Sakaryanın güzel köyünde buluşma fotoğrafları...

inşallah herkese rabbim nasip etsin... iyi dileklerin için sağolasın.senide aramızda görürüz inşallah.........a.s.

geziyorum valla heroscum elalem nederse desin hadi hadi hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:teytey:

merhaba kızlar .ben geldim..anca pc yaptırdık yeni baştan kuruldu ..dün harika bir gündü .. gerçekten zaten resimler herşeyi anlatıyor...

Cano makineyle uğraşıyo

Son düzenleme:
arkadaşlar maşallah ne güzel çıkmışsınız hepiniz keyif aldığınız da yüzlerinizden belli
bende inşallah 2 ay kadar sonra sakaryalı olacağım belki aranıza katılırım kimbilir

çok tatlı çıkmışsınız ablalarım ....mamalar çok guzel gözukuyordu canım çektı
teyzoş dökturmuşun yıne gelınce bende ısterım.... kuzi çok guzel çıkmışsın yerimseniben
dostlugunuz daim olsuna.s.

canımcım bende geyveye gelin gelicem kısmetse :1hug:

kızlar daha çok resim var ..ama sonra.. ki resiimler neden çok büyük olduki neyse ..arkası yarın bekleyin kızlar..

maşallah sakaryanın hanımları süper çıkmışsınız allah dostluğunuzu daim etsin bozmasın amin nasıl imrendim yaaa süper bir gün olmuştur herhalde bende sıkıldım şehrin karmaşasından bakınca azcık içim açıldı birde orda olsaydım ayy ne kadar ihtiyacım var sağolasınız bakmak bile yetti sevgilerimi gönderiyorum sakaryalı hanımlara

ne demek arkadaşım misafir ağırlamaktan zevk duyarım..ayrıca senin için tekrar toplanırız . istanbul o kadar da uzak bi yer deği. istedikten sonra neden olmasınkiŞeniz

canım ya çok sağol gerçekten toplanırsak çok sevinirim.eşim kocaeli üniversitesi öğrencilerini taşıyo onunla mutlaka gelicem bigün.şu okullar bi açılsında...

ya kıslar baktıkça resimlere içim gidiyo.:çok üzgünüm:......ama şu aralar ailevi sorunlar yüzünden bizim kocişlerin keyifleri yok..inşallah bi dahaki resimlerde bizde oluruz(roşumla)....:enbuyukkk::enbuyukkk:

hepiniz çok güzel görünüyorsunuz bayıldımmmmmmm resimlerinize dostluğunuz daim olsun

ay ne şeker kadın bu haydeç iyi niyeti nasılda bakışlarına vurmuş altın gibi kalbi var valla
gelip gidip resimlerinize bakıyorum kıskanmayın sizde tatlısınız ama haydeç kadar değil

ii geceler memleketimin cana yakın hanımları resimlerde yokum amaa rüyanızda beni görün anacıııımmm öpüldünüza.s.

sevgılı ev sahıbesı gzl arkadasım haydec ve bırbırınden alımlı hos mısafırlerı, benı baya bı kıskandırdınız ortamınız mukemmel, bellıkı sohpetınızde oldukca ballı,keske ımkanım olsaydı da katılabılseydım,ınanın cok ısterdım,hepınıze kucak dolusu sevgılerrrrrrrr (kımbılır belkı bır gun ???)

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya çok sağol gerçekten toplanırsak çok sevinirim.eşim kocaeli üniversitesi öğrencilerini taşıyo onunla mutlaka gelicem bigün.şu okullar bi açılsında...

inşallah..bizi çok memnun edersin.burdaki arkadaşlarım ve ben seni çok güzel ağırlarız buna emin olabilirsin arkadaşım...Şeniz

ay ne şeker kadın bu haydeç iyi niyeti nasılda bakışlarına vurmuş altın gibi kalbi var valla
gelip gidip resimlerinize bakıyorum kıskanmayın sizde tatlısınız ama haydeç kadar değil

o senin kalbinin güzelliği. beni çok mutlu ettin inan. arkadaşlarımda süperŞeniz

arkadaşım kıskanma istanbul 2 adım ne olacak bi buluşma senin içinde yaparız...::1hug:

topraklarım hepiniz çok güzel çıkmışınız.orda bende olmak isterdim ama malesef izin alamadım.senağlama..bi daha buluşma yaparsanız pazar yapın...pazar yaparsanız gelebilirim....hepiniz çok mutlu gözüküyosunuz....benim evde pc yok 2 gündür merak ediyodum fotolarınızı....işe geldigim gibi hemen bu topigi açtım ..ah ah kıskanmadım dersem yalan sölemiş olurum...haydeç ablam iyi bi evsahipligi yapmış....yüzlerinizden okunuyo çünki....
umarım bi dahaki buluşmada tanışabiliriz....dostlugunuz daim olsun...sevgilerimle...a.s.

allah güzel dostluğunuzu bozmasın canlar hepiniz şuğar cıkmışsınız
ğeçici değil kalıçı dostluklar için buluşmaya devammmmmmmmmmmm

slm kızlar izinden yeni döndüm çok üzüldüm yavvv senağlama vallahi bende sizlerle olmak isterdim çok güzel çıkmışsınız bir dahaki sefere diyelim:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…