SALAT-I TEFRİCİYE İLE HAYIRLI BİR EVLAT İÇİN YALVARALIM

Kizlar ben 1yildir bebek düşünüyorum son uç aydir adetim duzensizlesti bu ay da hamile kalmazsam (inşallah kalirim) çatlatma iğnesi yaptirayim mi? Tecrübeleriniz var mi?

1. I Irmak-986 ( yasemin )(duası okunan) -404 OKUDU
  2. A arkadasimes ( serap )- 404 OKUDU
  3. aplasi aplasi ( ayşe ) - 404 OKUDU
  4. U UCUBIRARADA - ( ebru*serkan ) -404 OKUDU
  5. Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri ( hatice ) - 404 OKUDU
  6. @gamze42 - 404 OKUDU
  7. bayanhope bayanhope ( pınar ) - 404 OKUDU
  8. Zytn_snn Zytn_snn ( özlem )-404 OKUDU
  9. T toprak89 - 404 OKUDU
  10. mrym5579 mrym5579 ( meryem )-404 OKUDU
  11. @Efe10 ( eda) - 404 OKUDU

canlar I Irmak-986 ( yasemin )in duası bitmiştir,,,herkesin diline yüreğine sağlık Rabbi tez vakitte cümlemizin kucaklarını hayırlı ve sağlıklı evlatlarla doldursun inşallah,,,Rabbim bizleri dualarını kabul ettiği kullarından eylesin inşallah...

“Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek.”

Anlamı:

“Ya Rab! Efendimiz Muhammed’e tam ve mükemmel bir salat ve selam eyle. O Nebi ki, onun yüzü suyu hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar dağılır, ihtiyaçlar karşılanır, arzulara ve güzel akıbetlere erişilir, bulutlardan yağmur dökülür… Onun âline ve ashabına da salât ve selam eyle Ya Rab! Her an, her nefeste ve senin bildiklerinin sayısınca.”

Bu Salavat-i Serife Soyle Okunur ; Önce, ihlasla, 21 defa: “Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.

Arkasından “Eûzübillahimineşşetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir kere okunur.

Sonra şu şekilde niyet edilir. “Yâ Rabbi! okuyacağım salavat-ı şerife hürmetine …….. şu niyetimi,şu rahatsızlığıma şifa ver.şu sıkıntımı gider.” n

Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; ” Borcumdan kurtar, sınıfimı geçeyim, davam kazanayım…” diye niyyet edilir.

Sonra: “Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi`r-Rahmani`r-Rahim” denir.

Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanır.

banaaaa gelince bugün gittim yumurtalıklarım temiz çıktı şükürler olsun bugün başladık tedaviye ,,,ilk iğnelerimi oldum bile ...iğneden korkan ben iğne vurulduğum için çok mutluyummm :):) özlemişim bileeeeee inşallah son olur Rabbim hayırlı kılsın tedavilerimizi inşallah...

banaaaa gelince bugün gittim yumurtalıklarım temiz çıktı şükürler olsun bugün başladık tedaviye ,,,ilk iğnelerimi oldum bile ...iğneden korkan ben iğne vurulduğum için çok mutluyummm :):) özlemişim bileeeeee inşallah son olur Rabbim hayırlı kılsın tedavilerimizi inşallah...
Umutla basladigin bu yol mutlulukla son bulsun inşallah kuzummm :KK200::KK36::KK9:

Bende yarın gidicem bakalım. ..şu duvar kalinlasmistir umarım bakalım ne dicek canım cicim doktorjum bir huzur bende kızlar ne korku ne heyecan teslim oldum bu dua grubu bana çok iyi geldi Teşekkürler. ..

Bende yarın gidicem bakalım. ..şu duvar kalinlasmistir umarım bakalım ne dicek canım cicim doktorjum bir huzur bende kızlar ne korku ne heyecan teslim oldum bu dua grubu bana çok iyi geldi Teşekkürler. ..
Canim rahim duvarindan bahsediyorsun sanirim. Nar kalinlastiriyormus bi doktor söylemişti.

canım ben iş yerinde gezinirken sürekli tefriciye okuyorum ,,bu gurubu açma sebebim ise bi başkasına okumak ve bi başkasının sana okuması inanılmaz huzur veriyo bana ,,,dua işte ya Rabbimle aramızdaki köprü ne denir ki Rabbim dualarımızı kabul etsin..

X