sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

esranehir

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
158
151
13 yıllık evliyim.2 evladım var Allah bağışlasın.Herkesin olduğu gibi zaman zaman inişli çıkışlı ama mutlu olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim bir evliliğim var....dı.Eşim tabiri caizse dağın başında görev yapan biri ve yalnız çalışıyor.ben de çalışıyorum.Son 8-9 aydır saat sabah 10 ile 12 arasında ne zaman arasaan 1 saat meşgul telefonu.Sorunca da kızıyor arkadaşımla konuştum falan diyordu.Artık son zamanlar şüpheleniyorum diye şaka yollu takılmaya başladım.Ama içimede bir kurt düştü.Aradım ,araştırdım bir telefon numarasıyla uzun uzun konuştuğunu nerdeyse hergün o saatler arasında konuştuğunu öğrendim telefon dökümlerinden.Sonra o saat dilimlerinde o telefonu aradım.bir kadın çıktı.kiminle görüşüyorum dediğimde bu telefon benim değil arkadaşımı vereyim dedi ve telefonu kapattı kapatış o kapatış.bir daha da açmadı.eşimin üzerine olan hatları sorgulatmak aklıma geldi bir de baktım bu hat eşimin üzerine.bu telefon face de watsuppada kayıtlı değil.Muhtemelen yalnızca birbirleriyle konuşmak için alınmış bir hat.Sonuç olarak eşime bunları tek tek önüne koydum tabiki kabul etti.Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.o kişinin uzakta bir şehirde olduğunu söyledi.nitekim kadınla görüşebileceği saatleri hesap ediyorum işten dönüşte çocukları okuldan alıyor sonra gelip beni alıyor zaten.cinsel açıdan da bir sıkıntımız yok .ilgisi bu yönden hiç azalmadı.çocuklarıyla da ilgili benden çok takip eder çocukları o kadar.kim olduğunu söylemiyor sanki bilsem bir şey mi değişecek yooo.sonuçta bu da aldatmak ne yapacağımı bilmiyorum.bir yanda gururum bir yanda çocuklarım...Babalarına çok da bağlılar..aile terapisine gitmeyi istiyorum benim de psikolojim bozuldu..siz olsanız ne yaparsınız?

Önünde 2 seçenek var
1 ya insan hata yapar bunca yıllık eşim çocuklarımın babası insan olarakta fena değil bu saaten sonra ne yaparım dul halimle deyip sineye çekmek gururu bir tarafa atmak ömür boyu bunun ezikliğini yaşamak
2 aldatıldım bu afedilemez anlaşmalı boşanmak zorluklarla tek başına yüzleşmek ama hayatına ve çocuklarına gururlu bir kadın mirası bırakmak
Kimse sana boşan yada boşanma dememeli
Hayatta tercihlerde bizim ve bu tercihlerdir bizi biz yapan

İçinizden gerçekten ne geçiyor, ağır basan ne önce bunu sorgulayın
ve lütfen kendinizi "katlanmak" pozisyonuna sokmayın
birşeyler kırılınca düzen tutmuyor maalesef :KK43:(
ilacınız yine sizsiniz, çocuklar için birlkteliğe devam etmek fikri beni her daim ürkütmüştür
peki çocuklar gidince...
yolunuz açık olsun Allah doğru kararlar verdirsin

13 yıllık evliyim.2 evladım var Allah bağışlasın.Herkesin olduğu gibi zaman zaman inişli çıkışlı ama mutlu olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim bir evliliğim var....dı.Eşim tabiri caizse dağın başında görev yapan biri ve yalnız çalışıyor.ben de çalışıyorum.Son 8-9 aydır saat sabah 10 ile 12 arasında ne zaman arasaan 1 saat meşgul telefonu.Sorunca da kızıyor arkadaşımla konuştum falan diyordu.Artık son zamanlar şüpheleniyorum diye şaka yollu takılmaya başladım.Ama içimede bir kurt düştü.Aradım ,araştırdım bir telefon numarasıyla uzun uzun konuştuğunu nerdeyse hergün o saatler arasında konuştuğunu öğrendim telefon dökümlerinden.Sonra o saat dilimlerinde o telefonu aradım.bir kadın çıktı.kiminle görüşüyorum dediğimde bu telefon benim değil arkadaşımı vereyim dedi ve telefonu kapattı kapatış o kapatış.bir daha da açmadı.eşimin üzerine olan hatları sorgulatmak aklıma geldi bir de baktım bu hat eşimin üzerine.bu telefon face de watsuppada kayıtlı değil.Muhtemelen yalnızca birbirleriyle konuşmak için alınmış bir hat.Sonuç olarak eşime bunları tek tek önüne koydum tabiki kabul etti.Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.o kişinin uzakta bir şehirde olduğunu söyledi.nitekim kadınla görüşebileceği saatleri hesap ediyorum işten dönüşte çocukları okuldan alıyor sonra gelip beni alıyor zaten.cinsel açıdan da bir sıkıntımız yok .ilgisi bu yönden hiç azalmadı.çocuklarıyla da ilgili benden çok takip eder çocukları o kadar.kim olduğunu söylemiyor sanki bilsem bir şey mi değişecek yooo.sonuçta bu da aldatmak ne yapacağımı bilmiyorum.bir yanda gururum bir yanda çocuklarım...Babalarına çok da bağlılar..aile terapisine gitmeyi istiyorum benim de psikolojim bozuldu..siz olsanız ne yaparsınız?
nasıl tanışmışlar?
hiç yüzyüze görüşmemişler miy ani?
saatlerce ne konuşuyorlardı ki?
açıkcası hikayede eksik noktalar var.
bunları aydınlatabilirsen daha ne tdüşüneceğini sanıyorum

artıları eksileri koy önüne.. bir ömür bununla yaşayabileceksen, yıkılan güven kalelerini tekrar onarabileceksen ve aklın sürekli bir daha mı acaba diye takılı kalmayacaksa devam et.
ben sakin bir insan değilim. ısıtıp ısıtıp mevzuyu ortaya getirirdim ve hep huzursuz yaşardım bu sebeple devam etmezdim.
ama sen yapı olarak unutabilecek yapıda isen devam edebilirsin karar senin..

Öncelikle geçmiş olsun demeliyim sanırım.
Ben olsam 10 çocuğum da olsa boşanırdım.

Böyle birseyin affı , izahı, özrü, sebebi, nedeni, mazereti asla asla olmaz olamaz.

Konuşmaya ihtiyacım vardı ve iyi geliyordu ne demek?
Siz zaten incinmiş olmalısınız bende daha cok sey yazqrak daha incitmek istememm
Ama sorunuza cevap vereyim.
Çocuklarım babalari gorusur eder onlaron iliskisi ile ilgili bir durum zaten olusmaz. Ama ben kesinlikle boşanırdim 10 cocugum da olsa sevgimden ölsem asla o adamla evliligimi sürdürmem

Adam görüşmedii de kendi üzerine olan hat yürüyerek mi yanına gitti? Hem sizin aradığınızı nerden bildi kadın? Demekki sizin numaranız da onda vardı.
Bariz aldatılmışsınız. Karar sizin.
Ayrıca Çocukları sizden çok düşünen adam da böyle bir şerefsizliği, kara lekeyi çocuklarına kondurmazdı kusura bakma.!

farzedelim sadece konuştular, yine de bu ihanet benim için,
o adaman bidaha güvenemem, söylediklerine inanamam,
ellerini tutamam, dokunamam, midem bulanır, acaba benimleyken onu mu düşünüyor diye kafayı yerim,
bidaha seni seviyorum diyemem, o dese de inanamam, başımı yaslayamam mesela,
çocuklaımı böyle sevgisiz bir ortamda büyütmektense babasız büyütmeyi tercih ederim, o yüzden asla bir şans daha vermem, boşanırım.

Hiç görmediği sadece telefonda konuştuğu kadına kendi adına kayıtlı hat mı almış :işsiz: çocuk bile inanmaz buna. Üstelik öyle bile olsa saatlerce o kadınla havadan sudan konuşmuyorlar herhalde. İğrenç muhabbetler döndüğüne eminim. Mutlaka gorusuyorlardir sadece telefonda kalması mümkün değil.
+1000

Madem konuşmaya ihtiyacı varmış sizinke konuşsaymış????
Ben de bunu anlamıyorum. " konuşmaya çok ihtiyacım vardı AMA seninle de konuşamıyorduk" ne demek ya?
Kadın seni arıyormuş telefonun hep meşgulmüş tabi konuşamazsın.
Cinselliği yaşarken oh iyi ama sonra seninle konuşamıyorduk oluyor adı.
Bari şu erkekler biraz daha zeki olsa da en azından bu kadar üstünden saçmalık ve basitlik akan bahaneler sunmasalar.
Gerçekten komik!!

X