🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende yarın tost yapmayı düşünüyordum
Ogretmende mesaj atmış catalla yenilecek seyler olsun diye
Yemezki
Sunu koyayim
Yok onu koyayim yok
En iyisi strece sarayım ellemeden yesin🤷‍♀️

Bizim buranın kara mercimek var bir gün buranın ünlü bir değirmeninden alamaya eşimle gittim.cuvalarda açıkta mercimek paket değil bir şey değil güvenip alacağımız yer ben elime alıp baktım bu senenin mi dedim evet dedi böcek filan olmasın dedim yok abla dedi o eskidendi şimdi ilaçlıyorlar böcek olmuyor dedi :confused:
yanı ne yapacağız nasıl baş edeceğiz bilmiyorum mercimekmi eklim inek tavuk mu besleyelim:işsiz:
Yine onları masum görüyorum, düşünsene ben kurabiye kek yaptığımda bile sadece zeytinyağı ve ya tereyağı koyuyorum, dışarıda aldıklarımda neler var neler😔 maalesef çocuklarım çok seviyor arada alıyoruz mecburen :KK51:

Kara mercimek bizim favorimiz, hele bulgur pilavına çok yakışıyor 👍

Yine onları masum görüyorum, düşünsene ben kurabiye kek yaptığımda bile sadece zeytinyağı ve ya tereyağı koyuyorum, dışarıda aldıklarımda neler var neler😔 maalesef çocuklarım çok seviyor arada alıyoruz mecburen :KK51:

Kara mercimek bizim favorimiz, hele bulgur pilavına çok yakışıyor 👍
Bizimkilerde alıyor eşime laf geçiremiyorum o yiyince çoçuklarda yiyorlar :110:
benim ufaklık merçimeğin erişte çorbasını çok seviyor evde eksik olmuyor bazen sirkeyle yıkıyorum bekletiyorum kendimce birşeyler yapıyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum :işsiz:

Bizimkilerde alıyor eşime laf geçiremiyorum o yiyince çoçuklarda yiyorlar :110:
benim ufaklık merçimeğin erişte çorbasını çok seviyor evde eksik olmuyor bazen sirkeyle yıkıyorum bekletiyorum kendimce birşeyler yapıyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum :işsiz:
Sirke mantıklı, ben sirkemi kendim yapıyorum, kayinpederin elma ağacı var her sene 5-10 kilo yapıyorum bu gibi şeylere iyi oluyor 😄

Bende dinletemiyorum malesef
O kadar Üzülüyorum onlar yedikce
paketli urunleri cok sevmem zaten sukur
Cips ve bazi cikolatalar hari😂😣
Felaket zararlilar
Bir paket çikolatadaki kaloriye ve sekere bakar misiniz 4E745B69-9595-4D99-97B2-C6F1BD1900FD.jpeg

Ben bunu kacamak niyetine almadım ki🙈 öyle mi göründü acep
Kahvaltı öğünü yerine filan koymayi hesabettiydim
Ben dondurmaya dedim o_O onu şu yüzden dedim Ben sıfır kaçamaksız diyetlerimden sonra çoğuşeyi çok özledim ve hep verince yiyeceğim hesabı tutum verdikten sonra çok saldırdım aman dikkat et bizim gibi olma demek istedim

X