Sakaryanın güzel köyünde buluşma fotoğrafları...

çok eğlendiğiniz her halinizden belli. çünkü hepiniz harika çıkmışsınız. devamını dilerim.

merhaba kızlar resimlerin devamı...büyütmek için resmin üzerine tıklayın

yeşil gözlünün şirin kızı

Cano'yla, Haydeç'in şirin yumurcakları...

Son düzenleme:
:enbuyukkk:arkadaşlar iyii kklı olmuşuz,, yoksa nasıl tanışçaktık dimi... herkese sevgiler.. en kötü günümüz hep böyle olsun:enbuyukkk:

güzel bir gün geçirdiğiniz yüzlerinizdediki gülücüklerden belli oluyo dostluğunuz daim olsun alla emanet olun

yedıgınız ıctıgınıze afıyet olsunn..,
ama bulundugunuz ortamı kıskandım dogrusu ben doga ve yesıl hastasıyım. ne yazıkkı buralarda betondan baska bırsey goremıyoruz.

Resimlerinize gıpta ile baktım. O karelerde olmayı inanın çok ama çok isterdim.
Eşimle konuşup planladığımız halde sabah ben daha uyanmadan kayınvalideciğim
bir koca leğen hamur yoğurmuş ben kalktığımdada hadi bugün yufka yapalım dedi.
İnanın ne diyeceğimi bilemedim ama çaresizlikle ona yardım ettim. Beyazında dediği
gibi kayınvalideyle oturmanın cilvesi galiba. Hep gözüm saatte aklımda sizdeydi.
Ne diyeyim kısmet değilmiş ama bir daha buluşma olursa Allahtan bir mani olmadığı
sürece mutlaka geleceğim. Resimleriniz öyle güzel öyle samimi ki...
Ne kadar güzel dolu dolu bir gün geçirdiğiniz anlaşılıyor. Haydeç ablacığım senide
tebrik ederim çok güzel evsahipliği etmişsin arkadaşlarımıza. Bir dahaki buluşmada dilerim
hep beraber oluruz.
:1hug:

tünaydın arkadaşlar,vallahi çok kıskandım sizleri ve bulunduğunuz ,mekanı bayıldım ya ,haydeç arkadaşım çok güzel ağırlamış sizleri ,dostluğunuz daim olsun,sizleri tanıdığıma memnun oldum,hepinize iyi günler öptümmm( HAYDEÇ KÜSTÜM SANA BENİ DAVET ETMESSİN HA)

nasıl etmem başım üzerine..buyur gel ablamŞeniz

a.s.Aranızda olmak geldi içimden. Serindir havası oraların şimdi. Sizler de sımsıcak görünüyorsunuz. Dostluğunuz daim olsun. Yüzünüz hep gülsün inşallah...İzmirden sevgilerimle.:1hug:

çok güzelsiniz çok tatlısınız hanımlar mekanda çok güzel dostluğunuz daim olsun,sizleri resimlerdende görmek çok güzeldi teşekkürler...

Dostluğunuz daim olsın hanımlar
Haydeç abla yazıyorum sizin bir dahaki o bahçede olcak toplantınızın tarihini bir yere,Sanırım İzmir'den davetsiz misafirleriniz olacak:roflol:

ah keşke canım ya .ağırlamaktan zevk duyarım.belki yolunuz düşer bu taraflara:dance:

cumartesiler uymuyorki anacım gelebileleimm ben pazar tatil yapıroum ee pazar pazarda ew oturması olmuyorr neysemm nasipp

çok güzel cıkmıssınız hepinizz köyünde cidden cok sevimli görünüyor haydec ablacımmyerimsenibenkaydirigubbakcemile2

canlarım ne kadarda hoş çıkmışsınız maşallah..
buarada mekan ve yemekler harika görünüyor ellerinize sağlık...
dostluğunuz baki olması dileğiyle...
a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…