🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

farklı bir diyetiysen gittiğimde detoksla başlatmıştı gerçekten motivasyon açısından insana azim veriyor ayda 1 yapılmalı :KK6:
Ben ilk zamanlar güzel kilo verdiğim için yapmadım ama bu hafta düşünüyorum. Aslında ayda bir yapabilirim. ☺️ Kilo durduğunda bir türlü veremedigin dönemlerde çok etkili oluyor

Aynen, bir zamanlar 69 kilo olacaksın ve sevineceksin deseler güler geçerdim 😔 ne hale gelmişim. Kendime eziyet etmişim resmen😔 neyse artık önümüze bakacağız 👏
Bence de bundan sonrasına bak :KK19:önemli olan nerden dönersen dön yeterki doğru yol olsun:KK5:alman alınan ders alındı önümüze bakalım :KK9:
1599854873189.png

Bence de bundan sonrasına bak :KK19:önemli olan nerden dönersen dön yeterki doğru yol olsun:KK5:alman alınan ders alındı önümüze bakalım :KK9:Eki Görüntüle 2689073
Öyle tabi, 1-2 ay önce resmen ilaçlara bakıyordum takviye ilaç😔 insan hiç veremeyecek gibi hissediyor bazen. Oysaki onlara hiç gerek yokmuş isteyince oluyormuş. Gerci çok kilo vermedim ama yine de kendimi iyi hissediyorum. 3-4 kilo bile insanın özgüvenini yükseltiyor☺️

Ben ilk zamanlar güzel kilo verdiğim için yapmadım ama bu hafta düşünüyorum. Aslında ayda bir yapabilirim. ☺ Kilo durduğunda bir türlü veremedigin dönemlerde çok etkili oluyor
vucudünü tanıdıkça ne istediğinizde iyi bileceksin.bu süreç içinde birçok diyetisyen denemem kendimi tanımak vücudumu denemekti.
burdaki ayrıntı gerçekten Hangi listeyi hangi dönemde iyi geliri bulmaktı :KK66:
vücudunu peridiyodunu öğrenirsen bütün problemler tek tek kalkar :rolleyes:

vucudünü tanıdıkça ne istediğinizde iyi bileceksin.bu süreç içinde birçok diyetisyen denemem kendimi tanımak vücudumu denemekti.
burdaki ayrıntı gerçekten Hangi listeyi hangi dönemde iyi geliri bulmaktı :KK66:
vücudunu peridiyodunu öğrenirsen bütün problemler tek tek kalkar :rolleyes:
Aynen senin gibi düşünüyorum. Örneğin ben hep az yiyerek kilo veremiyorum illa haftanın 1 gün yükleme yapmam lazım. Bunu çok denedim çünkü 🤩

Öyle tabi, 1-2 ay önce resmen ilaçlara bakıyordum takviye ilaç😔 insan hiç veremeyecek gibi hissediyor bazen. Oysaki onlara hiç gerek yokmuş isteyince oluyormuş. Gerci çok kilo vermedim ama yine de kendimi iyi hissediyorum. 3-4 kilo bile insanın özgüvenini yükseltiyor☺
kilo vermeye başladığımda tahlili için doktora gittiğimde bana obezite ilacı verdi devlet destekliydi çünkü kilom 100 geçmişti Destek diye aldım :110:denedim İnan hiç bir faydasını yok ilaç kendine olan inancından daha etkili değil:rolleyes:

kilo vermeye başladığımda tahlili için doktora gittiğimde bana obezite ilacı verdi devlet destekliydi çünkü kilom 100 geçmişti Destek diye aldım :110:denedim İnan hiç bir faydasını yok ilaç kendine olan inancından daha etkili değil:rolleyes:
Bunun farkında olmak ama kendini çaresiz hissetmek benimkisi. Bir çok kişi aynı durumda biliyorum. Çare kendi irademiz aslında. İşte bu seviyeye gelebilmek benim çok vaktimi aldı. Koca 5 ay çocuklar yok evde cokca yemek hazırlamak yok istediğim kadar vakit var ve ben bu dönemde iyice kilo aldım. Şimdi ne oldu da başladım, ne değişti, inan hiç bilmiyorum. İyi ki kendime geldim 😁 özüme döndüm 😄

Antepia27 Antepia27 canım kilo bildirme yapacak misin. 🤫 badem000 badem000 başlangıç kilonu yaz ilk sayfada listemiz var oraya kaydedeyim, devam edeceksin değil mi🤫
Kızlar haftaya 1 ay suremiz doluyor, bu hafta biraz dikkat edersek 1 aylık emeğimizin karşılığını gani gani alırız 😁

Canım yayla okul işte bahanelerim iradesuzligim diym kısaca
Ama soz haftaya kilo bilfiricem canım bir çok şeyi hallettim hamdolsun

X