Salât-I Tefrîciyye istiyorum bir kere okumanız yeterli benim için

1kere okudum canim suan pek halim yok ama hic okumamaktan iyidir diye 1 kere okudum yinede. Rabbim hakkinizda en hayırlısını en guzelini nasip etsin.

Canım sen toplam sayıyı yaz, ne kadar kaldı ona göre ilerleyelim, ben bu duanın gucüne cok inanıyorum, Rabbim isteyin diyr bizde senı huzurun mutluluğun için isteyecez, kalan sayıyı belirt ona göre ilerleyelim

Okudum canım, Rabbim hayırlısıyla aranızı düzeltsin, yuvanıza huzur ve geçim versin inşallah. 💚

Canım sen toplam sayıyı yaz, ne kadar kaldı ona göre ilerleyelim, ben bu duanın gucüne cok inanıyorum, Rabbim isteyin diyr bizde senı huzurun mutluluğun için isteyecez, kalan sayıyı belirt ona göre ilerleyelim
Sayı tutmadım öyle insanlara eziyet olur diye düşündüm.Sadece kimin gönlünden ne geçerse okusun diledim. Bende bu duanın gücüne inanıyorum. Bütün tanıdık eş dost ve sizin gibi gönlü güzel insanlardan istedim.Rabbim büyük sayının onun katında önemi varmı bilmiyorum ama içten dua aldığıma inanıyorum.hepinizin yüreğine sağlık.Allahım sizlerinde muradını versin inşallah..

Allahım inanamıyorum çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden sizinde yuvanız her daim huzur içinde olsun inşallah.. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin inşallah..
Aminn🤲🏻 Cümlemizin yuvasina huzur birlik versin Rabbim. Aklimdasin hep dua edicem senin icin inan Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

Merhaba
Okudum dileginiz icin 1 adet ve cok esnedim.
Bence siz nazar duAlarini da bol bol okuyun.
Rabbim yuvaniza nese mutluluk huzur bereket versin

1kere okudum canim suan pek halim yok ama hic okumamaktan iyidir diye 1 kere okudum yinede. Rabbim hakkinizda en hayırlısını en guzelini nasip etsin.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden ne muradınız varsa versin inşallah sizlerin duasında olmak bile umut verdi bana

Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki çok dardayım eşimle aramız açıldı ne oldu bilmiyorum tamamen merhametini kaybetti.Beni görmek istemiyor evden çıkmak zorunda kaldım şimdi ayrı düştük. Bize destek olacak hiç kimsemiz yok.Sadece dua edip Allah'a sığınıyorum. Yuvamın kurtulması için sizlerden benim için bir kere

Salât-I Tefrîciyye okumanız ı rica ediyorum​

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”
Okudum canım Allah niyetini kabul etsin inşallah 🤲🏻🌺💐

Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki çok dardayım eşimle aramız açıldı ne oldu bilmiyorum tamamen merhametini kaybetti.Beni görmek istemiyor evden çıkmak zorunda kaldım şimdi ayrı düştük. Bize destek olacak hiç kimsemiz yok.Sadece dua edip Allah'a sığınıyorum. Yuvamın kurtulması için sizlerden benim için bir kere

Salât-I Tefrîciyye okumanız ı rica ediyorum​

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”
Hakkınız da hayırlı şu olsun insallah okudum bende

X