Sakın Olmuyor Demeyin Hemen!!

M

MineL_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi MineL_
Arkadaşlar adetimin gecikmesinden 3 gün sonra idrar testi yaptım ve gebe olduğumu öğrendim.Daha önce bir kürtajım vardı ve uzun zamanlar doğum kontrol hapları kullanmıştım.Bide üstüne rahim ağzı siğilleri.Teavi olmama rağmen olmadı olmadı olmadı...Tam eşimle artık bi doktora gitmenin sırası dediğimiz dönemlerde hamile kaldım.Allah tan dualarımızı eksik etmeyelim.Acısını bilenler bilir.Ama benim gibi takıntı yapıpta 1 yıldır olmuyor 2 yıldır olmuyor diye sızlanmayın.Rabbim herekse sağlıklı sıhhatli bebekler nasip eder inşallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi MineL_
Hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla kavuştursun.

• Konu Sahibi MineL_
hayırlı olsun gözünüz aydın allah kucağınızda görmeyide nasip etsin. darısı benim gibi isteyen herkeze inş.

• Konu Sahibi MineL_
Hayırlı olsun gözün aydın

• Konu Sahibi MineL_
aminnnn canım darısı başımıza inşallah hakkımızda hayırlısı olsunn.. cnm tebrik ederimm çoookkk..

• Konu Sahibi MineL_
tebrikler canım hayırlı olsun Allah kucağına da almayı nasip etsin.

• Konu Sahibi MineL_
tebrikler cnm darısı başıma inşallah...
Rabbim sağlık nasip etsin...

• Konu Sahibi MineL_
Tebriklerr rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

tebrik ederim canim
allah sag saglim bebegine kavusmayi nasip etsin
sorunsuz bir hamilelik dilerim

tebrikler canım.rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn..

tebrik ederim allah kucagına almayı da nasip etsin..

gözün aydın....ne mutlu sana .. RABBİM sağlıkla sıhatle kucaklamayı nasib etsin... senide babayıda tebrik ederim...

hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…