SALAT-I TEFRİCİYE İLE HAYIRLI BİR EVLAT İÇİN YALVARALIM

kızlarrr dün OPU oldum ,,,19 tane yumurtam toplandı iyiyim çok şükür eşimden 2 kere sperm aldılar ,,,o arada çok panik oldum ümitsizliğe kapıldım bakalım bugün döllenme için arıycaklar kaç yumurta olgun çıkmış bilgisini vericekler çok heyecanlıyım dualarınızı eksik etmeyin dua arkadaşlarım benim,,

kızlarrr aradılar haberler iyi değil :KK43: 19 yumurtadan 10 u olgunmuş sadece 3 ü döllenmiş hiç ümidim kalmadı Rabbim yardımcım olsun hayırlısı ne diyim,,,
Neden umudun kalmıyor Allahtan umut kesilirmi canım asla umudun olacak yştirmeyeceksin ki evladına kavuaşasın gerekli olan sadece bir tanesi değil Mi Rabbim ol derse o bir tanesi tutunur hayata benim Arkadaşımın sadece bir yumurtası kaldı transfer günü ama kesmedi umudunu ve şu anda 8 aylık hamile Rabbim inşallah dualarımızı kabul edecek yeterki biz ondan umudumuzu kesmeyelim

Neden umudun kalmıyor Allahtan umut kesilirmi canım asla umudun olacak yştirmeyeceksin ki evladına kavuaşasın gerekli olan sadece bir tanesi değil Mi Rabbim ol derse o bir tanesi tutunur hayata benim Arkadaşımın sadece bir yumurtası kaldı transfer günü ama kesmedi umudunu ve şu anda 8 aylık hamile Rabbim inşallah dualarımızı kabul edecek yeterki biz ondan umudumuzu kesmeyelim
ben Rabbimden ümidimi kesmedim tek dayanağım o sadece hayal kırıklığı yaşadım sayı az olunca o da benim bekleme sürecimdeki stresimi çok arttırdı,,,yanlış cümle kkurmuşumm canım ümidim tabii ki var Rabbimin varlığında ümitsizlik ne demek sadece hayal kırıklığım ve stresim çok büyükkk :KK43:

seni çok iyi anlıyorum canım benim ama sen ne demiştin yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımıza bizim için umutsuz olmak mutsuz olmak bir lüks inaşallah buradan güzel haberlerini alacağız inanıyorum inanmak zorundayız.stresli olursan zaten zor süreç dahada zora gidecek elimizde olmuyor biliyorum onuda bende takmıyorum tamam dediğim an hıçkırıkla ağlıyorum ama güçlü olmak zorundayız dualrım seninle inşallah sırayla güzel haberler alıp dahada umutlu olacağız bayanhope bayanhope

Son düzenleme:
kızlarrr dün OPU oldum ,,,19 tane yumurtam toplandı iyiyim çok şükür eşimden 2 kere sperm aldılar ,,,o arada çok panik oldum ümitsizliğe kapıldım bakalım bugün döllenme için arıycaklar kaç yumurta olgun çıkmış bilgisini vericekler çok heyecanlıyım dualarınızı eksik etmeyin dua arkadaşlarım benim,,
Cnm nasilsin transferin oldumu

X