışın kaplumbağa hızındaydı nisan mayıs ayında tavşana geçiş yaptı😂
insan 3 büyük kilolar verdiği diyetinde herşeyi gözden geçiriyor benim zayıflama aralığım nisan ve kasım başına kadar.

Gunaydın ballarım❤️
biz varmak uzereyiz
Dedim bi bakayım kizcelere
Bugun yine ayni gibiydim🤣🤣🤣
Ve karnım şiş sanki aksamdan 3 lahmacun gömmüşüm
🤷‍♀️
yediklerime dikkat ederim ama
Spor olmayacak bugun ona üzülüyorum

X