sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Merhaba öncelikle geçmiş olsun kardeşim benimki akıl vermek filan değil ama bu aralar bende böyle aynı anlattığın gibi bir konu ile uğraşıyorum yaklaşık 2 -3aydır benimde bir yakınım senin gibi başına geldi ben ne zaman yapma dediysem kazandı ne yaman benim dediğimin dışına çıktıysa boşanmaya kadar gitti ve zar zor toparladık öncelikle senin şuna karar verip ona göre davranman gerek ben bu adamı seviyormuyum onsuz nasıl olurum ... eğer gerçekten seviyorsan ve kaybetmek istemiyorsan ve iki de çocuğun varmış onları da düşün bu konuyu unut bahsini bile açma derim ben çalışıyormuşsun Emin'im bundan dolayı sen ne kadar farkında da olmazsan kocanı ihmal etmişsindir kocanın ilgisini kendine çek kendine bak eve gelince asla yanında peşmurta gezme yerli yersiz gül emin kocan sana döner şakın kendini bırakma kocanızda başka kadınlara sunma maalesef biz kadınların düşmanı her zaman hemcinslerimiz oluyor bazı ahlaksız kendini bilmez kadınlar var onlara fırsat verip de yuvanı dağıtma pişman olursun hemde çok şunuda unutma erkekler ne kadar Zeki'de görünseler saf yaratılmışlardır 1nefis vardır onlarda o nereye sürüklerse (.onu kim çekerse )otarafa yönelirler maalesef ama dizginlemekte kolaydır hele seninse şimdi seninken verme kimseye evlatlarının babasını sevdiğin adamı...umarım başarırsın

Tüm cümleleriniz birer saçmalık resmen şaka gibisiniz:olamaz: keşke böyle kadınlar olmasaydı. Gerçi kadınlar kulübünde fazlaca erkek olduğunu düşünüyorum bir kadın bunları yazmamalı. Yazacak çok şey var da boşuna yazmış olacağim nasılsa kafanız almayacak

13 yıllık evliyim.2 evladım var Allah bağışlasın.Herkesin olduğu gibi zaman zaman inişli çıkışlı ama mutlu olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim bir evliliğim var....dı.Eşim tabiri caizse dağın başında görev yapan biri ve yalnız çalışıyor.ben de çalışıyorum.Son 8-9 aydır saat sabah 10 ile 12 arasında ne zaman arasaan 1 saat meşgul telefonu.Sorunca da kızıyor arkadaşımla konuştum falan diyordu.Artık son zamanlar şüpheleniyorum diye şaka yollu takılmaya başladım.Ama içimede bir kurt düştü.Aradım ,araştırdım bir telefon numarasıyla uzun uzun konuştuğunu nerdeyse hergün o saatler arasında konuştuğunu öğrendim telefon dökümlerinden.Sonra o saat dilimlerinde o telefonu aradım.bir kadın çıktı.kiminle görüşüyorum dediğimde bu telefon benim değil arkadaşımı vereyim dedi ve telefonu kapattı kapatış o kapatış.bir daha da açmadı.eşimin üzerine olan hatları sorgulatmak aklıma geldi bir de baktım bu hat eşimin üzerine.bu telefon face de watsuppada kayıtlı değil.Muhtemelen yalnızca birbirleriyle konuşmak için alınmış bir hat.Sonuç olarak eşime bunları tek tek önüne koydum tabiki kabul etti.Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.o kişinin uzakta bir şehirde olduğunu söyledi.nitekim kadınla görüşebileceği saatleri hesap ediyorum işten dönüşte çocukları okuldan alıyor sonra gelip beni alıyor zaten.cinsel açıdan da bir sıkıntımız yok .ilgisi bu yönden hiç azalmadı.çocuklarıyla da ilgili benden çok takip eder çocukları o kadar.kim olduğunu söylemiyor sanki bilsem bir şey mi değişecek yooo.sonuçta bu da aldatmak ne yapacağımı bilmiyorum.bir yanda gururum bir yanda çocuklarım...Babalarına çok da bağlılar..aile terapisine gitmeyi istiyorum benim de psikolojim bozuldu..siz olsanız ne yaparsınız?
Kim oldugunu soylemedigine gore belli ki bayanda evli. Sadece telefonda gorusuyorsa bu kadar zaman telefonda saatlerce ne konusulur ki cinsel icerikli muhabbet ise bilemiycem.

kadin hem aldatilip, hem de saklabanlik yapacak, yok daha neler... azalarak yok olmaniz dilegiyle..

Temennimiz o da giderek de artıyorlar nedense:olamaz:

aynı şey değil.zaten devam etmesin de. karısını kıskanmayan erkek sevmiyordur. beni kıskanmadığı zaman boşarım. aldattığı zaman değil.

"Kıskanmayınca boşarım, aldatınca değil." :deli: vay bee

Bunları görmezden gelmek için kör hissetmemek için de bütün kadınsal duyguları kaybetmek gerekir. Bir kadın kocasının bir başka kadınla yatıp kalkmasını nasıl normal karşılayabilir? Burda mesele sadece lanet olası pislik kocasının ona bulaştıracağı hastalık değil kadınlık gururu diye bir şey var ki hastalık falan vız gelir gururlu haysiyetli bir kadına. Sizin açtığınız bir konuda yazmıştım yine yazıyorum gerçekten normal değilsiniz.
Benim kadınlık gururum erkeğin uçkuruna endeksli değil. Ben her halimle gururluyum.

Ayy bu konu beni verem edecek.

Ooo bir ışık yandı gözümün önünde resmen aydınlandım:KK59:

Biz bugüne kadar neyin kafasını yaşıyorduk acaba:deli:

:halay:Keşke sadece aldatılmayı hoş gören hoşuna giden kadınlar aldatılsa

Ülkemizdeki kadınların 3te 2si yani ://

Bana bakmadan geçecek bir erkek aradım, yok! Baktılar hemde yiyecek gibi. O yanındaki, bazan elini tuttuğu, bazan benden kat ve kat güzel olan kadının ruhu duymadan bakışlarıyla beni yediler. O gözlerdeki tarama gücüne inanamasınız.

Belki de bu kız neden bana bakıyor acaba diye bakıyorlardır. Her kadın bir olamadığı gibi her erkek de bir değildir. Hepsi aldatacak değil. Sen kendini kandırmaya devam et.

aralarında düşündüğüm gibi birşey olmadığından falan fila

Ben de yedim deseydin.

Babaları gitmeyecek ki,ayrılırsanız siz ayrılacaksınız.Bu kadar duygusal düşünmeyin.
Konuşmaya ihtiyacı varmışmış.Sizin yok mu ihtiyacınız ? Siz niye bir başkasıyla konuşmuyorsunuz her gün ?
İnsanları ne kadar kolayca boşuyorsunuz.

Ayy bu konu beni verem edecek.

Biz bugüne kadar neyin kafasını yaşıyorduk acaba:deli:

Ülkemizdeki kadınların 3te 2si yani ://

Belki de bu kız neden bana bakıyor acaba diye bakıyorlardır. Her kadın bir olamadığı gibi her erkek de bir değildir. Hepsi aldatacak değil. Sen kendini kandırmaya devam et.

Ben de yedim deseydin.
Ben zaten işimin icabı insanlara gülümsüyor ve standa davet ediyordum. Bir insana merakla bakmakla, kaçamak, kötü niyetli bakışlar arasındaki farkı ayırt edebiliyorum. Zaten direk bakarak yürüyen, bu kız da burda neci gibi bir bakış değil bu, tam önümden geçerken pörtleyen gözlerden bahsediyorum. Far gibi parlıyor zaten görmemek mümkün değil. Bu arada beni anladığınızı sanmıyorum.

Ben zaten işimin icabı insanlara gülümsüyor ve standa davet ediyordum. Bir insana merakla bakmakla, kaçamak, kötü niyetli bakışlar arasındaki farkı ayırt edebiliyorum. Zaten direk bakarak yürüyen, bu kız da burda neci gibi bir bakış değil bu, tam önümden geçerken pörtleyen gözlerden bahsediyorum. Far gibi parlıyor zaten görmemek mümkün değil. Bu arada beni anladığınızı sanmıyorum.
Ben size yukarıda mantıklıca herkesin size bakmadığını açıkladım aslında, siz nedense görmezden gelmişsiniz. Bu arada yaşınızı sonradan fark ettim o yoruma ekliyeceğim bir de şu var; 51 yaşında bir kadın ekmek parası için saatlerce stand başında durmayı göze aldığı için çoğu içinden "Allah bilir ne derdi var da bu yaşta bu işle uğraşıyor." diye içinden geçirip, bakıyorlardır. Siz beğenildiğinizi, arzulandığınızı bir şekilde hissetmek istediğiniz için o bakışları farklı bir biçimde algılamışsınız. Daha önce de dedim, adamları normalde tanımadığınız ve normal bakışlarını bilmediğiniz için size ne anlamda baktığını bilmeniz imkansıza yakın. Adamların normal bakışı o olabilir. Çok erkek tanıdım ve kolay kolay kimse annesi yaşındaki kadına sarkmaz, erkekler konusunda koca bir balonsunuz. Türk erkeklerinin çapkın kısmı bile bakmıyor o yaşa gelmiş kadına.

Bence böyle biseyi kabul etmeniz normal degl bu adam bildigin aldatıyor sizi hic bisey yapamiyorsaniz en azindan tepkiniz koyun

O zaman hepiniz ayrılın eşlerinizden. Sizinkide sizi bir şekilde aldatıyor. hiç bir şey yapamasa yolda yürürken yan gözleriyle yiyor kadınları.

Ben işlek bir caddede bir ürün tanıtımı için stand açmıştım. Görüntü olarakda fena bir kadın sayılmam. Yeminle söylüyorum, gözlerini devirip bakmadan geçen bir tane erkek görmedim. Yanında eşi olmayanları dikkate bile almıyorum. Zaten onlar açık açık bakmaktan çekinmiyorlar. Yanında eşi olup da ağır başlılıkla yürüyerek tam önümden geçerken bana gözlerini devirip bakmaları
, bu erkeklerin nasıl mahlukat olduklarını gösteriyor. Hepsi diyorum... hepsi, bazıları değil. Bende stand başında maymunluk yapıp dikkat çekmedim, yanlış anlaşılmasın. Bir ay standın başında durdum. Bana bakmadan geçecek bir erkek aradım, yok! Baktılar hemde yiyecek gibi. O yanındaki, bazan elini tuttuğu, bazan benden kat ve kat güzel olan kadının ruhu duymadan bakışlarıyla beni yediler. O gözlerdeki tarama gücüne inanamasınız.Ne yapalım bu adamları. Gözlerini mi oyalım . Eeee..oyamayacağımıza göre... sizin tavsiyeniz nedir. Onu uygulayalım. Ne yapmak gerekir bu erkeklere. Evet aldatıyorlar ve kendine göre bir tarzla hepsi aldatıyor. Ben bunu onaylamıyorum ki. Yorumumdan bunu onayladığımı, kabullendiğimi nerden çıkardınız. Bu bir gerçek ama. Ölümü onaylıyormuyuz? Ama ölümü kabul ettiğimiz gibi bunu da bilerek yaşarsak daha az üzülürüz. Tabiki hepten boş verelim demiyorum. Bizde kıskanıyoruz, kızıyoruz. Sadece bunun için kendimizi kahretmeye değmez. Onu anlatmak istiyorum Şimdi konuyu açan üyenin, eşiyle muhabbetinde bir sorun yok. Adam eviyle çocuklarıyla ilgili. Ne yapsın bu kadın. Bir erkeğin aptalca bir dürtüsü yüzünden kendini, çocuklarını bilinmezliğe mi atsın. Adamı boşasın mı?

Bende şöyle düşünüyorum erkeğim başka kadınlara bakıp bakmaması umurumda değil. Bana nasıl bakıyor. Başka kadınlarla sevişmiş sevişmemiş, çok da tın! benimle nasıl sevişiyor. Ben bununla ilgileniyorum. Adama bekaret kemeri takamam, gözlerini oyamam, dayakla tehdit edemem. Ne yapabilirim, boşanabilirim. Sonra ... beni yine aldatma potansiyeline sahip başka bir erkekle evlenmek için mi? Hepsi aynı ki bumların. Ha illa erkek olmalımı diyeceksiniz. Bazıları ihtiyaç duymayabilir. Bir şey diyemem.

Eşim beni mutlu ediyor mu, eve zamanında gelip zamanında gidiyor mu, eğer bir kaçamak yapacaksa hastalık riskine karşı, beni de düşünerek prezervatif kullanıyor mu? Ve bu durum sıklıkla yaşanmıyorsa, ben görmezden gelirdim benim fikrim. Kimseyi benim gibi düşünmeye zorlayamam.
Gerçi ben eşimle mutlu değilim. Onun konumuzla ilgisi yok.

bu mesajdan sonra anladım ki tam da hak ettiğiniz hayatı yaşıyorsunuz

Çok merak ettim, acaba eşiniz de sizin için "eşimin başka erkeklere bakması umurumda değil, bana nasıl bakıyor, başka erkeklerle sevişmiş sevişmemiş çokta tın, benimle nasıl sevişiyor. Ben bununla ilgilenirim. Kadına bekaret kemeri takamam gözünü oyamam, dayakla tehdit edemem. Ne yapabilirim, boşanabilirim. sonra da beni yine aldatma potansiyeline sahip başka birkadınla evlenmek için mi?" cümlesini kurabilir mi?

evet kurar çünkü o hanımın eşi kendisine teklif etmiş zaten böyle bir şey o yüzden bu kadar rahat

Ne immucale ne de bu hanım benim mantıklı yorumlarıma cevap vermediler. Takdir KK'nın. En Büyük KK

bu hanıma bende sormuştum önceki sayfalarda nelerin ufak yaramazlık kabul edilip nelerin büyük yaramazlık kabul edildiği kriterini ama bende cevap alamadım..

Gene herkes birbirini kırmış, dayatmalara kalkışmış. Herkesin hayatı kendine oysaki. Bir arkadaşım var eşim beni dovsede ayrılmam ama aldatılmada kesin ayrilirim der hep çünkü karı koca birbirine tekme tokat dalıyor bazen bu onlar için normal. Başka bir arkadaşımın eşi çok iyiydi, kız tekbir kelimesine alınıp boşandı. İkiside benim arkadaşım, ikisininde hayatı, düşünceleri farklı. Bence herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın. :)
Toplum dayatmalarindan önce kişisel mutluluk derim.

konu sahibi esranehir esranehir son yazdığınız gelişmeyi konuda su sayfada güncelleme var diye belirtirseniz daha iyi olur
yorumlar da ona göre gelir
bence ilişkileri bayağı dallanmış budaklanmış
boşanmalısınız

X