sakın yapmayın

sağol canım ya sonunda biride benim gibi düşündü walla ya bizede yazık erkeğe bişey olmuyo olan bize oluyo bence kullanılmamalı arkadaşım kaydirigubbakcemile5

igneden dolayi hamile kalamadiginizi nerden biliyorsunuz ki belki baska biseydendir
doktora bile gitmemissiniz sanirim henuz
bir de doktora degil 40 yillik evlilere danisip vurduruyorsunuz igneyi sonra da onlari sucluyorsunuz, bence hata sizde

igneden dolayi hamile kalamadiginizi nerden biliyorsunuz ki belki baska biseydendir
doktora bile gitmemissiniz sanirim henuz
bir de doktora degil 40 yillik evlilere danisip vurduruyorsunuz igneyi sonra da onlari sucluyorsunuz, bence hata sizde

Canım arkadaş da hatalı olduğunun farkında zaten ve başkaları da aynı hataya düşmesin diye kendisini örnek gösteriyor.

Canım arkadaş da hatalı olduğunun farkında zaten ve başkaları da aynı hataya düşmesin diye kendisini örnek gösteriyor.

sağol canım aynen öyle hem dr gittim iğneden diyor başka bişey yok dedi ben sadece iğne vurunan varsa beb gibi ne tedavi görüyorlar onu öğrenmek istedim bide başka kimse yapmasın diye tşk ederim kaydirigubbakcemile5

canım yaa gecmıs olsun ewet ığnenın oğle yaptıgını dr banada soylmıstı ben de 3 ay dıana35 kullandım bıraktım bebk 1 ay dusundum olmadı sonra dr gıttım enf var dedı ılaç kullandum adet gordum adet bıtımınde tekrar akıntı basladı bır daha gıdecegım dr yıne tedavı olacagım.sonra bende ıstıyorum ınsallah olur bebek .ama dr bırakınca gecıyor dıyorlar ben ınanmıyorum ecz arkadasım dedı 1 -1.5 sene sonra 6 ay hamıle kalmazsan ınfertıte dedı. GELECEKKORKUSUNU da ayıplıyorum zaten arkaadasımız uzgun ustüne gıdıp te laf soylemek kalp kırmak cok kolay. boylece soylememsı lazımdı zaten kendıssıde hata oldugunu bılıyor gerıye donup yapacak bısıı sımdı ne yapcacagını soylesın bu konuda suçlu aramayada gerek yok olmus olmasa ıyıymıs ınsallah tedavı olursun bebeısınde olur

sağol canım ya doğru söyledin gerçektende üzgünüm
böyle şeylere değil desteğe ihtiyacım var lütfen bana tedavi görenler msj yazsınlar gerçekten çok destek oldun arkadaşım allah gönlündekini versin inşallah istersen özelde görüşelim bana biraz anlat eczacının dediklerinikaydirigubbakcemile5

arkadaşım bence sen burda bizim söylediklerimize bakma doğru bi doktora git.
daha önce doktora danışmayarak bi hata yapmışsın zaten bi de biz burda seni yanlış yönlendirmeyelim.
sonuçta herkesin bünyesi farklı her ilaç herkeste farklı etki yapıyor.
git bi doktora, hatta birkaç farklı doktora git onlar sana söylesinler doğrusunu.
umarım en kısa sürede bebeğini kucağına alırsın

canım bebek düşünüyorsan doğum kontrol hapınını kullanmamanı tavsiye ederim.
yumurtalıkları tembelleştirdiği doğru. benim amcamın kızı iki yıl kullandı. sonrsında çocuk düşünmeye başladılar ama olmadı. dr yumurtalıklarının tembelleştiğini söylemiş. uzun süreli tedavi gördü. ilaçları bıraktıktan iki yada üç yıl sonra bebek sahibi oldu.

canım bizim buradaki dr.lar bekle deyip başından savıyorlar bi tedavi uygulamıyorlar o yüzden soruyorum ona göre bende vakit kaybetmeden tedavimi olacağım bi şekilde iyi bi dr. bulacağım gerekirse afyon dışına çıkacağım ondan soruyorum

ALLAH yardımcın olsun canım bende ilk evlendiğim sıralarda doğum kontrol hapı kullandım ama sadece 2 ay gerçektende yumurtaları tembelleştiriyor ama 1 5 sene geçti şu an beklemediğm halde hemileyim:1shok: ALLAH A şükürler olsun vardır bundada bi hayır diyorum ve zamanla bebeğime alişmaya çalışıyorum ama şu sıralar zor bi dönem geçirdiğim için bebeğime bişey olucak diye korkuyorum ALLAH korusun ALLAH herkesin gönlüne göre versin....

dr danışmadım ben halamlar biz danıştık bişi olmaz vurunsn dedi dr dediler beni kandırdılar sormamışlar dr falan tedavisi var tabi ama afyonda doğru düzgün bi dr yok kime gittimse bekle başka yolu yok deyip başından savdı ne yapacağım bilmem inşallah banada versin bi melek allahım prezarvatif denemiştik ama kullanamadık olmadı daha doğrusu zorumuza gitti çok sağol canım:teselli:a.s.

canim sanirim bu igneler cok agir...annemde spiral vardi o cikarildi ve bu 3 aylik koruyucu igneden oldu üstelik belli bir yas sinirlamasi oldugu halde yaptilar..daha sonra annemde felaket sancilar oldular adetinde bir duzensizlik,adet kanamasinin cok uzun sürmesi yani gercekten onu olduktan sonra bacaklarinda sizlamalar filan bilmiyorum ben sadece anneme böyle bir etki yapti diye düsünüyordum..insallah bebeginiz olur sizinde hormonlar kendine gelsin insallah

iğneyi bırakalı ne kadar oldu ki?hormonların düzene girmesi için zaman lazım.4-5 ay olmuşsa ve hamile kalamıyorum diyorsan eğer bu çok erken zaman ...zamanla düzelirsin.

ben sadece 1kez vurundm geçen yıl haziranda 1 yılı geçti 1.5 yıl olacak nerdeyse

hıı.aslında senin dediğin doğum kontrol hapında da oluyor.bende 2 yıl kullandım 5 ay ara verdim ve düzensizdi.15-20 gün gecikti hep.sonra yine başladım başlamaaydım eminim düzensiz olmaya devam edecekti ki zaten 6 ay yada 1 sene falan düzensizlik oluyormuş.senin bayağı zaman geçmiş.hormon tahlili yaptır bakalım ne çıkacak

arkadasım hormonların eski haline dönmesi 1 seneyi alır..ayrıca herkeste aynı etkiyi yapmaz bnde bişi yapmadı..iğneyi bıraktım 2 ay sonra hamile kaldım..kürtaj oldum..tekrar kullandım

bende evlendiğim zamanın ilk 3 ayı iğne yaptırmıştım adet ağrılarımı kesti hiç ağrı olmadı.ama sonra iğneyi bıraktım ne iğne ne ilaç hiç birşey kullanmadım.eşim korundu.şimdi iyikide kullanmamışım diyorum.3 aydır korunmuyoruz.gelsin artık bebişimiz vakti geldi.

inş canım olur bebişiniz ama bende sadece birkez vurundum böyle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…