🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ben bilmediğim için yorum yapmiyayim zaten gidalar ile ilgili yasa çıkmış hiç bir şeye zararlı diyemeyeceğiz artık
misal kola zararlıdır denilmeyece mi
pakete giren herşeyin başına gelen herşeyi biliyoruz Şehirde olan bir insan bakonuna inek bağlayamayacağına göre o zaman gıda sektöründe işini düzgün yapsın düzgün denetlensin ham halini nasıl piyasaya çıkarttırırız hesabını yapsınlar

İptal olmuş yeni baktım , iyi ki iptal olmuş

çok erken kalkıldığında bir gün öncesinde hazırlığı akşamdan yapmam l lazım
Aynen canım ben kıyafetlerimi bile koyuyorum, eğer hazırlık yapmadiysam zorlanıyorum, iki çocuğu ilk defa aynı anda göndereceğim yarın durumum ne olacak bakalım

yerinde Olmuş bence açık bir şekilde Deşifre edilsin tüm TV haberlehinde gösterilsin diye yasa çıkarsınlar
İşlerine gelmez ki, çocukluğumda pastörize süt sağlıklı doğrudan inek sütü içmeyin diye reklam vardı, terayagi yumurta yemeyin diye, meğer tüm reklamlar yalanmış bu nedenle reklamda inanmıyorum artık. Aslında çok basit paketli hiç bir ürün sağlıklı değil, süt ve yoğurtta dahil (yasa çıkmamış rahat rahat yazayım )

Bizim buranın kara mercimek var bir gün buranın ünlü bir değirmeninden alamaya eşimle gittim.cuvalarda açıkta mercimek paket değil bir şey değil güvenip alacağımız yer ben elime alıp baktım bu senenin mi dedim evet dedi böcek filan olmasın dedim yok abla dedi o eskidendi şimdi ilaçlıyorlar böcek olmuyor dedi
yanı ne yapacağız nasıl baş edeceğiz bilmiyorum mercimekmi eklim inek tavuk mu besleyelim

Hiç yoktan iyidir
dondurmayı diyetisyen bana maraş usulü olanın minik minik kutuları var onlardan bir minik kutu demişti hatta haftada 3 gündü bana 1 gün bile yetiyordu
Eki Görüntüle 2704875
Şimdiden sonra ufak ufak bu tarz kaçamaklar yapmayı düşünüyorum çünkü ilk başta veremedigim için hiç kaçamak yapmak istemedim canım

Eskiden klişe bir laf vardı “batının oyunları bunlar” Ne oyunu bilemiyorum bir şey dönüyor
insanlar sonunda tarıma hayvancılığa dönecek bunun sonu bu

QUOTE="Sarayca, post: 65503526, member: 641964"]
Maalesef hiç öyle şeyleri bilmiyorum
[/QUOTE]
Kız geçen güzişin yedigi Züber gibi bir şey sadece kuru meyve ve fıstık var içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…